Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniolek szuka aniolka

jesli nie czujesz asie szczesliwy/wa wpisz dllaczego

Polecane posty

cierpienie płynie przez świat swym bezgranicznym rymem czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres poprostu aj mam dziś humora i sobie na luzie podchodze do wszystkiego;) stany udręzcania no cóz Tobie też by nie byo miło jakbyś wszsytko poświecił komś a ten postawił sobie klocka na Tobie - tak dla hecy:P spoko z biegiem czasu wszystko mi pzrechodzi a przeszłośc staje sie bladym wspomieniem;) "Powoli wychodze na światło i niedługo nie zatrzyma mnie nic";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam siac zgroze chaos i zgorzknienie:P regres skąd wiedziałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stany udręzcania no cóz Tobie też by nie byo miło jakbyś wszsytko poświecił komś a ten postawił sobie klocka na Tobie - tak dla hecy" vampir uwierz mi ale miałem gorzej o stokroc od ciebie .... ale mniejsza z tym ... generalnie chodzi o to ze chyba nie chcesz zapomniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno zapomieć jak sie ja widuje - i tak jeszcze będe miał przez pół roku, bo razem studiujemy na roku, nawet przepisałem sie do jej grupy (jak bylismy parą) - ale nie jest to nie ozliwe prawda jest taka że przeżyem z nia cudowne chwile, ale staram sie o tym nie myśleć to jest przeszłośc:P za mocno też sie przywiazuje do nie tych ludzi co trzeba:P mialeś gorzej - jak jestes rozwodnik to mam nadzieje ze miałeś słuszne arguenty aby zostawic żonę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacotokomu
bo facet, który był miłością mojego życie odszedł na zawsze i nic już nigdy nie będzie tak jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my sie nei targujemy, mnei ciekawi co sie przydarzylo regresowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vampire musisz mi uwierzyc na słowo :) nie bede tutaj opisywał nic na ten temat ... Targowanie ? Normalna wymiana zdań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooo
Jestem w związku od roku czasu, w którym nie odwzajemniam uczuć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boooooo ohohoh kobitki tak potrafią nic nie czuja a są bo nie ma innego ardoratora:P a potem co powiesz swojemu partnerowi że byłaś z nim a wcale go nie kochalaś nienawidze hipokryzji i takiego oszukiwania pierdzielę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje się szczęśliwa bo facet któremu się poświęciłam okazał się kłamcą, nie zdolnym do wyższych uczuć czlowiekiem, którego cechuje brak lojalności i słowa rzucane na wiatr..zawiódł nie tylko mnie, ale wszystkich ludzi wokół siebie..został sam..i to bardzo boli.. świadomość tego, że nie ma przyszłości z tym czlowiekiem..a ja miałam plany, nadzieje..wierzyłam, że w głębi serca jest dobrym czlowiekiem..ta pomyłka boli bardzo..pęka mi serce..bo wiem że właśnie w tym momencie skończyło się coś co dla mnie było piękne.. boli mnie to że jestem tak naiwna.. to sprawia, że nie umiem byc szczęśliwa..przynajmniej nie teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje się szczęśliwa bo facet któremu się poświęciłam okazał się kłamcą, nie zdolnym do wyższych uczuć czlowiekiem, którego cech*je brak lojalności i słowa rzucane na wiatr.\" a odkad to osoby postronne maja wpływ na nasze szczescie ? To uczucie jest niezalezne od innych ... by czuć sie szczesliwą musisz zadbac o to sama !!! a nie czekac az facet ci je zapewni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakulka.
bo nie mam pracy i juz sie z tym pogodzilam zejej nie znajde ze jestem sama ze nie mam pieniedzy na nic i oszczedzam na jedzeniu przez co schudlam strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nie mam pieniedzy na nic i oszczedzam na jedzeniu przez co schudlam strasznie" ale to zawsze jakiś( + ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakulka.
nie wiem czy wyglad anorektyczni to plus ale ok nabijaj sie dalej, mi nie jest do smiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres beso ma podobne doświadczenia co ja;) wierzyla że to już to a ktos po prostu zrobił w balona... trzeba przecierpiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zmieszana
wiesz co vampire, sploniesz jasnym plomieniem:) "Z nieba przez światdo samych piekieł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoho boję się zwłaszzca światła - ale wieczności mam z goła już dośc po 1200 latach na tym padole neśmiertelnośc staje sie przekleństwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zmieszana
mimo wszystko masz ładne oczy, :P soaduwaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vp.pl
bo nie mam pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom mam oczy jak jakas Monica b.:P:P:P kobitki mi tego zazdroszcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ajk umierać to tylko o wschodzie słońca;) bo kołkem juz mi ktoś serduch kiedyś potraktował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakulka.
nie można wciąż marzeniami tylko żyć i czekać tak dzień po dniu...\" slowa twej stopki sa bardzo prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba przecierpiec " tak vampir :D tylko ze niektórzy ( miedzy innymi i ty) nie odrózniaja słow i ich znaczenia :D bo przecierpiec a katować sie uczuciowo to 2 rózne aspekty życia i tylko my i wyłacznie my mamy wpływ na te zachowania i ich nożliwosci wdrażania w nasze życie ... juz o tym pisłałem ... nie którzy nie chca zmian i stad sa cierpiacy,załamani, i nieszczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×