Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Witajcie lotoweczki:) Mam dzien wolny, w koncu lapne kilka chwil dla siebie. Pewnie wyda sie Wam to dziwne, ale najbardziej cieszy mnie dzis pogoda - chlodna i bez slonka/ Nie jestem fanka upałow, co widac jasno i wyraznie po karnacji ;) W koncu czuje sie lepiej, na razie nie mam w ogole dlegliwosci. Brzuszka tez nie mam . Nie mialam badan na przeziernosc , bo u mnie w miescie nikt jej nie wykonuje.Na wyjazd do Opola czy Wrocławia nie mialam znowu czasu, a teraz mam wyrzuty sumienia. Lekarz na USG staral sie mnie uspokajac, mowil ze widac kosc nosowa, ze dziecko ma prawidlowa dlugosc itd. Zaluje, ale juz za pozno na te badania. Mam nadzieje, ze bedzie wszytsko OK. Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitAJ Aniu :) napewno wszystko dobrze z dzidzia:D u mnie tez brzusio "stanol "w miejscu bardziej chyba mi w bodra idzie bo zawsze spodnie mi "zjezdaly" a teraz jest ok a nawet za ciasno :) Ja tez lubie taka pogode :) milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaa Nk już mi działa :) Aniu na pewno wszystko z dzidziusiem jest ok :) Nie martw się kochana:) A tak wogóle to super Was dziewuszki zobaczyć tak prawie na ,,żywo,,!!! Buziole ja zaraz spadam bo muszę pare spraw pozałatwiać na mieście no i prawko odebrać :) :) :) Odezwę się pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Czesc dziewczyny, co to sie u nas wczoraj na forum dzialo? ;) Jakies klotnie jakies krzyki... Nie no kurcze chyba nie pownnysmy sie klocic o nic, dla dobra bobaskow:) Hehe, ja tam z pogody tez sie ciesze chociaz... Jestem wlasnie w Pobierowie na wczasach tygodniowych i jako tako ten brak slonka mi doskwiera... :( Liczylam na male opalanko, ponoc jutro ma byc ladnie :) Ale, nie ma tego zlego, gdyz doczytalam sie ze jak jest wietrznie (a jest) to wiecej Jodku sie wytwarza, zatem dzidzia sie dotleni,hehe :) Ah, Aniu nie martw sie, jestesmy silne i zdrowe wiec i dzidzie tez takie beda;) Po mamusi :P Pozdrawiam,odezwe sie jeszcze a teraz ide, moj misio sniadanko przygotowal;) Przesylam duuuuuzo JODKU wdychajcie, na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) karola - to idziemy tym samym tokiem bo ja 15 tydzien zaczelam wczoraj ;) Witania - mi na mdlosci najlepiej dziala coca-cola. po szklance schlodzonej odrazu czulam sie lepiej :) Ania25lat jak lekarz mowi ze ok to zaufaj mu :) uszy do gory. Kolawik25 - witamy :) a co do wagi to mam teraz 56.3 czyli +1.3 od ostatniej wizyty (8.07)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania tak jak piszesz zdrzemnęlam sie z synkiem 1,5 godz, no ii ja sie sama nie obudzialam tylko synek mnie obudzil, teraz ojdzies spac ok13-14 no i chyba tez z nim sie poloze,albo obiad zrobie?? nie wiem dzis nalesniki,nie chce mi sie nic innego kombinowac:P:P Jesli chodzi o wage to ja zaczelam ciaze jako grubas bo nei zeszlo mi po juniorze(nie moglam sie odchudzac bo caly czas karmilam, inadal czasami jeszce popije mamusinego mleczka:P) w kazdym razie wazylam 75kg:(:( nie bylo tak widac ale ja sie czulam okrotnie:(:( na poczatku ciazy schudlam do 68,2 a teraz waze ok69-69,5 roznie w kazdym razie mimo ze brzus juz widoczny to nie wygladam tak jak wygladalam w pierwszej