Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malakulka.

czy zareagowalabys/lbys jakos gdyby sasiad bil sasiadke?

Polecane posty

Gość malakulka.

gdybys slyszala jak ja bije, jak ona krzyczy itd czy zareagowalibyscie jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja już reagowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym do czasu aż policja przyjedzie ja poszłabym do sąsiadów... powiedziała dupkowi czy się nie pomylił. Najgorsze to pokazać takiemu kretynowi że czujemy przed nim strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakulka.
z tego co slyszalam tzreba podacswoje dane dzwoniac a nie balabys sie ze moze i ciebie uderzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bym się bała ale moje wkurwienie przyćmiłoby strach. Znalazłam się już w takiej sytuacji i zanim przyszedł sąsiad z góry ja wkroczyłam w akcję. Nie ma się czego bać, trzeba ostro z takimi palantami. Poza tym na policję można dzwonić ANONIMOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak się boisz to możesz zadzwonić i udac głupią i zapytać słyszeli Panstwo? chyba ktoś kogoś bije? Może pan pójdzie ze mną i sprawdzimy? Mógłby pan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakulka.
ja nie mialam nigdy osobiscie takie sytuacji mieszkam w klatce gdzie sa samie starsze osoby ale moja babcia miala...z tego co mowi to dosc czesto slyszy ale jak to ona nie zadzwoni bo jak mowi" po co sie wtracac":O dziwne podejscie...dlatego pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolieeee
a ja sie zastanawiam dlaczego w naszym kraju po dobie czesto takiego damskiego boksera policja wypuszcza nic mu nie grozi, nie ma zadnych konsekwencji z tyt. niskiej szkodliwosci czynu ostatnio ogladalam rozmowy w toku byl temat o przemocy i ta biedna kobieta ktora byla tak mocno pobita...i co? jej mezowi nic nie zrobili....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mozna sobie tak
ladnie pisac prawda jest taka ze nikt nie reaguje ,mnie policja powiedziala zebym wychodzila na klatke i krzyczala ajak przychodzi co do czego to nikt nie wiedzi i nie slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakulka.
wiem i ta znieczulica jest przerazajaca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to nagminne
i mam to w dupie:O jedna osoba już nie zyje z za sciany chuj mnie to boli niech się w pizdu wykończą przez alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to nagminne
dla mnie to mała strata i nie szkoda mi jak baba ma obity ryj ja na policje nie dzwonie i dzwonić nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja kolezana byla podczas nagrania rozmow w toku nagrywali jeden odciek z osobami..konczyli po czym przebierali te same osoby i nagrywali odcinek o innym temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chcącego nic trudnego
wypuszczają tych facetów bo żona boi sie zenzawac i nikt po jej stornie nie stanie. Żaden sąsiad nie bedzie zeznawać "bo to nie ich sprawa". Tak jest u nas w kraju.... do u mnie to nagminne skoro jest tam alkohol i przemoc to pewnie jakas melina. Nie boisz sie że jak to w każdej melinie moze przydarzyć sie jakas tragedia? Już nie raz było głośno o pożarach w budynkach "bo sąsiad pił alkohol i zasnął z papierosem, albo miał gaz na lewo podłączony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×