Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sierpniowa 9

18 l. DZIEWICA BEZ CHŁOPAKA, A RODZINA I PRZYJACIELE.

Polecane posty

Gość Sierpniowa 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa 9
W sierpniu mam osiemnaste urodziny... Nie mam chłopaka. Moja mama uważa, że to taki wiek, kiedy wręcz wypada tu iść do kina z jakimś kolegą, tu na lody... Czuję się trochę dziwnie, kiedy nawet rodzina tego oczekuje... nie mówię o koleżanakch, bo to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa 9
dla sporego grona młodych osób 18letnia dziewica to musi być jakaś brzydka raszpla, której nikt nie chce... Ja poważnie myślę o życiu, nie chcę sie spotykać z chłopaczkiem 19letnim któremu tylko jedno w głowie, ale z drugiej strony chciałabym kogoś mieć... Miłego, troskliwego starszego chłopaka... Może problem tkwi w tym, że jestem pulchna? 160 cm, 59 kg. Proszę się wypowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowa kwestia - Napisz nam co z Tobą jest nie tak;) charakter wygląd? orientacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zielonaaaaaaaaa
160 cm i 59 kg = pulchna ??? pojebało kogoś chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sierpniowa 9, nie martw się. To Twoje życie, a nie Twoich znajomych! Widocznie skoro go nie masz, to może tylko tyle, żę nie jesteś gotowa na jakieś związki. Ja jestem troszkę młodsza od Ciebie i jakoś mi sie nie spieszy do miłości. Szczerze, to wolę zająć się swoim rozwojem osobowości niż ganiać za chłopakami...taki dziwny ze mnie stwór, ale jakoś mi to nie przeszkadza...Mnie też często pytają o facetów, ale zawsze kończe tak, że jeśli chcą to niech sobie sami znajdą, a nie mną się zajmują:P Na to też kiedyś przyjdzie czas, nie martw się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie miec niz spotykac sie z byle kim... moja kumpela tak kiedys robila... brala wszystko co leci, bo chciala sie w ten sposob pokazac, pochwalic sie ze ona tez moze z kims byc... szkoda ze wszyscy byli totalnymi debilami... nie przejmuj sie - na wszystkie przyjdzie kiedys pora :) a jesli pzeszkadza Ci waga to co za problem zabrac sie za siebie i troche schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jestem zielonaaaaaaaaa 160 cm i 59 kg = pulchna ??? poj**ało kogoś chyba tez mni9e to zastanowilo!moja nim zaszla w ciaze ze mna wazyla 57 przy takim samym wzroscie...i byla z niej laska jak tralala!zgrabniutka i ladna...teraz przy takim samym wzroscie dziewuchy by chcialy wazyc 47 kilo co jest z lekka chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja przy wzroscie 167
waze 55kg i wyglądam jak tucznik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
swiat zidiocial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa 9
Co ze mną nie tak- charakter- myślę, że ok, jestem lubiana... CHociaż troch zarozumiała... Wygląd, poza wagą nie mam zastrzeżeń... Dziękuję baardzo za przemiłe słowa, ale troszkę pulchna to ja jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj zawsze wszyscy to powtarzaja więc i ja powtórzę: Liczy się wnętrze Kochana, a nie opakowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czys ty glupia dzieciaku?chcesz wygladac jak anorektyczka?jezeli tak to powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym, może tylko Ty dostrzegasz tą swoją 'wagę' a inni patrza na Ciebie całkiem innymi oczami...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij tuczniku
to może któryś się przełamie i ci wsadzi to i owo do twojej nory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie! masz racje sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa22
nie martw sie autorko!!!! mialam podobna sytuacje w wieku 18 lat!!! nie sluchaj glupiego gadania rodziny!!! przyjdzie twoj czas, ale nie szukaj na sile chlopaka bo to nie wyjdzie na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale sama miałam okazję się przekonać, że to co ja dostrzegam w sobie, nie zawsze jest zauważalne przez innych...i czasem to może lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskaa
"160 cm i 59 kg = pulchna ??? poj**ało kogoś chyba" ciebie :D ja mam 170 i waze 55 anorektyczka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja uwazam ze kazda z was znajdzie kogos dla siebie w odpowiednim czasie.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa 9
w swoim czasie, keidy tylko to będzue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rozywkową mamusię
jak cię z kolegami na lody wysyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×