ciazy w tym samym tygodniu(wtedy mialam wiekrzyyy brzusio:P:P) wiec jesli chodzi o wage to czuje sie dobrze i maze o tym zeby pod koniec ciazy nie miec wiecej niz 75(czyli waga startowa hehe:P:P) no ale jak to bedzie to nie zalezy ode mnie tylko od hormonow no i tego co jem oczywiscie:)narazie nie bede si etym martwic... Kowail25 witaj kochana dopisz sie do tabelki:):)nie martw sie bedzie dobrze tak jak ktoras napislala, zobaaczysz super dzidiunie:) ja bylam i widzialam jak moje 5 cm malensto machalo raczkami przy buzi i nozkami wszedzie gdzi tylko sie dalo:) bedzie dobrze :)trzymaj sie:) tak tilli-tilli car bot sale:) fajna, fajna sprawa:) jezdze co niedziele i jak nie pada to zawsze cos kupie. Dla synka najwiecej:) a to ksiazeczka a to ubranka, ma wiecej ubran niz ja i maz razem:P:P zabawek ma ultum juz niektore w garazu stoja albo w ogrodzie ogrodowe:) czekam na zdjecie brzusia:) z checia popatrze:D:D ja tez juz spory mam i napewno kazdy sie kapnie ze to ciazabo wszedzie schudla i tylko brzuch rosnie?? ja naszcescie codziennie nie zaczynam dnia o 6.00 ale 7-8 to norma a w zeszlym tyg synek spal nawet do 9-10 i sie cieszylam ale znowu wstaje rano. daga.p pokazuj brzusio:)ja wlasnie mojego juniora dziadkom sprzedalam na spacer:) mnie nadal glowa boli i najchetniej bym tylko spala no ale... czy ktoras z was moglaby wejsc na moje baby storology i powiedziec w ktorym ja tyg. jestem??bo juz nie wiem. Majoweczko tym na tym linku masz ze jestes 13t5dz czyli to jest 14 tydz. a jak bedzie 14t1dz to juz jestes w pietnastym tak??czyli ja zaraz w 14 tyg a inny kalendarz ktorego trzymalam sie w pierwszej ciazy pokazuje ze jestem w 13 tyg 6 dniu czyli 14tydz. wiec wedlug tamtego kalendarza pojutrze zaczne 15 tydz?ja juz nie wiem wszystko mi sie krecie. W pierwszej ciazy patrzylam tylko na tamten kalendarz a teraz kazdy pokazuje co innego:(wlasnie spojzalam w tabelke majoweczko masz termina na 4 ja na 10 czyli Ty w 15 tyg ja w 14:)ale znowu spojzalam na tabelke sabbiness ma termina na 12 luty,pisze ze zaczela 15 tydz. ja juz nie wiem...ale mi sie to miesza:( Aniu nie zamartwiaj sie z dzidzia wszystko w pozasiu napewno. ja tez wole teraz jak jest chlodno przyjemnie wtedy spacerowac:) chociaz ja to mimo chlodu na zewnatrz nie mam ochoty nigdzie wychodzic:( tilli-tilli sliczne zdjecie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalik25
Dzięki za wsparcie mam nadzieję że bedzie jak mówicie dam wam znać jak bedę juz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus jak dla mnie to konczysz 12tc i zaczniesz 13 tc. Ale wg lekarza poslugujacego sie OM to musisz doliczyc +2 tyg czyli 15 tc. tak przy okazji - przelicznik tygodni na miesiace bo z tym tez czesto sa niemale probemy :) 0 - 4,5tc pierwszy miesiąc 4,5 - 9 drugi 9 - 13,5 trzeci 13,5 - 18 czwarty 18 - 22,5 piąty 22,5 - 27 szosty 27 - 31,5 siodmy 31,5 - 36 ósmy 36 - 40 dziewiąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaxxxxx
dziewczyny jak wy sie czujecie? czy przeszły wam wymioty, młdości, itp.....ja ostatnie 5 tygodni spędziłam w łóżku, i kilka dni pod kroplówką bo było nieciekawie juz zemną... teraz powoli przechodzą wymioty ciągle jednak mam młdości i ślinotok, jestem słaba i niestety jeszcze muszę trochę leżec.. czy wy tez tak macie albo miałyscie i jak długo?????????? ja jestem w 11- 12 tygodniu napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabines z tymi tabelkami jest tak ze sa roznice o pol lub caly tydzien kazdy portal ma inaczej mi w jednym sowaczku wychodzi dzien do tylu niz w drugim :PAle jest tak dokladnie ze np 14 tydzien i jeden dzien to znaczy ze weszlas w 15 sty ...bylam z corcia na rolkach i dodalam foty na nk ...ona smiga jak szalona no wkoncu 5,5 roku ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polax moja siostra identyczne objawy miala do 18 tygodnia :( w 18 jak reka odjol ale u kazdej kobitki inaczej teraz jak zaczniesz 2 trymestr powiino zelzyc zycze tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
pola to nieciekawie :( Bardzo CI współczuje i mam nadzeję,że jak wszystko Ci przejdzie oby jak najszybciej. Ok napisze Wam po badaniu bo mam koło 15:00 :)))) Dzieki wielkie za podanie miesięcy! Właśnie mialam z tym problem i bylam przekonana,ze już czwarty miesiąc a jednak muszę trochę poczekać...strasznie mi sie ten 3 mies. dłuży... Ja chce już brzuszek ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafirrka ktos kiedys powiedzial ze jeszcze bedziemy mialy dosc brzuszka i mial swieta racje ja mam 4 miesuac a brzuszek jest jak w 3 na poczatku :( a to moja 2 ciaza i niby szybciej...Cos czuje ze szybciej ruchy beda jak ten brzuszek :/ wiesz ja w 8 miesiacu toczylam sie i mialam 23 kg wiecej wiec wiesz jakos za ostatnimi miesiacami nie tesknie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej :o) Witam po dlugim weekendzie! Juz jestem po usg (wczoraj) i generalnie wszystko jest ok :-) Po raz pierwszy wzielam ze soba meza i poogladalismy fasolke bardzo dokladnie. Potem spedzilismy ponad godzine z polozna, bo mnie wypytywala o rozne zdrowotne sprawy, wypelniala mnostwo formularzy, pobrala mi chyba 4-5 fiolek krwi (brrrr) i dala mnostwo ulotek i dwie fajne ksiazki o ciazy. Bylam przemilo zaskoczona, ze w publicznej sluzbie zdrowia wszyscy sa az tak do bolu mili, pomocni, usmiechnieci i przyajzni! Az mi sie nie chcialo stamtad wychodzic ;-) Ale jak wyszlam, to mi sie przypomnialo, ze mialam jej zadac kilka pytan, o ktorych kompletnie zapomnialam… to chyba jakies zacmienie ciazowe ;-) Ale nic, zapytam na nastepnej wizycie za 3 tyg.- tym razem je sobie zapisze! Acha, jedno mnie martwi… Dlugosc fasolki (CRL) juz jest 8.7cm - troche za duzo na robienie przeziernosci… :-( Chociaz pani, ktora robila usg, mierzyla fasolke z wszystkich stron i wrowadzala wyniki w kompa, a na koniec powiedziala, ze: wszystko ok, chociaz usg na tym etapie moze jeszcze wszystkiego nie wykryc. Takze nie daje mi to spokoju… Poprosilam polozna o to badanie krwi, ktore sie robi tez do przeziernosci. No nic, nie bede o tym za duzo myslec narazie… A przynajmniej postaram sie :-( Widze, ze Wy sobie urzadzalyscie wieczory pieknosci - wow :-) Ja wciaz jak mam czas, to... spie. Nie wiem, kiedy to minie! Czekam na ten slynny przyplyw energii i nic ;-) A ten kto tu miesza, to coz... moze ma jakies problemy... chyba najlepiej go, tzn. ja, zignorowac, skoro jest taka agresorka. O, wiem o czym Wam chcialam napisac! Poszlam w sobote na