Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dcsfs

ł matko-czy jest cos co opóznia osadzania kurzu?

Polecane posty

Gość dcsfs

jakies srodki ? normalnie dziennie wycieram a on znów wieczorem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmrok
uzywam tylko pronto i jakos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmien meble :) Ja mialam zestaw mebli w ciemnym brazie (taka czekolada) i wszystko bylo widac, nawet po jednym dniu. Zmienilam na jasne i po problemie. Kurz dalej jest, tylko, ze go nie widac i mam spokoj na ok tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w bloku
no właśnie, u mnie też strasznie się kurzy. mam meble i jasne i ciemne, na wszystich tak samo widać. Odkurzam 2-3 razy w tygodniu, wtedy też ścieram kurze (używam pronto) i następnego dnia to samo!!! nie mam zwierząt ani dzieci, żadnych dywanów, tylko zasłonki. W domu bywamy rzadko, z czego się tak kurzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqurzona
kurzy się nie wyciera tylko wciaga odkurzaczem-są specjalne szczotki(końcówki)do odkurzania mebli,jeśli się wyciera to przenosi z miejsca na inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w bloku
taak, a jak wciągnę taką specjalną szczotką, to wraca za pół godziny. Jak zetrę na mokro, to raczej zostaje na ściereczce, którą wyrzucam razem z tym całym kurzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfcjcjcfyhkhg
u mnie w bloku tez się STRASZNIE kurzy PO jednym dniu jest tyle kurzu ile mieszkając w kamienicy gromadziło się przez tydzień!!!! Nie ma rady trzeba odkurzać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqurzona
mebli na mokro się nie wyciera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhh
sa specjalne sciereczki z mikrofibry, ktry dzieki swoim wlasciwosciom elektrostaycznym zbierja kurz na sciereczce i powoduja ze nie "lata" on dookola podczas scierania. poza tym gdy przebywa sie w pomieszczeniu nie ma rady na kurz zawsze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhh
poza tym pewnie dużo pierdzicie , kiedys czytałam w fokusie że od tego najwięcej kurzu sie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhh
to chyba ty tyle pierdzisz smierdzielu-podszywaczu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhh
chociaż po namyśle jednak przychyle sie, że to moze jedno z drugim mieć zwiazek. kiedyś gdy byłam młodsza i nie pierdziałam tyle, to kurzu było jakos mniej. teraz z wiekiem gdy pupa mi sie rozklekotała nie nadązam z odkurzaniem, gdzie sie nie rusze tam bąka puszcze i kłęby kurzu zostawiam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhh
co za wstretny podszywacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w bloku
o boże, ale się czepiasz. Nie na mokro, tylko ściereczką i pronto. Szczotka i odkurzaczem jest jeszcze gorzej, więc w ten sposób odkurzam tylko telewizory i komputery, i inne sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwięcej kurzy się z ludzi
serio kurz to głównie złuszczony naskórek ludzki Ruszyć tyłki z domu - będzie mniej kurzu :) A serio - żyję więc zakurzam - nic na to nie poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×