Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hey dziewczyny na tej stronce znany lekarz poszukalam swojej gin i naprawde spotkalam sie ze sprzecznymi opiniami na jej temat..:/ ja jestem jej pacjentaka od 6,5 roku doprowadzila mi pierwsza zagrozona ciaze do konca naprawde sie przykladajac...mialam tez wypalana nadzerke u niej i tez jestem zadowolona,a dziewczyny pisza ze przez nia poronily i takie tam ,az sie wierzyc nie chce..ktos poroni z wlasnej winy a pozniej obwinia za to lekarza..ja np nigdy nie wyczulam z jej strony nie checi,zwolnienie lekarskie tez w ciazy dala mi od razu jak pracowalam na magazynie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no bo to \"jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodził\" ;) Każdy inaczej odbiera różne zachowania i może ma inne oczekiwania stąd te różne opinie. Ja zanim urodziłam swoją córeczkę naczytałam się na temat szpitala w którym miałam rodzić i lekarzy tam pracujących też tak skrajnie różnych opinii że już zgłupiałam i nie wiedziałam czy dobrze zrobiłam że akurat ten szpital wybrałam. Później jak trafiłam na oddział i wszystko było (jak dla mnie) super to stwierdziłam że pewnie po prostu mam szczęście i akurat jest fajna zmiana, ale szybko przekonałam się że to co dla mnie było ok dla innej dziewczyny leżącej ze mną na sali i mającej taką samą opiekę było lekceważeniem, totalnym olewaniem i w ogóle tragedią. A z tymi poronieniami z winy lekarza to coś mi się wydaje że z żalu najłatwiej zwalić winę na lekarza mimo,, że tak naprawdę nie zawinił nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 ja jestem z okolic Włocławka;) wiesz gdzie to?? a ty skąd jesteś?? Wybór dobrego lekarza to naprawdę problem wiec Cię rozumiem...ja mam do wyboru u siebie mało doświadczoną młodą babkę ale za to bardzo miłą, z która można zawsze pogadać i bardzo doświadczonego faceta ale znów trudnego w pożyciu i też nie wiem co mam zrobić.... bo ja to tak praktycznie mieszkam na wsi... a znów 20km do włocławka nie wiem czy zawsze dam radę dojechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tam jedna dziewczyna pisala ze poronila blizniakow przez moja doktor bo nie dala jej lekow :? a mi sie wierzyc nie chce bo zawsze w ciazy jak sie kladlam na fotel to dostawalam leki albo skierowanie do szpitala ..mnie nic nie bolalo poprostu doktor widziala jak macica mi sie stawia...i reagowala od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemurka ja z Bydgoszczy...i mam swoja lekarke od lat ktorej ufam i nie obchodza mnie opinie dla mnie jest ok i specjalnie do niej w lipcu ide jak bede juz w Pl...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Kajuska, luzik! A co do wieku, to… hm… jakby tu sie przyznac… ja jestem pod trzydzieche, a to moja pierwsza fasolka… Tak to mi sie zycie poukladalo. Majoweczka, ta strona o lekarzach sie nie przejmuj!!! Jak jestes zadowolona ze swojego ginka, to to jest najwazniejsze! Nigdy nie wiadomo przeciez, kto pisze te opinie na necie. Ja nie mialam wyboru, bo musialam sie stad umowic do lekarza, a ze nie chcialam nikogo wtajemniczac, to musialam szukac przez internet. I udalo sie, bo jestem z ginka bardzo zadowolona (narazie!), ale wiem, ze moze byc roznie. Ja wierze, ze dobrze trafilam I podpisuje sie pod jego pozytywnymi opiniami (chociaz negatywne tez tam byly!). Takze naprawde nie sugeruj sie tym i uszka do gory :-) Ja wlasnie odkrylam, ze po coca-coli jest mi troche mniej niedobrze, wiec ide po pracy po wielki zapas coli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
