Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malalala09

jak wyleczyc uszy.. dziurki po kolczykach

Polecane posty

Gość malalala09

lata noszenia kolcyzków i to roznych srebrnych zlotych sztucznych plastikowqych ciezkich lekkiech wielkich małych .. i efekt jest taki ze mam naciagniete dziurki czesto mi ciemnieja ,przy jednym uchu zrobil mi sie nawet rodzaj kaszaka zmiane wycielam zbadalam i jest ok nie jets to nic groznego jakby osocze sie tam zebralo, nigdy nie maialm uczulenia na metale nieszlachetne a teraz nagle mam.. chcialabym tro jakos zaleczyc a najlepiej zeby zrobic dziurki w nowych miejscach a tamte nich zarastaja.. i oczywiscie w tych nowych dziurkach nosilabym juz tylko metale szlachetne i dbalabym o to zeby kolczyki nie byly za ciezkie:/ mozna tak to zrobic? do kogo sie z tym zwrocic dermatolog, kosmetyczka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfmdkfvmdk
To co ci się zrobiło to najprawdopodobniej ziarnina, częsta rzecz przy kolczykach. Nie rozumiem, co znaczy "naciągnięte dziurki"? Jeżeli masz jakąś alergię, to radzę z tym iść do dermatologa - zalecz to, a później przekłuwaj uszy w salonie piercingu (nie kosmetyczka!!!), niech ci założą tytan na przekłucie. Generalnie srebro, złoto zawierają nikiel i mogą uczulać - tytan / stal chirurgiczna nie. Tytan jest świetny na świeżo kłute miejsca - ranki lepiej się goją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissaaaa
ale cos jeszcze sie z nimi dzieje? Pojdz do dermatologa zeby je wyleczyc,a jesli chcesz zrobic kolczyki to idz do salonu piercingu, nie powinno sie robic dziurek pistoletem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalala09
no wlasnie ja x lat temu mialam robione pistoletem i jedną dziurke mi zrobili jakby pod ukosem troche i min. dlatego sie tak rozciagla . tak jak mówicie wybiore sie do dermatologa tylko mam nadziej ze trafie na kogos kompetentnego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×