Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniolek szuka aniolka

jesli nie czujesz asie szczesliwy/wa wpisz dllaczego

Polecane posty

Gość aniolek szuka aniolka

zawsze lepiej pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek szuka aniolka
mialo byc nie czujesz sie szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuję się szczęślwy - bo to w co wierzyłem ktos potraktował jak smieci - postawilna tym strasznie śmierdzącego klocka:P Ne czuję sie szczęsliwy bo sobie nie razdę... Ne jestem szczęsiwy bo jeszzce za mało czasu jak dla mnie upłynęło... ne czuję sie szczęsliwy - bo ne am nowych gier wojennych strategicznych o II wojnie swiatowej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wszyscy przyjaciele okazali się nic nie warci :) i dali ciala po całości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vampire - wiedziałam, że na tym temacie Ciebie spotkam :) Nie czuję się szczęśliwa, bo wczoraj przesadziłam z alkoholem na spotkaniu z koleżanką i boli mnie głowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie na tym
nie czuje sie szczesliwa bo dawno nie mialam seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas
Nie czuje sie szczesliwa bo tesknie i ta tesknota zrzera mnie od srodka. Nie czuje sie szczesliwa bo nie moge znalezc tematu o gosciu co sie zakochal w 20lat mlodszej pracownicy (szef maz cos tam) podrzuccie link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na Jarka
czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna - jestem wampir;) i jestem tam gdzie jest cierpienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampire ty
ciotko :D ile sie bedziesz jeszcze uzalał nad soba;) ja rozumiem ze mozna byc taka mieka fają ale ze by az tak długo :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe zycie można:P KOCHAM ból i cierpienie::P:P:P Chce nowe gry startegiczne a nie ma:( nawetw cd action zapominają o strategiach z krwi i kości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotką jeszcze nie byłem - ale kto we wszystkiego mozna spróbowac w życiu - aforyzm jesli ktos by nie zrozumiał;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się wygadać
nie czuję się szczęśliwa bo : -za mało zarabiam - moja córka ciągle choruje - mój mąż mnie nie szanuje i w niczym mi nie pomaga - podoba mnie się inny facet, ale ciągle się mijamy i nie mamy odwagi na nic więcej - flirtuję z kolegą mojego męża i nie potrafię przestać - męczy mnie sytuacja finansowa w mojej rodzinie ogólnie jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze kiedy bym sie czula w pelni szczesliwa gdybym : -znalazla prace -wyprowadzila sie z domu i miala swiety spokoj -zakochala sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez inny podoba tzn chcialabym sie z innym spotkac ale widac on nie chce a ten co chce sie ze mna spotkac to mi nie odpowie]ada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo proste
Nie czuję się szczęśliwy, bo żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się wygadac - życie jest do dupy tylko i wyłacznie na Twoje własne zyczenie, flirtuj dalej i olewaj męza, nie bierz za nic odpowiedzialności a będzie jeszcze lepiej:P jeszcze bym zrozumiał jakbyś uwielbała ten stan bólu niezrozumienia i niespełnienia, ale Ty tylko narzekasz:P Takie jak Ty zostawiam Sabatowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie złośliwy poprostu pisze jak cos odczuwam;) i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze bym zrozumiał jakbyś uwielbała ten stan bólu niezrozumienia i niespełnienia, ale Ty tylko narzekasz " hahahahah :D przyganiał kocioł garnkowi :P tez jestes dobry w te klocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres z tą różnica że ja uwielbam stan cierpienia i bółu, sprawia mi to neludzka satysfakcję:D A wątpię aby tamta panna uwielbiała ten stan:P zresztą dogryzywanie - jeśli ktoś odpierdziela sadze musi liczyć sie z krytyką;) am męża a flirtuje cóż mi to nie odpowiada i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres ja w te klocki nie jestem dobry;) Ja jestem kurewsko dobry w te klocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kochajacego narzeczonego, super rodzine, dobra prace, ktora sprawia mi przyjemnosc, w ktorej sie spelniam, w lipcu slub i starania o dzicko i zycie bedzie jeszcze pelniejsze, fajnych znajomych, zycie towarzyskie - czego chceic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O id la odmiany madz nie ma co krytykować- oby tak dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina złaaaaa
czuję się nieszczęśliwa, bo: -chłopak nie pracuje, a ma winogrona podawane pod nos, a ja pracuję, a nie mam na bułkę na śniadanie -ten sam chłopak wszystkie moje oszczędności przegrał na maszynach -matka nigdy nie zdrabnia mojego imienia -ojciec publicznie powiedział, że jestem najbrzydszą z jego córek długo by wymieniać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuję się szczęśliwa
bo ciągle brakuje mi pieniędzy:( Bo był taki ktoś... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampir wiec siej nadal zgroze i zamet w swym ciele :D tak by nie natrafic na to miejsce co po uderzeniu w nie przelatuje prąd a i stapaj po ziemi tak by zsunąwszy sie pieta z klapka nie na trafiła na szyszke :P:P:P vampir ogolnie chyba fajny facet z ciebie :) ale ta dobra mina do złej gry nie jest ci do niczego potrzebna :) Troche wiecej optymizmu co do wydarzen z przed jakiegos tam czasu zwiazanych z twoja dziewczyna .... no ale moze ty jak te kobiety ? Kochasz takie stany udreczania ? nie wiem ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×