Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Majóweczko odpoczywaj i trzymaj się :* Olusia30, ostatnio myślałam o Tobie, tak cichutko siedzisz... Kiedy masz usg, nie czasem w tym tygodniu? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamwarto
czesc dziewczyny. TYez jestem z kafeteri macie teraz pewnie abrdzo duzo wolnego czasu. wiec polecam zarabianie w internecie. Juz pisze na czym to polega musicie sie tylko zarejestrowac podajac tylko imienazwisko i numer konta. Klikacie w reklamy czekacie 30sekund az reklama przeleci i juz macie kase 15 gr. niby nei duzo ale jesli ktos ma czas ,mozna tak klikac caly dziec. wiec same policzcie ile to wychodzi. Naprawde polecam warto mozna sobie dorobic troszke pieniazkow siedzac w domu. w 100% sparwdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamwarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Witaniu, usg mam w piątek, na szczęście na razie nic się nie dzieje, więc jestem dobrej myśli :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko- ale smutno :( nie martw sie kochana, na pewno wszytsko będzie dobrze!!! trzymamy kciuki za Was!!! ❤️ olusia, witaniu! - czesc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia30 to super :) Napewno jest wszystko w porządku, w piatek zobaczysz dużego, zdrowego szkraba pływającego w Twoim brzuszku :) To już niedługo :) Ice blue cześć :) Wiesz ja po ostatniej wizycie też nie mogłam ochłonąć. Jak szłam do domu chciałam krzyczeć wniebogłosy, że będę mamą :) Masz zdjęcia z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) majoweczko - trzymaj sie tam mocno, nie daj sie krotkiej szyjce, lez ladnie, bierz leki a wszystko bedzie dobrze:) zobaczysz urodzisz w terminie zdrowego Johnatanka a macierzynskie nie tak wazne jak zdrowie wasze.... ja jestem po usg:) NT-1.6mm takze super ciaza 12 tyg 3 dni, termin niezmienny 14 luty dzidzia ma 6,6 cm machala wszystkim czym sie da ;) pozdrawiam i uciekam bo zabieram sie za roboty domowe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli super :) :) :) Dusza mi się raduje jak czytam takie dobre wieści :) A widział dr płeć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania wiesz....jesteś Kochana ❤️❤️❤️ a dlaczego to niech zostanie moją słodką tajemnicą. U nas leci Adusia rośnie broi,we wszystkim chce mi pomagać moje Kochane oczko w głowie,no i serdecznie dziękuje za kibicowanie napewno dam znać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu W. nie wiem czym sobie zasłużyłam, ale jest mi przemiło i dziękuję :) To masz pomocnicę, kochane dziecko :) Wychodzę do teściów ;) Odezwę się wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jestem w domku...mam "wrocic" jutro przed 9 rano...Zrobili mi USg z dzidzia ok slicznie rosnie....Trafilam na strasznego lekarza :( byl nie wzruszony tym ze dostalam skierowanie na szew :( powiedzial ze moja ginekolog ma sklonnosc do paniki :(((((Ja mu powiedzialam ze chodze do dwoch...On jeszcze musi obgadac z innymi lekarzami moj przypadek...potraktowali mnie bardzo" seryjnie"...torbiel na lewym jajniku rosnie...chyba razem z dzidzia ...Ja juz nie wiem co robic laski....zobaczymy jutro..