Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto ma rację

sprzątaczka odmówiła sprzątnięcia WC

Polecane posty

Gość kto ma rację

w mojej firmie ktorej pracuje (sporo ludzi) jakaś świnia obsrała sedes i wymazala gównem drzwi,i wywaliła z kosza brudne podpaski,kierowniczka zawolala sprzątaczkę a ta odmowiła sprzątnięcia twierdząc że jest od utrzymania porządku a nie szorowania kibli po jakiś zbokach że nie ma szczepień na żółtaczkę,i nie będzie się narażać i żebyśmy sobie wezwali jakiś sanepid albo jakąś inną ekipę .powiedziała że się żle poczula i wyszla z pracy .Kibel został brudny do pon .Kierowniczka powiedziała że ją zwolni ale czy rzeczywiście można ją za to zwolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selllen
a od czego ta sprzataczk ajest?? od sprzatania czy gadania? za co jej płqcicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma rację
no ale faktycznie ,np w szpitalach i tym podobnych instytucjach ,gdzie mają styczność z krwią itp są sprzątaczki ,salowe ,szczepione na żółtaczkę a ta nasza powiedziała ,że jak podpisywala umowę nic nie bylo o styczności z krwią i innymi wydzielinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzataczka ma racje
jesli nie ma tego w umowie -sprzatac krwi i innych nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała rację.Dlaczego ma sprzątać gówna po hołocie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posprzatajcie sami w czynie
społecznym ! Coś dobrego zrobicie a nie tyłki plaszczycie darmozjady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z 500
to taki sam człowiek jak ty. Posprzątałabyś po jakiejś swini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak duupa od srania
sprzątaczka jest od gówien sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie prowo
chorzy ci co piszą takie banialuki,tez jestem sprzataczka i w zyciu nie spotkałam się z takim chamstwem.taaaaaaaaaak najwieksza kulturę maja ci co są wykształceni i zarabiają po10 tyś.az ich zal czasami mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się z tym spotkałam
w szpitalu ktoś wysmarował w nocy wc dla personelu .Ludzie są obrzydliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
do kto ma rację Jestem w szoku i to wielkim, jak można zadawać takie pytania?? A gdyby tą panią sprzatającą była twoja mama lub siostra, zadałabyś takie pytanie. Czy zwolnic kobiete która nie chce posprzatac rozmazanego g.........., . Czy ona podpisywała umowę na pracę w ascenizacji???? Da Pani gwarancję, że nie zarazi się w najlepszym przypadku salmonelą a w najgorszym żółtaczką?? Zapewniła Pani odpowiednie ubranie zabezpieczające, wymagane przepisami sanepidowskimi. Gwarantuję, że nie ale pytanie padło. Szczyt wszystkiego normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
a i jeszcze jedno Proponuję tej Pani normalnie dyscyplinarkę walnąć i wpisać do świadectwa pracy, że zwoliono w trybie art 52 Kp. Normalnie szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola mamita
jak sama nazwa tego zacnego zawodu wskazuje sprzątaczka ma sprzątać może nie godzić się na gotowanie ,pranie , ale ma sprzątać nawet gówno bo nie ma zawodu usuwacz gówien jest tylko sprzątaczka i w takiej sytuacji na nią to spada niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśtam z miasta
Mamita ja też sprzatam i ciesze sie że wykonuje ten zawód ,a wiesz dlaczego? Bo zawsze mam wybór,jak mi nie odpowiada jakas lalunia to biorę następną,natomiast te wszystkie sztuczne lalki nie mają żadnego wyboru ,godzą się na tego kto do nich raczy przyjśc i posprzataci oczywiscie cały czas przytym się modląc,żeby... A takie epitety jak "jesteście jak dupa od srania "zwissają mi ,poprostu robie swoje i zbijam kasę -całkiem niezłą. Olewac z góry takich debili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