sklepy i doznalam szoku, jaki jest maly wybor ciuchow ciazowych!!! Spedzilam 5 godzin na miescie takze odwiedzilam wszystkie mozliwe miejsca… I wszedzie jest tak samo - kilka wieszakow i koniec! :-( Kupilam tylko jedna bluzeczke w H&M… Porazka. Na szczescie przypomnialo mi sie, ze na e-bay'u jest wszystko i to mnie uratowalo!!! Teraz kupuje gatki i bluzki po 1-2 funciaki!!! Mam nadzieje, ze jak je dostane to beda ok, to wtedy bede uratowana i bede mogla smialo kupowac! (narazie kupilam kila sztuk, tak na probe) Agus, Ty to poszalalas z tymi ciuszkami dla dzieci!!! Niezla jestes ;-) Jeden taki car-boot jest kolo mnie co sobote albo niedziele, ale jakos nigdy na niego nie dotarlam… Ja niestety tez jestem z tych troche przesadnych i nic nie kupuje dla dzieciatka - mysle, ze kolo 7 m-ca sie zaczne rozgladac i moze w 8-9 kupie lozeczko i kilka ciuszkow na start. Reszte po porodzie, bo sie boje zapeszac… A poki co robie zakupki dla mnie, bo chociaz brzuszka nie widac (przytylam narazie 1 kg), to wole byc przygotowana ;-) Ojejku, ale sie rozpisalam… Mam nadzieje, ze Was nie zanudzilam! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
O, cos mi te minki szwankuja czasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama masz racje poszalalam, ale jestem zdania ze duzow nie wydalam a zawsze moge to sprzedac/oddac:) tak jak pisalam wczesniej zaoczszedzilam kupe kasy po co mam wydac msutwo kasy jak moge kupic za grosze?? mi tesciowie mowia ze oni kupowali dopiero po porodzie, pewnie gdybym kupowala w sklepach to czekalabym jeszce troche:) ale i tak bym kupila przed porodem:) juz taka jestem::P:P to dla mnei sama przyjemnosc a tak tylko ogladac, sama nie wiem. Nasczescie koszmarnych pieniedzy nie wydaje i nie bede wydawac. Zadko kiedy kupuje w sklepach bo za jedna pare spodni dla synka min. 8 funtow moge mu kupic 16 par:) wiec taki przelicznik jednak na mnie dziala. Zreszta samam sobie tam niektore ciuchy kupuje:) teraz poluje na ciazowki:)ostatnio kolezanka trafila na worek ciuchow ciazowych zadbanych:) nie ktorych to pewnie odrzuca ze uzywane, ale mnie nie bo biore to co uwazam ze nie jest zniszczone i woglada jak nie noszone:) po za tym duzo nowych zeczy mozna kupic. Kupilam sobie buty nicke z pudelkiem i metka nowiusienkie za 5 funtow:) wcale sie nie rozgladalam ale same wpadly w oko:) zaffirka ja jak bylam w pierwszej ciazy identycznie jak Ty chcialam miec szybko brzuszek!! i mialam bo jadlam za 3:):) kama no to gratuluje USG duza juz ta Twoja dzidzka:D:D nie martw sie na zapas nie ma co:) co ma byc to bedzie i i tak nic nie zmienisz:) sa dziewczyny co USG wogle nie mialy i dzidzki zdrowe a moja koelzanka miala USG i dwa razy pobierana krew na prawdopodobienstwo down u dziecka i nic nie wykrylo a dzidzia chora sie urodzila:( ale kolezanka mowi ze jak sie dowiedziala to 2 pierwsze dni byly tragiczne, a teraz planuje druga dzidzie a jej corcia jeszcze roku nie ma.Kocha swoja corcie nad zycie,no i malenstwo bardzo ladnie sie ozwija ma 10 miesiecy i wstaje przy meblach,robi kosi kosi i wiele innych.:) Ja tez poszlam ostatnio do sklepow i w H&m jeszce cos mozna znalesc ale bylam w moter care i tam to prawie same dresy dla ciezanych a rozmiary dla wielorybow