Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czego nigdy nie kupicie

czego nigdy nie kupicie?i nie zjecie ze sklepu?

Polecane posty

Gość okljhbbbb
Nigdy nie kupiłabym: chleba- zjem może raz na miesiąc ale jak sama upieke, ogólnie jem rzadko chleb bo piec na jedną osobę mi się nie opłaca a ze sklepu nie tknę świństwa :o jajek- mam od cioci ze wsi "mleka" jogurtów serów dań w słoikach chipsów coli słodyczy ( bo nie lubie niczego co słodkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wędlin z biedronki lidla itp podobnych sklepów bo są niesmaczne mięsa z biedronki i lidla- takiego pakowanego bo jest potwornie drogie soków cytrusowych- wolę te z dodatkiem banana czy marchewki kapusty kiszonej w biedronce bo jest koszmarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dzisiejsym tescie na
pomysl na nigdy nie tkne pomyslu na NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do ksiedz
hehe piwa specjal, harnas, volt...itp gotowych twarozkow z ziolami sera-co jest wyrobem seropodobnym czekolady-wyrobu czzekoladopodobnego pieczonego pasztetu dostepnego na wage pieczeni rzymskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półek ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakowanego mięsa i wędlin:O Jajek też nie tknę Poza tym kupuję wszystko, a najbardziej polecam Biedronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie myslaca
miesa mielonego parowek salami mutiwitamin i innych sudow w tabletkach musujacych (same synthetyki, co nic niepomagaja a wiecej szkodza) herbaty mietowej, jesli pochodzi i regionow bliskich czarnobyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
w sklepie nie kupilabym konserwowych ani kiszonych ogorkow, jak i pakowanej kiszonej kapusty, bez zadnego powodu, cos jak fobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlina za 50 zl
Lo matko !! Widac zes bez polotu . Ja kupuje mieso od gospodarza i sama sobie robie wedline.Nie musze zaraz wedzic czy jakos cudowac ,wystarczy upiec :P Nie kupie nigdy : pasztetowej kaszanki mrozonek z biedronki czipsow mleka w woreczku (choc ostatnio nie widuje nawet) kawy marki biedronka lub lidl proszku za 1,5 i wielu wielu innych cacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego? Bardziej tego co można ludziom wcisnąć zepsutego. Nie kupuje mięsa mielonego bo cholera wie co w nim jest :P wolę kupić kawał miecha i sama zmielić. Nie kupuje bułki tartej bo wiem że jest w niej wsyzstko i zmielone bułki słodkie,chleb,pączki itd więc albo od czasu do czasu sama piekę bułki a potem susze lub kupuje buły i susze a potem miele. Surówek i sałatek -widziałam parę razy jak świeżą mieszają z tą która stoi już 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
A gdzie ty szynkę parmeńską za 50 zł widziałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×