A, Majoweczka, przejezdzalam ostatnio przez Bydgoszcz. Ladne tam okolice - tyle lasow!!! Bedziesz gdzie miala chodzic na spacerki ;-) Po drodze do Tucholi widzialam 7 sarenek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY kama :P a co tam moja siostra urodzila tez nie dawno i juz troche po 30stce...tez jej sie tak ulozylo to nie szkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie przesadzaj z ta cola ja jak mi niedbrze zagryzam migdaly rewelacja polecam :) a tak wogole to malo jest mi nie dobrze wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe lutówki :) Właśnie odebrałam wyniki bety, ładnie rośnie... W zeszłym tygodniu było 2.329mIU/ml a dzisiaj 22.954 :) Co do coli mojej przyjaciółce lekarz zabronił picia w ciąży! w coca-coli jest kofeina która wpływa na zwiększenie napięcia mięśniowego /ryzyko skurczy/ i ma taki sam wpływ jak kawa na dzidzie! Jej też pomagała na mdłości, ale jak zastąpiła wodą gazowaną, też jej było lepiej. Także nie pijemy coli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaForever z tej od strony Brześcia Kujawskiego;) Do Kowala mam ładny kawałek....a mi misiu właśnie robi teraz specjalne lody polane sosem czekoladowym z truskawkami;) pychota....jak to dobrze że mam własny sad - chcę i mam hihi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od puszki na tydzien nic nie bedzie ale wiecej nie nalzy pic...wlasny sad :D jak fajnie ja mam tu tylko chemiczne "klony "owocow jak z obrazka na polkach w markecie...bllleeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie nie jest blisko;) Tych truskawek prosto z krzaka to zazdroszczę Ci jak nie wiem:) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka powiedziala ze Cola pomaga na mdlosci i kilka lykow nie zaszkodzi. Na pewno jednak nie wolno przesadzac... tak jak i ze wszystkim:-) Mi natomiast Cola nie pomaga. Mi nic nie pomaga:-( Ani migdaly ani imbir ani nic. Ciagle mnie muli. Ciagle mi niedobrze. Hej kama:-) Mi tez juz trzydziesty rok leci i dopiero pierwsza dziecko w drodze:-) Tak ze nie jestes sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .erica
Hej dziewczyny - przyjmijcie mnie prosze do tego topika...ja tez jestem lutowka 2010 jak dobrze policzylam to wypadnie cos okolo 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus dziewczyny czuje takie zmeczenie ze zrobienie czynnosci ktora kiedys robilam 15 minut teraz godzine nie moge zrobic...Wy tez tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09.........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia............02.04.09.........2 4.01.10....? betka............dolny śląsk..........23.04.09.........01.02.10...........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10.......? amelka30........śląskie .............30.04.09 ........07.02.10.......? malenstwo209...wielkopolskie...30.04.09.....08.02.10.... dziewczynka? majoweczka09..UK-kuj-pom......01.05.09.......06.02.10 ...(druga cora) witania...........mazowieckie.......01.05.09........9.02 .10........? tilli-tilli............Londyn.............04.05.09... ....08.02.10...(chlopak) daga.p. ..........Cz-wa...............05.05.09........12.02.10. .........? szatynka33......ślask.................06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom.............06.05.09........10. 02.10..........? Kajuśka...........śląskie..............07.05.09........1 3 .02.10.(chłopak) Monikaza24.....dolny śląsk..........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever........Łódź.............07.05.09.........11 .02 .10.......? filipinka85.........śląskie...........09.05.09......... 16.02.10...(dziewucha) aneks87........mazowieckie.......13.05.09.........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........ śląskie.........14.05.09.........18.02.10.(dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10.. .syn ice blue....mazowieckie .......14.05.09 ..........22/23.02.10............? witam ....zmieniłam tylko date porodu obliczoną przez lekarza...no i oczywiscie juz mam taką wpisaną wna karcie ciąży..za tydzień mam następną wizyte mam nadzieję ze juz cos bedzie widac.....bo 5 tydzień to było zdecydowanie za szybko..... filipinka jak tam twoja wizyta???? napisz nam prosze .. dziewczyny ja tez jestem po 30 i to moja pierwsza dzidzia (nie licząc mojego aniołka+ w niebie....) miłego dzionka zyczę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko mam identycznie :) Każda czynność mnie męczy do upadłego i muszę sobie robić przerwy... Witaj erica, a ile Ty masz latek? To Twoja pierwsza ciąża? Ja mam 27 lat i wcale nie uważam, że to późno jak na pierwsze dziecko :) Uważam jednak, że najpóźniej około 30tki powinno się pierwszą dzidzię mieć :) Ale wiadomo różnie życie się układa. Moja kuzynka ma 37 lat i w drodzę pierwsze dziecko. Ważne, żeby każda miała wtedy, kiedy była na to gotowa i Bozia nie kazała długo czekać na rezultaty staranek :) Używałyście może testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam :) bo moje cykle to jedna wielka nie wiadoma przy pcos :) ja tez najchetniej bym weszla pod kolderke i nic nie robila niestety :O juz drugi spacer za mna, teraz posprzatac po obiedzie i powoli ograniac mieszkanie po dzisiejszym dniu... niestety przy dziecku to codzienna czynnosc ;) ja mam 26 lat i 2 dziecko w drodze ;) 1 dziecko mialam w wieku 24 lat.. hm... ja bylam gotowa...a moj maz jeszcze bardziej ;) on ma 32 lata :) oczywiscie ze kazdy powinien miec dzidize w momencie kiedy czuje ze jest gotowy na macierzynstwo :) my po prostu chcielismy miec teraz zeby przy 40 latach moc spokojnie cieszyc sie druga mlodoscia i miec odchowana mlodziez ;) dzieciaki na oboz, kolonie a my na wczasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj też po wizycie, miałam usg i bylo maleństwo ale serduszka nie widziałam za wcześnie jest. okropnie chora jestem wszystko mnie boli głowa pęka, katar cieknie gardlo wysiada, a tu ani chwili na odpoczynek bo z rocznym dzieckiem się nie da odpocząc. tilli ja mam to samo codzienne sprzątanie zabawek i wszystkiego co moje dzieciątko dotkło :) ja mam 24 lata i to moje 2 dziecko pierwsze urodziłam w kwietniu 2008. trzymajcie sie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filipinka! bozie, jak ja Ci wspolczuje ja zdrowa jestem a z sil opadam :( Mala malowala farbkami i w pewnym momencie zaczela je jesc...tak strasznie sie wkurzylam, szybko wzielam ja do wanny, umylam (bo oczywiscie cala w farbkach) jeeeezu jaka bylam wsciekla...a chwile potem juz ryczalam jestem tak strasznie zmeczona :( zjadlabym cos...krece sie kolo lodowki..ale na nic nei mam ochoty.. a jak bylam w sklepie to bym pol sklepu kupila... masakra jakas 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie zdrzemlam a jak sie obudzilam to poczulam wielkia chec zwrocenia znaczy takie mdlosci ze najchetniej wlozylabym sobie palec i zwrocila wszystko co zjadlam :( :( do tego sennosc i glod poimo mdlosci ...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama123, Paulinka, Amelka ja mam 29 i to będzie moje pierwsze:D Witania ma rację cola to też kofeina... ja wolę unikać Erica witam:D Lemurka ja też mam ogródek i już łażę i szukam jak co wyrośnie:) Paulinka podobno nie wolno się przegładzać, jak za długo nie zjem to od razu mi gorzej jest, na pocieszenie wiesz chociaż, że ci hormonki działają:) dziewuszki mnie też wszystko męczy Witania nie używałam testów ale miałam monitoringi cyklu Filipinka, biedna ty... kuruj się słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ze świata półprzytomnych :) ledwo na oczy widzę, mąż mi obiad zrobił, pod nos podstawił, zjadłam, poszłam spać, wstałam i dalej się czuję jakbym maraton przebiegła.... wrr.... :) ja mam 27 i pierwszą dzidzię w brzuszku. Oczywiście dla mojej babci, to ja już za stara jestem w ogóle żeby rodzić :P ale osobiście nie mam takich obiekcji :) cieszę się, że jest tu nas tak dużo i to kobitek w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Będziemy się wspierać :) Filipinka, ważne, że pęcherzyk był! faktycznie na serduszko jeszcze za wcześnie, ale następnym razem :) witania, no piękna ta twoja beta!!! ja też słyszałam, że coli troszkę wolno. Za mną chodzi strasznie.... :( miłego wieczoru mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×