Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Diademik12

Co myślicie na temat diademu do tej sukni?

Polecane posty

Gość oasissss
diadem nie pasuje.dlatego ze suknia jest totalnie przepeplniona zbednymi ozdobami. jest z lekka tandetna. wiec diadem tu nie pasuje. tu nic nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babska okropne... czy do Was nie dociera wciąz jeszcze, ze sa ludzie, którzy gustują w prostych sukniach a są tacy, którzy wola bogato zdobione, takie księżniczkowe. Ja uważam, że najważniejsze jest aby wybrać suknię swoich marzeń, a wolno nam marzyć o czymś zupełnie innym niz nasza koeżanka na przykład, prawda? Diademik - ty sobie daj spokój uwagami na temat sukni i w ogóle sie nie przejmuj, skupiaj sie na odpowiedziach na Twoje pytanie. Ja uważam, ze jeśli diadem to faktycznie bardzo delikatny, bo suknię masz bogatą. Jeśli welon - delikatny przypinany od dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diademik12
Nie biorę tych głupich uwag do głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oassiss
welony przypinane od dolu wygladaja fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diademik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diademik12
Może zrezygnuję z welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym ci radziła zrezygnować z welonu i diademu twoja suknia naprawdę jest bardzo bogata sama w sobie ( mi sie podoba ) ale żeby całość nie wyglądała kiczowato ja uważam tak jak większość dziewczyn tutaj że lepiej byłoby wpiąć kwiat we włosy coś podobnego co masz na sukni. a mozesz wkleic swoje fotki w tej sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba K.
oassiss - Ty sama wyglądasz chyba fatalnie. Stąd te Twoje leczenie frustracji za pomocą dokopywania innym.Ale kop sobie dzieko, kop. U mnie znajdziesz wyrozumiałość - zawsze ja miałam dla "braci mniejszych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diademik12
Emilcia wstawię fotki po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diademik12
25 lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella1983
suknia jest piekna.sama ja mierzylam.projektantka jest ukrainka Oksana Mukha.autorstwa tej pani tez jest i moja suknia slubna.z jej kolekcji mam juz 3 suknie 1 slubna i 2 wieczorowe.sama projektantka szyje dla gwiazd amerykanskich m.in dla Catherine Zeta-Jones i Sarah Jessica Parker. twoja suknia jest ze starszej kolekcji. jest jeden mankament tej sukni- dekolt.wiem cos na ten temat bo mam jedna wieczorowa z takim samym gorsetem (inne wzornictwo i kolory tkaniny). jest on dosc gleboki a gorset sztywny i lubi podczas szybszego tanca odstawac lekko na piersiach ku uciesze towazysza tanca :):):P dlatego tez, uczac sie na bledach, na swoj slub wybralam model bardziej zabudowany. poza tym suknia tylko pozornie wydaje sie ciezka.w rzeczywistosci sa lekkie i swietnie sie w nich tanczy. na pewno bedziez wygladala przepieknie. a teraz do tematu. moja jest tez bogato zdobiona a pomimo tego bede miala prosty(bez dekoracji) welon do pasa obszyty lamowka.i welony swietnie pasuja do tych sukien.tez myslalam wczesniej o diademie ale stwierdzilam ze nie chce wygladac jak ksiezniczka(tylko rozdzki brak:))welon prost lub kwiat wpiety we wlosy jest bardziej stosowny. nie przycmiewaj sukni swiecacym diademem i wyeksponuj raczej siebie i suknie ktora ciebie zdobi.nie rob z siebie choinki bozonarodzeniowej bo o ile pamieta gorset jest wyszyty mieniacymi sie koralikami. tyle. najlepszego w tym dniu zycze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest zjawiskowo piękna, może tylko okazać się zbyt ciężka. Ja bym założyła diademik, ale bez welonu. Do tego małe kolczyki, i nic więcej. Jeżeli ktoś całe życie marzy o diademie, to nie ma co się przejmować opiniami innych. Ja miałam diadem, bo takie miałam marzenie, do tego dość bogato zdobioną suknię, i miałam w nosie że komuś moze się nie podobać, ja się czułam wyjątkowo:-P żeby dogodzić niektórym znawczyniom z kafeterii (co pewnie co tydzień popierdalają do kościółka w białych kozakach i futerkowej kurteczce), trzebaby założyć do ślubu worek po ziemniakach i parciane sandały:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż real foto
Te biale kozaczki i futerkowe kurtki to wlasnie wybieraja suknie leczace kompleks ksiezniczki i diademy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż real foto
Nie, dzięki. Aż tak zainteresowana nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka25
Moim zdaniem bez diademu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diademik12
Będzie bez diademu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikkk
jak mozna marzyc cale zycie o diademie. to chore. i puste zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zolwikkk
Tak puste jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
bedzie pasowac super moim zdaneim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikkk
sama jestes pusta. laski ktore cale zycie marza o diademie to takie pusciutkie laleczki ktore nie maja innnych pragnien w glowie jak jakies supragnione miejsce na swiecie , jak wyjatkowy mezczyzna , jak udana rodzina . zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
npo diadem jako marzenie :-) ciekawe a do tej sukni diadem nie pasuje. bo suknia jest strasznie bogata. a autorka topicu to widze najwiekszy dylema dotyczacy slubu to ten diadem nieszczesny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larysia ta suknia ktorą wkleilas to byl moj nr 1 ale jak pojechalam i ją przymierzylam to wyglądala jak kawalek tandetnej szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zolwikkk
Zmień forum,tutaj nie mam miejsca dla zazdrosnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebista sukienka. Też się nad nią zastanawiałam. Ja bym nie dawała diademu tylko róże we włosy, bez welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kicia 119
A jaką wybrałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikkk
a to ciekawe. a czego tu zazdroscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×