Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciuuuniax3

ODCHUDZANIE od 18.05!!! Zrzucić zbędne kilogramy! Damy Radę!

Polecane posty

Praktycznie, na dietę MŻ przeszłam już dzisiaj i ćwiczenie też od dzisiaj, ale od jutra tak na całego! ;) Do 14 czerwca chciałabym ważyć 52 kg ;) Teraz ważę 56. Mam nadzieję, że uda mi się to i przez te 4 tygodnie wytrzymam z odchudzaniem. Nie mam dużo do schudnięcia, ale jeśli wy macie więcej to i tak się przyłączcie ;) Zawsze raźniej będzie. A więc dziewczyny, do dzieła! Przyłączajcie się, raz! dwa! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verkachillout
Siemka ja sie dolaczam ale ja mam do zrzucenia 5 kg i mam czas tak ze 3 tygodnie mysle ze mi sie uda jak osTatnio, prawdopodobnie bede na diecie kopenhaskiej. A potem poprostu bd malo jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewatywa enema
ja zaczynam od jutra! :D 1. rzucam palenie - tak z dnia na dzień, koniec z tym świństwem. 2. rano pod prysznicem peeling plus inne specyfiki na ujęrdnienie ciała i wygładzenie 3. polatam sobie nago po domu, żeby ładnie się wszystko wchłonęło 4. idę na rolki! zakładam pas ocieplający, bluzę i kilka rundek wokół osiedla aaa.. i jutro robie sobie lewatywę.. pierwszy raz w życiu. Chcę oczyścić swój organizm z tego bagna. no i dietka oczyszczająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verkachillout
Ja jutro przez caly dzien mam zamiar wypic cztery litry wody zeby sie oczyscic tak maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewatywa enema
nie da się oczyścić tak maksymalnie samą wodą. Ale fakt - woda bardzo zdrowa - ja planuję tak 2-3 litry dziennie pić plus sok z pomidorów (sama będę robiła, żadnych kupowanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) ja idę zjeść malutką kolacje, a potem idę ćwiczyć ;) myślę, że chudnięcie 1 kg na tydzień mi starczy ;) chcę schudnać zdrowo bez efektu jojo. Też muszę przekonać się do picia większej ilości wody i czerwonej herbaty... a te wszystkie słodzone soki zabronić rodzicom kupowania ich, bo strasznie mnie korci jak stoją w domu ;/ no ale dam radę... musze mieć silna wole, bo bez tego ani rusz. Zamierzam się ważyć w każdą niedzielę tuż po przebudzeniu ;) 3majcie się ciepło ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka25
Hejka,ja właśnie od jutra zaczynam.Mam 164cm.i 56kg.Chcę ważyć 50kg.a wakacje już za pasem:)Tak więc mój plan odchudzania jest taki: -stepper 1h dziennie -masaż bańkami chińskimi,kostkami lodu,szczotką ok.1h. dieta max1200kcal. -zielona herbata,2l.wody -zero słodyczy -dużo warzyw i owoców -spacery i ćwiczenia To by było na razie tyle.Dzisiaj jeszcze jem,jem i nie widać końca. Tak więc dziewczęta,od jutra ruszamy do boju!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm ;) ja też włąśnie chce tak 50-52 kg wazyć ;) Oby to wkońcu nadeszło bez żadnych trudności wielkich ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka25
Witajcie dziewczynki:)i jak tam początek odchudzania?Ja właśnie piję wielki kubek czarnej kawy(bez mleka i cukru).Zastanawiam się co tu zjeść na śniadanko,chyba 1kanapkę z serem i pomidorkiem. Po śniadanku 1h.na stepperze i masaż. pozdrawiam i trzymam kciuki za nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodnasdf
dolonczylabym do was, ale wy so szuplutkie dziewuszki, wiec poszukam se topika dla obfitszych ksztaltow a nie odchudzajacych sie z kosci na osci. nie traci tycch paru kilo bo stracicie tylko na swej kobiecosci, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez się tu przyłącze. ile macie wzrostu ? ja jestem po dwóch dniach obżarstwa, dzisiaj planuje postawic się do pionu. teraz waże około 55kg, było 62 :) , mam 167cm.. planuje mieć 50, ale takie które się utrzyma- czyli w rezultacie będzie pewnie jakieś 52kg. mam juz 1,5miesiaca za sobą, mogę sie podzielić paroma moimi wskazówkami :) mam nadzieje że topic nie umrze bo udzielam się na paru ale potrzebuje zdecydowanie takiego gdzie będzie się więcej działo :) i dziewczyny będą mieć większy zapał - czyli zaczynać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój plan jest następujący :) po tej pory mialam karnet miesięczny na siłownie, duzo biegalam na bieżni i orbitreku, troche stepera. Ladnie trzymalam diete Mż dlatego tyle schudlam. Od teraz: - nie jem po 18.30 (bo o 18 zwykle robię sobie jakis gorący kubek lub kisiel na brzydule:)) -jem duze sniadania, jednak pomagają powstrzymac pozniejsze ataki - pije dalej duzo wody, -tylko troche bez to bankrutuje - piję sobie czerwoną herbatkę, jedną kawe z cynamonem - nie objadam się, jem czasem cos slodkiego ale w malych ilosciach :) -ćwiczę dziennie na moim orbitreku zakupionym - staram się koło 40 minut -kręcę hula hopem przynajmniej dwie piosenki :) -trochę skakanki -na obiad gotuje sobie zwykle na parowarze mięso z warzywami :) -jeżdzę na moich nowych rolkach :) - i głowa na góry ! mialam zalamanie po tych dwoch dniach, ale to nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a . i piję do tego "regulan ulga dla jelit" w proszku, zwykle rano i przed obiadem, przez co nie mam zaparć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka25