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania - bylam w 8tc. tilli- to wspaniale :) majoweczko - Kochana wazne ze z dzidzia wszystko ok :) 3maj sie cieplutko i nie martw sie, jestes w dobrych rekach. Moze poprostu poczekaja az bedziesz w bardziej zaawansowanej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania dla czego laseczka?? mi tez mndlosci wrocily:( majoewczko przykro mi z powodu komlikacji i jescze ten lekarz:( nie masz mozliwosci isc do innego szpitala na emergency?? skoro on taki jest. Powiedz mu jutro ze wiesz ze on traktuje kazda pacjentke jak numer ale powiedz ze Ty numerem nie jetses i to jak on Cie traktuje jest irytujace. Powiedz ze nie interesuje Cie co on teraz myslitylko to zebys Ty i Twoja dzidzia byla zdrowa. Jesli chodzi o macierzynskie to sie nie martw kochana:)jak chcesz moge Ci pomoc:) albo neich maz Ci przefaksuje dokumenty Ty je wyslij i przefaksuj do niego i niech on wypelni na czysto. Tu wszystko zalatwiasz korespondencyjnie:) ja juz mam to za soba:)teraz czeka mnei drugi raz. Czasami dzwonia ale mysle ze nie bedzie problemu jak zdzwonia do partnera. Wez tylko od lekarza ze ciaza zagrozona przetlumacz u tlumacza przyseglego daj mezowi i wtedy nie moga sie przyczepic, chociaz mysle ze tak czy siak problemu nie bedzie. Trzymam za was bardzo mocno kciukasy:) trzymaj sie i dbaj o siebie i dziunke. Odrzywiaj sie zdrowo i odpoczywaja tyle ile mozesz:) Kasia W jasne ze Cie pamietamy:D:D milo ze wpadlas:D:D jak corcia sie mczuje?? olusia30 mi sie juz chyba nudzic nigdy nie bedzie:) juz za niedlugo swoje malenstwo zobaczysz:) ale Ci zazdroszcze:) ja bede widziala we wrzesniu o statni raz. Dla mnie to dziwne ze nie moge zagladac co tam u mnie w brszuszku sie dzieje:( no ale coz:P:P gdybym mogla to kupilabym sobie sprzet do usg i ogladala malenstwo non stop:D:D chyba sobie kupie i bede robic usg dziewczynom w uk i nie jedno na cala ciaze(szkocja) tylko wiecej:):) hehe tilli-tilli gratuluje owocnego USG:D:D wszystkim takiech zycze:P o Boze moje serce tak sie cieszy jak czytam wszytskie pozytywne informacje, a jak majoweczka npapisal o tej szyjce i jeszce o tym ekarzu to az mi si eplakac zachcialo, jak olewaja pacjentow. wszyscy nazekaja na Uk ale w polsce to chyba tylko za pieniadze masz co chesz tak jak wszedzie zreszta:( milego popoludnia ide wszamac obiad:) paluszki rybne piczone ziemniaczki:D:D to samo co wczoraj ale strasznie mi smakowalo:P(wczoraj mialy byc nalesniki ale nikt nie chcial:P:P wiec szybko szybko paluszki rybne:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Agus wiem zdecydowalam ze jesli mi jutro nie pomoga zaplace i prywatnie zaloze pessar...Bo w szpitalu tylko szyja i nie ma takiej opcji....a pies by ich drapal:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko dobrze zrobisz:) wkuza mnie polska sluzba zdrowia:( powiem ze nie lubie sposobu leczenie a wuk(paracetamol) ale jedna tu nie musisz za wszytsko placic a w polsce za blache rzeczy trzeba:( jak to nasze panstwo chce dogonic inne??jestemy 1000 laz za muzynami:( trzymaj sie majoweczko:) badz dobrej mysli napewno bedzie wszytsko ok:D:D ja dzis uzzadzilamm sobie dzin pazurkow no i juz mam spilowane strae tipsy i przyklejone nowe, ale jeszce nie wypilowane i nie uzdobione, jak znam zycie to pewnie w nocy bede robic ale coz:)mam nadzieje ze do jutra sie wyrobie:P:P pozdrawiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Agus_inv,daga.p, Ice blue, Witanio i Majoweczko09 dziekuje za odpowiedz na te klocie... Faktycznie z trzech siostr z biodrami u mnie Bog poskapil, no ale skoro to