Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muminkowa_mama

Jak podoba wam się imię Maja ?

Polecane posty

Gość Bartuś80
Moja córka ma na imie Maja. Mam nadzieje ze z temperamentem to nie ma nic wspolnego bo to diabeł w spódnicy. Pozdrawiam wszystkie Majeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkaa
mnie się to imię bardzo podoba, ale jest teraz bardzo popularne i pewnie Twoja córeczka w klasie spotka jeszcze ze cztery inne Maje. Osobiście znam pięć dziewczynek o tym imieniu, ktore nie skończyły jeszcze roku. Lenka też ostatnio coraz częsciej się pojawia, choć do tej pory właściwie nie znałam nikogo o tym imieniu. W sumie, choć imię Maja naprawdę wydaje mi się piękne, to raczej ze względu na popularność chyba bym się nie zdecydowała. Obawiam się, że stanie się to, co parę lat temu z imieniem Julia - ciągle na placu zabaw spotykam małe Julki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imie a moze........
dasz dwa imiona Maja Lena - fajnie berzmi Nina - nieciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej osoby --------
betoniarka i cieżarówka Lena tez jest bardzo często nadawana obecnie. Jak chcesz którkie, dwusylabowe imię, to moze jeszcze wam sie spodoba Lara, Gaja, Lea, Luna, Tila. Nie wiem, które uznają w urzędzie, które nie, ale takie są moje propozycj dziecko o imieniu własnie Lara ,GAja Lea , Luna czy Tila to dopiero by mialo przerabane...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga345
Mi się nie podoba można nawet powiedzieć, że bardzo nie podoba, ale to przecież kwestia gustu :) uważam, że imię oklepane, ale to też moje zdanie. Ważne aby się rodzicom podobało, a nie sąsiadkom czy znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba
z tych trzech wybrałabym Maję, moja córcia ma tak na imię, przynajmniej jest jedyną Mają w przedszkolnej grupie, pośród pięciu Zuzek, sześciu Wiktorii i trzech Julek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię śliczne - nasza córcia też będzie tak miała na imię. Zresztą jeszcze w maju przyjdzie na świat. Gaja - tak miała z kolei na imię 1 żona Kuronia (jakby ktoś nie wiedział). Owszem, oryginalne ale równiez ładnie. Osobiście podoba mi się jeszcze Zoja albo Iga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOo K oOo
Maja to jest takie slodkie imie dla dzidzusia Ale jak to dziecko dorosnie i bedzie juz stare ..to nie pasuje do niego imie maja ... Mi sie bardziej podoba Maya ---- Po angielsku i pasuje dla dziecka i doroslego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek_ona
oOo K oOo w brzmieniu to jedno i samo :D:D jena literka "j" na "y" nie spowoduje, że będzie ładniejsze :lol2: sama mam na imię Nina, mieszkam w dość dużym miasteczku i jestem jako jedyna o tym imieniu, czyli + bo oryginalne no i pasuje do małych Ninek, jak i dorosłych Nin, drugi + :) poza tym znam tylko jedną Maję i Lenkę, choć to drugie ładniejsze :) a może Łucja, Laura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to śliczne imię. Niestety u mnie w bliskiej rodzinie jej mała Maja, dlatego ja nie dam tak córce. Byc może u mnie będzie Kaja - tez mi sie bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaaaaaa
Szczerze ja mam tak na imię. Dostałam to imię przez moja siostrzenice która w tym czasie oglądała bajkę pszczółka Maja. ;( Podoba mi się to imię ale jest bardzo dużo przezwisk z tym imieniem związanych i czasem jest to przykre ;( Pozdrawiam. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kasia
dla małej dziewczynki pasuje ale dla 40-50 latki juz nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaaaaaa
No też racja. Ja właśnie też myślę nad tym punktem. Ale ja wcale nie mam tak fajnie w gim. z tym imieniem. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to juz wiem
ze po Julkach , Amelkach , Zuziach czas na Lenki i Maje Wytłumaczcie mi dlaczego rodzice w jednym czasie nazywaja swoje dzieci takimi samymi imionami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaaaaaa
Szczerze to nie wiem. Ale u mnie w gimnazjum jestem jedyną Mają. ;D Ale jak się idzie na plac zabaw to tylko słyszę imiona Maja Wiktoria i teraz często słyszę imię Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaaaaaa
Szczerze to mi się podoba i nie podoba. czasem mam żal do rodziców że dali mi tak na imię. ;/ Bo przecież jest tyle innych pięknych imion takich jak Monika Paulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby do przodu
Planuję tak nazwać córkę :D, uwielbiam to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaaaaaa
Słodkie jest to imię ale nie dla starszej dziewczyny ;/ Mój chrzestny sam chce nazwać tak swoją córkę bo mówi że to imię mu się bardzo podoba. Jego pierwsza córa miała mieć tak na imię ale ja go uprosiłam żeby dał Wiktoria ;P I wyszło na moje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja;p
Ja jestem Maja i imie jest fajne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya kkk
ja tez mam na imie Maja-kiedys nie bylo to imie takie modne jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadwk
Od 2 czerwca mam piękną wnusię o imieniu MAJA . Jest przeurocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawiec
beznadziejanajpiękniejszeimiędlakobietytoANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie oklepane
a do tego maje sa niegrzeczne i wyja od urodzena.znam az 2 takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FullMoonWolf
Ja mam na imię Maja i mam ponad 18 lat. Wcale nie uważam, że to imię pasuje Tylko do dzieci. Ja jestem wręcz dumna z niego. Fakt, że z mojego rocznika jest znikoma ilość osób o takim imieniu, a teraz co 2 dziewczynka ma tak na imię. Ale przecież to nic złego według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu urodze córeczke,również nazywać się będzie Maja,moze i oklepane Imię ale mnie bardzo się podoba. Podoba mi się również Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas strasznie dużo jest teraz Mai tak samo jak Julki i Lenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się Maja podoba. Sama chciałam nazwać córkę Maja albo Oliwka. Niestety w moim mieście te imiona stały się tak oklepane, że muszę poszukać innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×