Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ambicja mnie ciagnie do przodu

W jakim miescie najlepiej studiowac w polsce

Polecane posty

Gość bla bla co kolwiek
Kraków jest cudowny, ja jestem zakochana w tym mieście.. Ten klimat, tylu ciekawych ludzi... Ciągle się coś dzieje.. A Warszawa? Dla mnie to miasto jest okropne:/ Co innego jeśli chodzi o pracę.. Ale Ty pytasz o studia.. Więc Kraków w 100%, lepszego miejsca do studiowania w Polsce nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
Jeśli jesteś typem osoby, która lubi klimat luzu, dużo kultury, to Kraków. Ale bardzo się zdziwiłam, jak usłyszałam, że samym uniwerek, to więcej luzu daje UW niż UJ, że UJ to konserwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Poznaniu zycie studenckie
kwitnie, na starówce pub na pubie, klub na klubie, dla każdego coś miłego :) zabawa do białego rana, o każdej porze dnia i nocy kupisz wódkę i kebab :) bardzo fajne jest to, że w centrum jest właściwie wszystko, knajpy, galerie handlowe, sklepy, wszystko blisko, żyjąc w centrum w ogóle nie trzeba ruszać się gdzieś dalej, na osiedla na obrzeżach itp. no i duużo zieleni wokół miasta i w mieście, jeziora w mieście (malta, rusałka), fajne tereny zielone do jazdy na rowerze :) o ile Cię to interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
Tak na prawdę w każdym dużym mieście, to życie studenckie jest. Może na razie próbuj dostać się w różne miejsca, a później będziesz wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Poznaniu zycie studenckie
no dokładnie, ja jedynie odradzałabym warszawę, właśnie ze względu na to, że to miasto jest takie rozlazłe-brakuje starówki, takiego fajnego centrum jak w poznaniu, krakowie, wrocławiu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
Teraz pewnie bym wybrała Kraków zamiast Warszawy, no ale dziś myślę inaczej niż kiedy miałam 19 lat, co zrozumiałe. Wtedy Kraków był dla mnie za daleko od domu, 500 km, kiepski dojazd, zero znajomych, rodziny tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
Powiem jedno do dziś dzień uwielbiam kampus główny na UW, po prostu, jak tam wchodzę czuję się, jak w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambicja mnie ciagnie do przodu
Dzieki za wypowiedzi, stwierdzam ze Wawa jednak nie dla mnie, Poznan ktos tu ladnie zaprezentowal, wlasnie jestem zwolenniczka zieleni i spedzania czasu na wolnym powietrzu:) a w Krakowie znajda sie jakies tereny zielone? Ktos napisal myslalam inaczej niz wtedy gdy mialam 19lat, hmm ja tez tyle nie mam tylko wiecej;) studiowac mozna w kazdym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
Wiesz, ja np. bardzo lubię Warszawę. Ja lubię być anonimowa, a na UW mogłam taka być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monfis
ja lubie byc znany szybko znalesc znajomych i zaczoc zyc a w warszawie chyba tak se nie da ale w warszawie szybko mozna sie komunikacja miejskom dostac w dowolny pukt miasta ni i funszop na ochocie idealny do zapoatszenia sie na iprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemorralna
LUBLIN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcbn
skoro miłośniczka morza i gór, to zdecydowanie... warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoznaŃ!
Nie ma co się zastanawiać najlepszym miastem jest Poznań, a i nad morze blisko, jakieś 2-3 godzinki pociągiem, spokojnie można się wybrać na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freunt
Nic nie pobije Poznania. Podpisuje się pod tym osrodkiem w całości, choć podczas studiów mieszkalem w trzech miastach. Dlaczego? Niespotykany klimat. Nawet późnym wieczorem pod koziołkami czy na Placu Wolności kwitnie zycie. Kluby, sklepy, galerie itp... Poznan to też wysoki poziom nauczania. Miasto dobrze skomuikowane, własciciwie bez większych korków ( i to nie tylko w pestce) czy wreszcie miasto wypoczynku na Cytadeli, Rusałce czy Malcie. No i wszędzie z Poznania blilsko, bo to centrum Polski. Miasto tetniące historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z kolegą. Poznań ma swój urok. Gdybym miała wybierać miasto do studiowania to właśnie wybrałabym to miasto:) uczelni tez jest wiele do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poprawna ...
