Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość augustiner

Opinie na temat produktów w Biedronce i Lidlu

Polecane posty

Gość augustiner

Niedawno otworzyła się koło mnie Biedronka, wiec zrobiłem stronkę http://dyskoncik.pl na której można dodawać produkty oraz komentarze pozytywne lub negatywne. Na podstawie liczby komentarzy budowany jest później ranking (liczba gwiazdek), więc łatwo można odróżnić, co jest dobre a co nie. Strona może być całkiem pożyteczna, jeśli będzie na niej dużo komentarzy i produktów, więc zapraszam do dodawania swoich ulubionych oraz "znielubionych" produktów. Ja na początek dodałem swoje ulubione słodycze z Lidla oraz kilka rzeczy które posmakowały mi lub nie z Biedronki. Żeby dodawać produkty nie trzeba zakładać konta na tej stronce, ale jak macie konto, to wasze komentarze są automatycznie przypisane do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
kijowa ta strona. Powinny byc zdjecia produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augustiner
do ladaco: no właśnie nie wszystko, zgodzę się że duża cześć produktów jest do bani, ale są też takie które przy swojej bardzo niskiej cenie biją na głowe produkty dostępne w nromalnych marketach. Dla przykładu znajdź mi w normanym sklepie jogurt kawowy lepszy od jogurtu Yogosan dostępnego w Lidlu :) Strona ta jest skierowana dla ludzi którzy mają pod domem biedronkę/lidla albo są do tego zmuszeni finansowo i chcą unikać kupowania niedobrych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim , ilu spodziewasz sie odwiedziń na tej swojej stronie . Klient widzi i wie ,ze u niego jest dany sklep. Bardziej zainteresuje sie , gdy coś powie sasiad . klienci przede wszystkim kupuja codzienne zakupy , Mam obok siebie biedronkę i netto i wiesz w kazdym sie kupuje coś innego , czego nie ma w drugim , lub jest tansze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×