też bym chciała,żeby ten topik nie umarł:)))Ja jestem już po śniadanku(2ciemne kanapki z ogórkiem i pomidorkiem),teraz piję zieloną herbatkę.Nie wiem jak ten dzień się skończy,bo jadę dzisiaj do Belgii,a wiadomo w samochodzie nudno:)No,ale myślę,że dam radę. Widzę,że mamy podobne wzrosty i cele:)mój to 164cm.-50kg. Jak mi się marzy białe bikini:)Moim celem jest też pożegnać cellulit i wielki brzuch. olamanola- a co to za wskazówki?z chęcią się dowiem,bo ja już nie wiem,co źle robię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka25
olamanola-wyprzedziłaś moje pytanie:)ja też mam rolki,tylko jeszcze nie miałam w tym sezonie czasu:(Ja chodzę późno spać i z doświadczenia wiem,że po 18-tej.nic nie jeść,mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskazówki to moze duzo powiedziane , ale u siebie najlepsze rezultaty zobaczyłam kiedy zaczęłam pić dużo wody niegazowanej, nie jadłam po 18nastej (tutaj piękny płaski brzuch zaczął się wyrabiać :)) no i ruch jest ważny, ja np. staram się wiecej chodzić na nogach, wiecej razy w ciagu dnia wchodzić na to czwarte piętro, i myślę że duże śniadanie zapewnia to że nie będę się rzucać w ciągu dnia na jedzenie. no i raźniej w grupie :) no my mamy ładne wagi - nie jesteśmy otyłe , tylko chcemy troszkę schudnąć więc myślę ze razem damy radę :) ja sobie też nie wyobrazam diety bez tego błonnika który piję, pozwala mi normalnie funkcjonować. Myślę że z 62kg z gramami w ciagu ponad miesiąca dojście do 54kg (bo tyle było zanim przestalam chodzic na silownie) bez redykalnej diety to dobry wynik :) liczę że jojo nie będzie, a wakacje będzie na tyle ciepło że nie będzie sie chciało tak jeść. Boję się jedynie zimyy weź sobie do samochodu jakieś owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz duze zalamanie pij wodę do oporu . mi to czasem pomagalo, pilam jej tyle ze rozbolal mnie żołądek na raz- i był tak zapchany ze odechciewalo mi się jeść, poza tym np. wymyslalam sobie co zjem rano, i juz bylam sklonna poczekac :) albo dobrym sposobem jest zacząć wtedy cwiczyc, troszkę się zmęczyc - przechodzi taka ochota na jedzenia, bo głowny problem to to ze psychika by coś zjadla, najlepiej pol chleba i tabliczke czekolady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarinka - proponuję zaczernic nick, unikniemy podszyć i będziemy powaznym tematem :D , na prawdę wierzę w ten topic :D a tak jeszcze powiem ze ja na sniadanie zjadam np. omleta z bialym chudym twarozkiem wymieszanym z paroma lyzkami maslanki, jakies otręby , albo kefir z musli czekoladowym i otrębami, ogolnie bardzo duzo, ale jakos daje mi to siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja sie chetnie przylącze bo inne topiki gdzie pisalam poumieraly ja narazie jestem na oczyszaniu tak do piątku a potem jakaś dietka może kapusta i powoli chce dojść do stalego zdrowego zywienia dużo cwiczylam bo lubie ale taraz to wogile czasu na nic nie mam :( zostalo mi do zrzucenia jeszcze 4 kg a potem pomysle czy jeszcze 2 czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz od tygodnia sie odchudzam, na wadze 2,5 kg mniej. Jest to drastyczna dieta ale nie boje sie jojo i innych wynalazków;) Jem tylko obiad, pije minimum 2 l wody niegazowanej dziennie. Chodze z psem na spacerki, jeżdże na rolkach albo na basen i na saune":) Mam zamiar schudnąc 10 kg:) Jeszcze 7,5 przedemną:) Pozdrawiam wszystkie dietowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jestem dopiero po sniadanku, ale zaraz sobie ugotuje kurczaka z warzywami na parze :) + jeden przystanek na nogach z 5litrową wodą mineralną :) + 30 minut rolek :) wieczorem planuje 40minut orbitreka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvrtyp
też się przyłączam. Niby odchudzam się juz z miesiąc, ale mało skutecznie. Myślałam, że jak nie będę jadał po 18 i ogólnie mniej i nie będę jadła słodyczy, to będę chudnąć, no ale najwidoczniej, to za mało. Trochę ćwiczę w domu, ale to też za mało, zamierzam biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad był kurczak z kukurydzą z puszki, troche brokulki i marchewki gotowanej. teraz wypiję sobie herbatkę czerwoną, wody trochę, a na brzydule kisiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka 67
witram Was moje drogie zaczynam z wami:) mam 174 cm i 67 kg.... w liczbach wyglad niegroznie ale rozmiar L mnie przeraza..nie wiem czemu sie tak roztylam..moze przez wegetarianizm..tak czy inaczej cel to 55:) czyli 12 kg:) jest moze ktos z krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka 67
No i przypomniec chcialm ze wybila 18!!!! NIE JEMY JUZ DZIS DZIEWCZYNKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wybija 18.30 i przestaje jesc :) wlasnie skonczylam kisiel słodkiej chwili. ja jestem z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka 67
hmm to moze jakis fitness razem??nie mam z kim chodzic na basen itp. a razem zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka 67
albo jak mozesz polecic jaki fitness fajny to tez chetna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×