dla dzidzi.. przezyje a dla pewnosci na przyszlum USG u dzina sie zapytam co i jak :) Dziekuje :) Aha...Magnez mowicie brac, no ja tych lekow biore, mam anemie i tam i zelazka i magnesika i wszystkiego... Poza tym wciagam Feminatan N... Hm Majoweczko... Wszystko bedzie dobsie, zobaczysz... MUSI!!! Nie po to Bog sprawil ze zostalas blogoslawiona by Ci to odebrac:) Czuwa nad dzidzia a my za Wami tez sie wstawiamy:) Glowka do gory (ta malutka tez:) ) A cio do tych bolow...To nie byly one az tak silne,tylko jak dotykalam brzuszka (tak na wys. pepka to klolo) Samo z siebie to tylko delikatnie... Pozdrawiam,ah i PS. slonko prazy w Pobierowie, jak macie wolne to przyjezdzajcie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dzis w szpitalu mi powiedziano ze nie mozna klasc reki na brzuszek i go dotykac bo przechodza bodzce i mozna wywolac skorcze...odpoczywam jutro pobudka o 7 i szpital :/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirka
Witam Dziewczynki! Majoweczka- strasznie mi przykro z powodu wizyty w szpitalu i tego lekarza balwana:/ najwazniejsze jest pozytywne myslenie!!! Musisz odpoczywac i bron Panie Boze cokolwiek podnosic! Trzymam kciuki Daga- Ty tez nie przezywaj mocno,bo to niezdrowo dla dzidzi i duzo odpoczywaj! Wszystko bedzie oki Agus - z tym USG dobry pomysl. Co myszlisz jakbysmy sie zrzucily i otworzyly gabinecik ?? :D Ja tez juz mialam jedno USG, a drugie mam na 20 tc. i koniec... Kama- super,ze masz bajeranckie warunki w pracy i wporzo szefa. Ja mialam mniej szczescia... Pracuje w hotelu poltora roku, zaluje, ze nie zmienilam pracy zanim zaszlam w ciaze! Pracuje w housekeepingu czyli po polsku sprzatam. Kto kolwiek mial z tym stycznosc wie jak ta praca wyglada! Zazdroszcze Wam dziewczyny w pl. Bez prblemu dostaniecie L4 i takie tam. Tutaj przewiduja ze kobieta w ciazy musi pracowac. Nie wiem co mam zrobic. Praca jest za ciezka. Plecy mi siadaja i musze sie naschylac, nadzwigac i w ogole jest tragedia, Pracuje z chemia. Musze pracowac do konca listopada:/napewno nie wyrobie!Czasem sie zastanawiam czy nie pierdzielnac ta robota, dosyc sie napracowalam... Tylko problem z kasa...Raczej we wczesnej ciazy nie dostane zadnego zasilku. A jakbym poszla na zwolnienie (o ile je dostane) to w pracy zaplaca mi 60funtow tydz. ciekawe jak za to przezyc hehehe Ale mam dosyc tej pracy, Menagerka ostatnio kazala mi odkurzac schody w calym hotelu- powiedzialam jej zeby zapomniala co powiedziala... Jesli chodzi o sluzbe zdrowia to zadziwiajace jest to, ze nie masz ginekologa. Zwracasz sie do ogolnego, ktory faszeruje wszystkich paracetamolem albo do poloznej. Nihdy przedtem nie bylam w ciazy, ale zawsze zdawalo mi sie ze w pl jak sie idzie do gina to on zaglada do srodka? czy sie myle? Tu nie ma czegos takiego- tylko krew, mocz, usg i sluchanie serca, czy tak? Poszlam do lekarza GP w 10tc i powiedzialam ze bardzo zle sie czuje i plecy i brzuch i glowa... Dr Ciapak powiedzial, ze to normalne. postukal mnie po brzuchu i powiedzial ze nic mi nie jest... a i kazal zjesc paracetamol jak boli!!! Jutro ide do widwife takze moze dowiem sie czegos wiecej. Podobno jutro mamy sluchac serduszko:) Nie lamcie sie dziewczyny jak troche kluje, bo to podobno wiezadla ciagna, ale jak boli to do lozia!!! Nie ma zartow! Gratuluje wszystkich pozytywnych wiadomosci i pieknych zjec