Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 letni druzgotek

nie chce zyc w takim swiecie gdzie..

Polecane posty

Gość 20 letni druzgotek

... nie istnieje prawdziwa wierna oddana bezinteresowna milosc, gdzie ludize z 30 letnim szczesliwym i naprawde zajebsitym malzenstwem pisza ze potrzebny jest czasem skok w bok, gdzie wszelkie moje zasady i marzenia nie maja racji bytu, gdzie majac faceta ktoremu ufam bezgranicznie, po przeczytaniu wypowiedzi ludzi doroslych i dojrzalych zaczynam watpic w jakikolwiek sens, NIE CHCE, dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez nie chce.zupelnie nie przystaje do tego swiata...ludzie mnie przygnebiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 letni druzgotek
czy jest szansa ze kiedys jak bede juz naprawde dorosla z domem i dziecmi, ze maz mnie nie zdradzi dla sportu ? ze bedize mi wierny ze ebdize mnie kochal prawdziwie, i bede mogla isc do neigo z kazdym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -omerta
.. nie istnieje prawdziwa wierna oddana bezinteresowna milosc, - Póki istnieje w Tobie to istnieje gdzie ludize z 30 letnim szczesliwym i naprawde zaj**sitym malzenstwem pisza ze potrzebny jest czasem skok w bok, -To ich małżeństwo i ich problemy. Ty nie wiesz, co tam w środku tkwi, a czego na zewnątrz nie widać. natomiast TWOJE ideały chyba nie są zależne od jakiegoś tam małżeństwa z 30 letnim stażem? gdzie wszelkie moje zasady i marzenia nie maja racji bytu, -a dlaczego? gdzie majac faceta ktoremu ufam bezgranicznie, po przeczytaniu wypowiedzi ludzi doroslych i dojrzalych zaczynam watpic w jakikolwiek sens, - nie gloryfikuj ludzi dorosłych i dojrzałych. najcześciej są oni TYLKO dorośli i zupełnie niedojrzali, a równie często wylewają tu swoje frustracje. Twój związek będzie taki, jaki SAMA SOBIE ZBUDUJESZ!!!, aczkolwiek dobrze jest pamietać mądrość ludową która brzmi: "Nie buduj swego świata na mężczyźnie to ci się nigdy nie rozpadnie" NIE CHCE, dlaczego tak jest? -dlatego, że za bardzo patrzysz na to co się dzieje u innych a za mało skupiasz się na budowaniu WŁASNEGO zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 letni druzgotek
dziekuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×