Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie być powinny

rajstopy/pończochy białe czy naturalne?????

Polecane posty

Gość cielista szkoda twojego czasu
dla osób dla których biel czyli: biały stanik, białe majtki, białe rajstopy, białe kozaczki :classic_cool: to szczyt dobrego smaku i gustu - oni tego nie zrozumieją.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja juz nie wiem wtedy
mam białą sukienkę, to wydawalo mi sie ze ponczochy tez muszą być białe?? A druga sprawa, jeśli mam piptoły to czy rajstoopy wogóle wypada kłaść, a z drugiej strony chyba nie wypada isc bez rajstop/ponczoch ?? :o Czy do białej sukni muszą być koniecznie białe buty, czy mogą być srebrne, ecru itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Buty ecru w zestawieniu z białą suknią będą wyglądały jak pożółkłe ze starości... Odradzam!!! Srebrne to juz lepsza opcja, aczkolwiek raczej nie sandałki - sandałki do ślubnej sukni to jak glany do kostiumika bizneswoman... Chyba, że ślub ma być na plaży ;) Założenie cielistych rajstop do białej sukni = jak gołe nogi pod suknią.... srednio to eleganckie. Ciekawe, gdzie napisano, że białe rejstopy nalezy włożyć raz w życiu - na Pierwszą Komunię ;) ciekawe, ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagaa
nie ma cielistych z białym uciskaczem;( też szukałam. A takie zwykłe odpadają,sama zobaczysz. Kup takie i takie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ślub na plaży to chyba bez butów, albo jakies klapeczki nie wyobrazam sobie chodzenia po plazy w sandałkach na szpilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U wszystkich osób u których byłam na ślubie były białe rajstopy i sama nawet nie pomyślałam o tym żeby założyć inne jeśli wszystko na mnie będzie białe.... ten topik trochę mnie zdziwił. Ale prawda jest taka, że każdy ma swoją wizje i swoje przekonania i nie ma sensu mówić, że jedne rajstopy są lepsze od drugich bo nie są.... poprostu rzecz gustu i wyboru:) A tekst, że białe rajstopy to tylko do Komunii... hehe.... to po co produkują takie dla dorosłych kobiet? :D Pozdrawiam Panny Młode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_8856
Ja na ślubie miałam cieliste. Długo wahałam się między nimi a białym, ale jednak te białe coś mi nie leżały. Zsuwały się i ogólnie nie były wygodne. Cieliste miałam w firmy Knittex, ale niestety nie pamiętam już modelu. Świetnie trzymały się całą noc, nie powijały, nie spadały i oczko nie puściło - a to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ]:->
CZERWONE pokażcie na ślubie kto ma jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyk88
Podbijam topik: co jesli PM ma kolorowe buty? Jakie rajstopy/ponczochy? Biale? Zastanawiam sie wlasnie, ktore kupic..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki kolor buta. Przy jasnych, pastelowych kolorach butów biel pasuje, ale przy ciemniejszych kolorach warto sięgnąć po uniwersalny beż. Chociaż moim zdaniem wszystko zależy od stylizacji, bo jeśli pana młoda decyduje się na biała suknię, ale odważne dodatki w kolorze czerwonym (w tym buty) to białe pończochy będą się ładnie komponować z całością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello!!! wyciągam temat bo mam problem. Nie wiem jakie założyć pończochy właśnie do kolorowych butów. Mam buciki fioletowe czas najwyższy kupić rajtki lub pończoszki i nie wiem czy białe czy beżowe. Bardziej mi się wydaje, że beżowe, ale nie chcę wyglądać jak oszołom jeśli okaże się to złym pomysłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
Jeśli masz kolorowe buty to ja bym wybrała jednak beżowe, białe nie będą ładnie wyglądały. A co do tematu dyskusji, ja miałam białe pończochy ze względu na białe buty. Koleżanka miała cieliste do białych butów z odkrytym palcem i też nie wyglądało to źle. Także zarówno białe jak i cieliste MOIM zdaniem nie wyglądają źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qajuszka
Bardzo ładną kolekcję ślubną pończoch i rajstop ma Gabriella, modele są białe, delikatne i niesamowicie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czarne !!!!##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×