na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirka not bedziemy myslec:D:D o tym USG:D:D tylko ze ja mialam jedno i wiecej tu nie bede miala tylkow poslce prywatnie:)3D co do pracy to musza Ci zmienic dzial na takiw ktorym nie bedziesz sie tak przepracowywac albo placic 100 procent wynagrodzenia za toz e siedzisz w domku. Idz do citizen advice buroe i sie zapytajc o i jak. Ja wiem ze musza Ci dzial zmienic bo ja pracuje w sklepie i robie zakupy internetowe, dzwigam podnosze produkty, i pcham ciezki wozek:( musza mi zmienic dzial i zmienili mie w pierwszej ciazy:) teraz jestem na zwolnieniu. Poszlam do lekarza i powiedzialam ze codzinnie wymiotuje, ze kreci mi sie w glowie , ze nie moge wstac z lozka i ze drugim dzieckiem zajmuje sie babcia. Dostalam zwolnienie na miesiac i pujde znowu po zwolnienie. Mam platne 100 % i Ty tez powinnas miec jak pojdziesz na zwolnienie:) Daj znac co i jak postaram sie Tobie pomoc:) jakby co to idz do lekarza i poweidz ze brzuch Cie boli ze sie martwisz i ze masz tak przy wysliku w pracy a w domu juz nie masz sily nic zrobic lekarz musi dac Ci zwolnienie. Jak jeden nie da idz do innego. Ja w pierwszej ciazy trafilam na babke ktora sama w ciazy byla i dawala mi zwolnienie, teraz dostalamod innej bez problemu. Co im po tym ze nie dadza przeciez oni na tymm nie traca:D Milej wizyty u medwife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie nawet nie chce myslec o UK przez ten kraj nie mam faceta przy sobie...nawt teraz gdy jest mi potrzebny czasem mam gdzies te pare groszy naprawde..:(ja jutro wstaje o 7 i jade do szpitala trzymajcie kciuki zeby cos wkoncu zaradzili...Dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade na wycieczke wiec wieczorem wszystko nadrobie. Mam nadzieje ze bede sie dorze czuc i bede mogla jechac. majoweczko rozmiem Cie i wspolczuje:( zrobilam sobie zele na jednej rczce a na drugiej nie mam sily:( zrobie jutro w nocy. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Amirko, strasznie mi przykro ze ludzie dla ktorych pracujesz zmuszaja cie do tak ciezkiej pracy:( To nieludzkie kazac kobiecie w ciazy pracowac jak innym , nie "zbrzuchaczonym" jak w w kabarecie zartowali;) Ja bym tam zglosila wypowiedzenie czy jakos tak i kazala im isc w cholere;) Najwazniejsze jest zdrowie Twoje i dzidzi !!!! Ja sama pracuje w dwoch miejscach od pn-pt jako kosztorysantka a w weekendy jak juz pisalam w zespole muzycznym, moj pracodawca zgodzil sie bym wykonywala swoja prace w domku a w razie "W" wzywa mnie do siebie:) Bardziej martwia mnie spiewane weekendy, zastaanawiam sie czy muzyka ktora mi sprawia przyjemnosc bedac jednoczesnie dosc glosna muzyka przeszkadza bobaskowi... Ciekawi mnie to, ale chlopaki sa rownie wyrozumiali jak szefuncio i gdy tylko zmeczy mnie muzyka czy spiew bezwarunkowo moge usiasc:) Majoweczko,za niecale 5h wstajesz, bedzie wszystko ok,a co do dzina... Moja babka - Bozenka, nie zabronila mi dotykac brzuszka, wrecz przeciwnie,mam robic to kieedy tylko mam na to ochote,a i ten odruch glaskania jest u mnie bezwarunkowy;) Z reszta co wieczor wsmarowuje w niego oliwke wiec jak mam to robic bez dotykania go:P Ah i jeszcze do AMIRKI, u mnie wizyty u gina wygladaja tak: wchodze, potem ona wchodzi z tym swoim wibratorkiem z kamerka i ogladamy dzidzie od wewn.,ale to ponoc do ktoregos miecha... Bada mi dzidzie,sprawdza wszystko,a przed kazda