a może Kielca ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylo TRÓJMIASTO!
wieczny balet... ach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko TRÓJMIASTO!
wieczny balet... ach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashka
a co myślicie o Opolu ? planuje podchodzic tam do rekrutacji na UO, jednak waham się pomiędzy tym na Krakowem dokładniej Upedagogicznym. Ja ogólnie obecnie mieszkam w Rzeszowie jednak nie chce zostawać w swoim mieście większość przekonuje mnie żebym startowała do Warszawy ponieważ tam mam rodzinę i zawsze jakoś łatwiej by było. Ogólnie interesuje mnie pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
to jak lubisz duzo zieleni, malo korkow i fajna atmosfere to polecam szczecin, tu jest cos dla kazdego, poza tym w szczecinie jest masa studentow z roznych krajow, grupki laza po miescie i nadaja po angielsku, fajna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Olsztyn
Dla kogos kto lubi klimat. Caly kampus (Kortowo) polozone nad jeziorkiem- fajnie pojsc na piwo po zajeciach na plaze,zielen,spokoj (bo to tylko 160 tys ludzi),czysta okolica,kilka fajnych klubow na samym Kortowie i na Starym Miescie i niezapomniana Kortowiada,bylam na juwenaliach w kilka innych miastach i nic z tym rownac sie nie moze. Inzynierke robilam w Wawie i po prawie 4latach wyjazd do Olsztyna to byl trafiony pomysl. Moze ciezej tu z dodatkowa praca,a poziom uczelni nie jest najlepszy,ale nie oklamujmy sie- sa programy nauczania,odstawac wiedza nie bedziemy odstawali nawet po skonczeniu mnie prestizowego uniwerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Olsztyn
Dla kogos kto lubi klimat. Caly kampus (Kortowo) polozone nad jeziorkiem- fajnie pojsc na piwo po zajeciach na plaze,zielen,spokoj (bo to tylko 160 tys ludzi),czysta okolica,kilka fajnych klubow na samym Kortowie i na Starym Miescie i niezapomniana Kortowiada,bylam na juwenaliach w kilka innych miastach i nic z tym rownac sie nie moze. Inzynierke robilam w Wawie i po prawie 4latach wyjazd do Olsztyna to byl trafiony pomysl. Moze ciezej tu z dodatkowa praca,a poziom uczelni nie jest najlepszy,ale nie oklamujmy sie- sa programy nauczania,odstawac wiedza nie bedziemy odstawali nawet po skonczeniu mnie prestizowego uniwerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lqdgvfiow
pytanie W OGOLE - CO TY CHCESZ STUDIOWAC? :O Kieruj się kierunkiem studiów/opinią uczelni a nie bo "trawka zielona w Poznaniu" :o i potem takie osoby dziwia sie czemu pracy nie mogą znaleźć jak idą studiować dla samego studiowania i mieszkania w ładnym mieście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiak23
jak dla mnie - tylko Warszawa. W stolicy studiuje się najlepiej. Dla mnie to idealne miejsce do studiowania, imprezowania i życia. Tym bardziej dlatego, że jest tu moja wymarzona uczelnia - Społeczna Akademia Nauk. Studiuję na niej już drugi rok na kierunku architektura i urbanistyka i świetnie mi tam. Każdemu kto szuka polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faraon22
dla mnie Warszawa wygrywa. nie ma lepszego miasta. do tego uczelnia Społeczna Akademia Nauk na ul. Łuckiej i mamy duet idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron23
Tylko Warszawa. To jest miasto studentów, rozwoju, nocnych imprez. Idealne na okres studiów. Dlatego też ja wybrałem Społeczną Akademię Nauk na ul. Łuckiej w Warszawie i jestem zachwycony. Zarówno pod względem naukowym jak i rozwojowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań miasto które żyje w niedzielny poranek heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków lub Wrocław;) blisko do gór, piękne miasta i dużo możliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×