Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Birdman

Czy w polskie państwo powinno zezwolić na homoseksualne małżeństwa?

Polecane posty

Gość Birdman

Ewentualnie zwiazki partnerskie. Moim zdaniem TAK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem nie
człowieku ptaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalaaaaaaaaaaaaaa
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żywotnym interesem państwa jest propagowanie rodziny, z wielu powodów. Dlatego właśnie rodziny dające szanse na potomstwo (bardzo ważne dla państwa) powinny być uprzywilejowane, choćby takim drobnym przywilejem jak ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalaaaaaaaaaaaaaa
jest wiele sierot lub dzieci porzuconych wiiec takie małzenstwa moga je adoptowac i wychowac na przyzwoitych obywateli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jaka cholere legalizować coś takiego? Niech sobie zyją jak chcą, ale dzieci z tego nie będzie, a w małżeństwie o to chodzi. dlatego małżeństwą homoselsualnym mówimy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale tu nie chodzi o wychowywanie tylko o płodzenie dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birdman
zgadzam sie z Tobą olalalalalaa Przreziez ile jest patologii w ''normalnych'' rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak tak i jeszcze raz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
niech i to bedzie moze zalegalizowane, ale ewentualnej adopcji stanowcze nie, a jesli chodzi o te malzenstwa, to np bedzie latwiej dowiedziec sie czegos w szpitalu ogdyby byl wypadek czy ccos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo moga wychowywać sieroty, przekazują zły wzorzec rodziny, a szczerze mówiąc nie chciałabym być wychowywana przez pare gejów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalaaaaaaaaaaaaaa
hmm a pare lesbijek? lepiej byc wychowanym przez dwie osoby tej samej płci ale w normalnej kochajacej sie ;rodzinie' a nie w patologii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinooko
[zgłoś do usunięcia] deko (deko-deko@o2.pl) a po jaka cholere legalizować coś takiego? Niech sobie zyją jak chcą, ale dzieci z tego nie będzie, a w małżeństwie o to chodzi. dlatego małżeństwą homoselsualnym mówimy nie Zaraz zaraz... Kto mówi nie? W czyim imieniu występujesz? W moim na pewno nie, bo nie upoważniłam Cię do tego. Legalizacja związków homoseksualnych ułatwi parom homoseksualnym życie, sprawy prawne i inne. Dlatego ja jestem za legalizacją. A gdyby ktoś mi i mojemu mężowi zabronił zalegalizować nasz związek, to jak bym się czuła? Dlaczego i w imię czego miałabym dyskryminować innych zakochanych chcących spędzić całe życie razem, legalnie i normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądze że zarówno w homoseksulanej "rodzinie" jak patologicznej, dziecko jest skrzywione potem:) pewności nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swoim - już nie bądź taka przewrażliwiona:p kurde czasem się mówi w licznie mnogiej - nie kojarzysz takich gadek. spokojnie:P fałyszywa tolerancja sądze że przemawia przez niektórym. Tolerujmy wszystko i wszytkich, a nas zaraz przestana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalaaaaaaaaaaaaaa
Rodzina patologiczna nie zapewnia dziecku podstawowych rzeczy, wartosci, nie daje poczucia miłosci i odpowiedzialnosci.Jestem hetero ale wiem ze dwie kochajace sie osoby, nawet tej samej płci, chcac wychowac dziecko zapewnią mu wszystko co bedzie potrzebowało..wiec prosze nie porównuj tych zaiwazków ze soba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5fs
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
panstwo polskie powinno zezwolic na malzenstwa homoseksualne-takie jest moje zdanie - dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, moge sie jedynie domyslac, isadze ze Ty sie tez domyslasz:Dtylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalaaaaaaaaaaaaaa
Ni domyslam ale wiem..znam kilka rodzin patologicznych i uwierz mi to tragedia dla dziecka wychowywac sie w takich warunkach jakie stworzyli:-( Wiec mysle ze 2 zdrowych i kochajacych siebie i dzieci facetów moze o niebo lepiej wychowac dzieci..tego jestem pewna..trzeba dac im tylko mozliwosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinooko
:O Migdy nie mówiłam o sobie "my". Jestem jedna. Może jak przytyję, to też zacznę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffny
zboczeńców powinno się leczyć a nie utwierdzać w ich zboczeniu. Małżeństwo to kluczowa instytucja społeczna i jako taka jest tylko dla zdrowych i normalnych obywateli i obywatelek, którzy mają współpracować i mnożyć sie jak należy a nie dupić się bez celu i ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenona F.
niektóre małżeństwa hetero może i są patologiczne ale każde małżeństwo zboczeńców jest patologiczne ... ze swej istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalaaaaaaaaaaaaaa
homofobi z Was i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk55
To nie jest zadne zboczenie. Co Cie obchodzi, kto sie z kims tam bzyka? Mnie nie obchodzi. Tyle,ze wnerwia mnie takie afiszowanie sie z tym. Jestem kobieta i wole facetow,to mam sie z tym afiszowac? Nie obchodzi mnie np. z kim to robi moja kolezanka lub kolega w swojej sypialni. To jest jakies dziwne z tym pokazywaniem calemu swiatu: "tak,jestem homo". A co do malzenstw, to nikt niestety nigdy nie udowodnil wiarygodnie,jak takie rozwiazanie wplynie na dziecko. Wiadomo nie od dzis,ze małe dziecko potrzebuje rodzicow obojga plci. Jako przyklad moge tu podac 2-letniego synka mojej samotnej znajomej. Dzieciak bardzo laknie meskiego towarzystwa. Placze,gdy ktorys z blizej mu znajomych mezczyzn wychodzi z ich domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuuuu
Małżeństwom homoseksualnym - NIE ! Dlaczego ? Bo jak będzie to legalne, to i będą miały prawa do adopcji dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciw temu
bo niby co to komu szkodzi????? A pewnie to wazne dla nich tak samo jak i dla hetero .Celem malzenstwa jest posiadanie dzieci tylko z punktu widzenia kosciola - nie kazdy jest wierzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko z punktu widzenia kosciola. panstwo tez ma w tym swoj interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiotka wiola
Nie, nie i nie. Homo precz! Nie cierpię ich! Mam gęsią skórkę ze wstrętu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×