wizyta mam krew i mocz do zbadania... Teraz mam jeszcze poziom cukru i przesiewowe,takze tego ;) Od cholerki i ciut ciut, a dopiero 23 wrzesnia mam 3d:) A i do tej pory nie slyszalam bicia dzidziusiowego serduszka:( Tylko widzialam jak szalenie pika na screenie:) Dobranoc mamusie, sciskam i caluje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde znowudeslano mnie do domu :( doktorek stwierdzil ze szew robi sie od min.17 tyg.a ja mam od dzis 15 :( kazano mi stosowac leki podtrzymujace ale recepty mi nie dano a u mojej gin do wtorku za przeproszeniem psy d...szczekaja...wiec chyba sobie recepte narysuje...lekarz stwierdzil ze szyjka jest krotka ale mam zmieniec lekarza bo niby moj nie zna podstawowych zasad:( przeciez przyjmuje w poradni K :( ja juz nic nie rozumiem :( zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, Dziekuje ze zajrzałaś wczoraj do mnie na temat. Napisałam ci tam parę słów ale nie wiem czy miałaś szansę przeczytać. Ja nie jestem ekspertem ale z tego co wiem to przy skracającej się szyjce największe zagrożenie jest właśnie między 14 a 17 tygodniem ciąży. Więc nie wiem co ten doktor za przeproszeniem pieprzy!!!! Zakładanie szwu albo pessaru w 15-16 tygodniu to normalna sprawa. Niektóre kobiety mają szew zakładany nawet wcześniej!!!! A może powinnaś skonsultowac to jeszcze z jakimś innym lekarzem który oceniłby czy szyjka się skraca czy nie i jakie zagrożenia to ze sobą niesie. Musisz na siebie bardzo bardzo uważać. Dużo leż i odpoczywaj i nie przebywaj za dużo w pozycji stojącej. Skracanie sie szyjski jest bardzo niebezpieczne bo czasem niestety doporowadza do przedwczesnego pęknięcia pęcherza płodowego który zostaje uwięziony w szyjce macicy. Podobno jest to całkowicie bezbolesne, nie towarzysza temu żadne skurcze ani dyskomfort więc nie wiem co ten lekarz gada o jakiś skurczach i głaskaniu brzucha. Musisz to koniecznie sprawdzić bo to poważna sprawa. Wiem że nie jest ci łatwo ale trzymaj się jakoś. Musisz być silna - dla siebie i dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Majóweczka kpiny zrobili w szpitalu jak to możliwe,że każdy lekarz mówi inaczej,cholera w głowie się nie mieści,że tak Cię odsyłają ale Kochana nie poddawaj się i walcz o to Dzieciątko które nosisz pod sercem,zrobiła bym hałas,że nie wypisali recepty.No i moge Ci doradzić pędz do dobrego specjalisty który jest w szpitalu i Niech się Tobą odpowiednio zajmie. A tymczasem odpoczywaj jak najwięcej napewno wszystko będzie dobrze. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliko,Kasiu dziekuje u mnie jest tak ze szyjka jest krotka sama w sobie ja jestem po kanonizacji:(....Ona kazal brac luteine dopochwowo albo duphaston i kontrolowac stan szyjki ...Moze dzis sprubuje prywatnie do gin innej bo to sa naprawde kpiny:(ja raczej nie moge brac luteiny bo mam stany depresyjne ....Juz nie wiem trace na taksowki latam w ta i z powrotem...:( mam dosc....Paulimnka oczywiscie przeczytalam co odpisalas dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na momencik majoweczko--- trzymam kciuki. badz stanowcza i zadaj tej recepty!!! na pewno bedzie wszytsko dobrze! pozdrawiam całą resztę - ze szczególnym uwzględnieniem Kasi W :) cieszę się, że do nas zaglądasz 🌼 dziewczynki ja dzis bardzo zajęta, więc pojawię się dopiero wieczorem! miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×