Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ambicja mnie ciagnie do przodu

W jakim miescie najlepiej studiowac w polsce

Polecane posty

Gość gość
Wrocław i te jego zdechle powietrze a w krakowie nie mozna swobodnie oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami912
Wszystko zależy co kto lubi. Jeśli nocne życie, zabawy itd to zdecydowanie stolica albo większe miasta gdzie miasta tętnią życiem. Natomiast jeśli ktoś jak ja lubi spokojniejsze miasta, tam gdzie można spokojnie mieszkać i studiować to np. taka Częstochowa jest fajna. Nie mówię, że nic totalnie się tu nie dzieje. Ale nie ma takiego hałasu jak np. w Stolicy. Ja sama studiuje na Akademii Polonijnej w Częstochowie i mieszkam niedaleko uczelni. Bardzo mi się tam podoba. www.ap.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie doskonały przykład - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl A macie tam dosłownie wszystko, co tylko sobie wymyślicie. Przede wszystkim - kilka kierunków prowadzonych z nastawieniem na jakość nauczania, a nie z nastawieniem na bzdury. Jestem na kosmetologii, widzę jak ogromne są różnice w poziomie nauczania w poszczególnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiowałam w Krakowie, zrobiłam licencjat z fizjoterapii. Fajne miasto, ciekawi ludzie i ten piękny Rynek. Niestety, gorzej z pracą. Kraków to miasto korporacji i dobrze tu mają jedynie specjaliści IT i ludzie którzy znają świetnie języki. Reszta zawodów, owszem, znajdzie pracę, ale za 1500 zł, a samo wynajęcie pokoju to teraz wydatek rzędu około 800 zł. Po licencjacie, wyjechałam do Warszawy, zrobiłam magisterkę na www.mum.pl i pracę znalazłam w ciągu miesiąca od obrony. Na początku też nie zarabiałam kokosów, ale jest różnica między 2400 a 1500. A do tego, po pół roku dostałam podwyżkę. Warszawa wcale też nie jest droga, mieszkania czy komunikacja kosztują praktycznie tyle samo. Życie towarzyskie może jest droższe, bo wejściówki do dyskotek są płatne, ale ja akurat nie chodzę po takich miejscach, ze znajomymi umawiam się w normalnym pubach. Także, ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiowałam w Krakowie, zrobiłam licencjat z fizjoterapii. Fajne miasto, ciekawi ludzie i ten piękny Rynek. Niestety, gorzej z pracą. Kraków to miasto korporacji i dobrze tu mają jedynie specjaliści IT i ludzie którzy znają świetnie języki. Reszta zawodów, owszem, znajdzie pracę, ale za 1500 zł, a samo wynajęcie pokoju to teraz wydatek rzędu około 800 zł. Po licencjacie, wyjechałam do Warszawy, zrobiłam magisterkę na www.mum.pl i pracę znalazłam w ciągu miesiąca od obrony. Na początku też nie zarabiałam kokosów, ale jest różnica między 2400 a 1500. A do tego, po pół roku dostałam podwyżkę. Warszawa wcale też nie jest droga, mieszkania czy komunikacja kosztują praktycznie tyle samo. Życie towarzyskie może jest droższe, bo wejściówki do dyskotek są płatne, ale ja akurat nie chodzę po takich miejscach, ze znajomymi umawiam się w normalnym pubach. Także, ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×