do hola hola Nie wiem jak pozostałe dziewczyny ale ja w umowie nie mam zapisane, że mam sprzatac rozsmarowane g....., przez jakiegoś imbecyla. W umowie wyszczególniony jedt dokładny zakres moich obowiązków. Zresztą powiem szczerze, znając moich zleceniodawców, nigdy ale to nigdy ( jestem w 100% pewna) nikt z nich, nawet gdyby zaistniała taka obleśna sytuacja, nie rozważałby rozwiązania umowy z powodu mojej odmowy. Jestem pewna, że wyjście z zaistniałej sytuacji było by inne. Mnie mierzi tylko pytanie o zwolnienie tej kobiety. Jestem pewna, że kobitka pracuje za marne grosze ( wnioskuję z wypowiedzi, że nie prowadzi własnej działalności), ciekawa jestem czy została zaopatrzona w odpowiednie ubranie i czy miała odpowiednie szczepienia. Codzienne sprzątanie pomieszczeń sanitarnmych takze wiąże sie z niebezpieczenstwem zarazenia, jednak odpowiedni sposób sprzątania minimalizuje ryzyko. Tutaj, że się tak bardzo obrazowo wypowiem, bez skrobaczki ani rusz. Ja na miejscu tej Pani też bym wyszła i pdziękowała jesli nie z powodu zaistniałej sytuacji , to formy w jakiej zostało wydane polecenie.Jeśli sam się człowniek nie szanuje to inni też tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
do jakastam z miasta i prawidłowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to polska inteligiencja
wystarczy popatrzeć jak wyglądają prysznice i wc w akademikach jaką kulturę osobistą mają przyszli magistrzy ,doktorzy,docenci to oni i dorobkiewicze mają się za nie wiadomo kogo gardzą sprzątaczkami a sami powinni się nauczyć kultury albo wracać na swoje "wiochy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i racja
żadna chołota czyt.sprzątaczka nie będzie zwracać uwagi wielkiemu państwu i elycie gdzie i jak ma rzygać i srać czy ma dupę wytrzeć papierem czy palcem o ściane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzatac ma -nie filozofowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqról
CO TO ZA FIRMA W KTÓREJ TAKIE CHAMY SIĘ ZAŁATWIAJĄ? GDZIE TY PRACUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ci ja pieczeń
kto ma racje - wysmarowałabym ci japę tym gównem na jej miejscu i plunęła twarz i wyszła, bo chamstwa nie zniese pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ci ja pieczeń
poza tym wydaje mi sie ze rpacujesz w takiej elytarnej firmie gdzie albo ludzie rozsmarowują gówna, albo poprostu srają na podłogę i na nią także wyrzucają podpaski, może najpoerw wykwalifikuj swój eprsonel w kwestii srania - p i t a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalikczapkabuty
miałam ci ja pieczeń "kto ma racje - wysmarowałabym ci japę tym gównem na jej miejscu i plunęła twarz i wyszła, bo chamstwa nie zniese pffff" Chciałabym widziec jak to robisz. W necie to kazdy mądry jest. A w realnym świecie to pewnie potulnie robisz co ci szefostwo kaze i jeszcze merdasz ogonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ci ja pieczeń
po pierwsze-nie poszłabym do pracy, gdzie nade mną stoi BABA! po drugie-jestem studentką po trzecie-słucham wszystkiego i wykonuję co mi każą ludzie, którzy wiedzą co to znaczy poszanowanie drugiej osoby i takimi się otaczam - nie znoszę chamstwa, po czwarte-zmieniłabym w tym wypadku pracę - jeśli ja siebie nie będę szanować, to NIKT tego nie zrobi, po piąte - wpółczuję tamtej sprzątającej pani i mam nadzieję, że nigdy na mojej drodze nie stanie nikt taki jak ta co marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ci ja pieczeń
no i wyznaję zasadę oko za oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalikczapkabuty
skoro jestes studentką to rozumiem jak sie jest mlodym i na garnuszku rodziców to swiat wyglada inaczej, można sobie powybrzydzac, otaczac sie ludzmi wg własnego wyboru i mówić o "swojej przyszłej pracy". A potem studia sie konczą, człowiek idzie do pracy i okazuje sie, ze wcale nie jest taki wspaniały. Zobaczymy jak bedziesz wybrzydzac gdy juz sama bedziesz musiała na siebie zapracować :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ci ja pieczeń
wystarczy wpisać kawałek tekstu w google i od razu się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ci ja pieczeń
już teraz wiem, że nie jestem wspaniała - na kierunku artystycznym znosi się krytykę O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
a czego wy na mnie nalatujecie ,zapytałam tylko czy szefostwo moglo by ją za to zwolnić (sama odeszła,a kibel sprzątal jakiś gość z jej firmy)też uważam ,że to jakieś zezwierzęcenie i podłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×