Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenkaa

Jak sobie radzicie z zazdrościa ?

Polecane posty

Gość zenkaa

Jestem z moim chłopakiem 2 lata.. Nie jestem brzydka dziewczyna, ale czy ładną..? przeciętną.. raczej chłopcy nie zawieszaja na mnie wzroku..bo ani biustu za duzego nie mam, ubieram sie skromnie, delikatny makijaz.. wygladam na duza mlodsza.. jestem strasznei zazdrosna o mojego chłopaka.. o to jak patrzy na inne kobiety.. fakt faktem, niektore panei sa naprawde piekne.. sama na nie patrze.. ale... obawiam sie..ze gdyby taka kobieta zaczela cos krecic do mojego faceta, uległby jej.. jak mam sobie radzic z zazdroscia:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjj
ja mam to samo.... ale to przez to ze mam kompleksy i za duzo glupot czytam na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czateria
no widzisz.. a ja ufałam i to bezgranicznie. Dawałam z siebie wszystko, aby było nam jak najlepiej.. Nie robiłam żadnych fochów, że obejrzał się za inną (sama czasami się oglądam ;)). No chyba, że przeginał, to wówczas potrafiłam szybko sprowadzić go do pionu. A ostatnio przyłapałam go na flirtowaniu z pannami na czaterii :O i jak tu ufać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwkaaa
czateria, i co zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czateria
tfu.. na kafeterii... ta czateria non stop w głowie mi siedzi :O nawet słowa mylę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×