tragedia niby 12 a wyglada na 20. nic sobie nie kupilam chociaz chcialam spodnie jakies dzinsy bo przeciez zima bedzie i w materialowych to zimno:( moze tez na ebayu poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaxxxxx mi wymioty przeszly juz ponad 2-3 tyg temu :) na ndlosci mi pomagala coca-cola i woda z sokiem z cytryny. majoweczka09 yyyy teraz to mi juz totalnie pomieszalo sie :D czyli jak ja mam wg suwaczka 13tc i 1 dzien to jest juz 14, czyli wg lekarza i OM to 16tc czy 15tc? hehe juz nic nie wiem ;P A co do boli brzuszka to tez tak mam, np jak sie obracam albo szybko wstane to mnie tak z boku kłuje.. no ale moja przyszla babcia stwierdzila ze to normalne zafirrka czekamy na wyniki :) kama123 to dobrze ze wszystko ok :) kurcze zazdroszcze Wam, ja musze jeszcze miesiac czekac na USG :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabies kochanie jesli w suwaczku masz date zajscia w ciaze od OM to tak liczy ci tez lekarz zeby obliczyc ja od zaplodnienia odejmujesz mniej wiecej 2 tygodnie czyli jesli masz 13 tc i 1 dzien to jestes wg OM w 14stym a wg zaplo w 12stym:) uuufff :P Kochane znowusz przytaszczylam reklamowke z second handu :) i calkiem 2 fajne ciazowe sweterki plus bluzka i dzinsy takie niskie biodrowki wszystko jak nowe oraz kurtka dzinsowa dla cory za 15 zl :) hehe zmeczylam sie tylko z siatami pod gorke ledwo doszlam ...teraz wrzucam na ruszt jakies parowy i robie hot- dogi hehe -MILEGO WIECZORKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko heh z tym ze w suwaczku nie mam daty zaplodnienia tylko OM :D mniejsza z tym, wg mojego lekarza 25.08 bylam w 13 tc, wiec poprostu dodaje tygodnie do tego i juz ;P majoweczko zrobilas mi smaka tymi hot-dogami ;) i jak moj narzeczony wroci z pracy to robie na kolacje spaghetti mmmm ;P smacznego wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mowie ze ja mam w suwaczku od OM date i tak tez liczy lekarz i mam teraz 14 tydzien wg karty ciazy ...smacznego spagetti kochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
Hej :) Ja już po badaniu wszystko całe szczęście dobrze! NT = 1 cm ,przepływ krwi ok serduszko też i widoczne kości nosowe.Maluszek ma długość ok 7 cm.Według OM to 12 tydz. 5 dzień a biometria(?) 13 tydz.3 dni Dostałam filmik maluszek do nas machał rączką i fikał jak oszalały :) Byłam z Michałem pierwszy raz na usg i cieszył się jak dziecko. Dziekuje Wam za dobre słówko i wsparcie ;* Sabiness ja sie ostatnio uzaleznilam od zimnej coli z cytryną i lodem.UWIELBIAM JĄ! A to przecież nie najzdrowsze :/ Majoweczka nie wiem dlaczego tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
I dziewczynki tym samym żegnam się z Wami na ok.3 tygodnie :* Jadę na kaszuby i nad morze :) Może po powrocie brzuszek będzie widoczny hihih całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zafirrka to uwazaj na siebie i Maluszka :) wypoczywajcie i rosnijcie ;) no i oczywiscie gratuluje pomyslnych wynikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dostalam informacje ze przekroczylam transfer netu w tym miesiacu:( co jest dla mnie dziwne bo jest polowa a mi zawsze starczalo to na miesiac:( ...cos firma chyba kombinuje niestety narazie nie bede zagladac:( ....musze czekac na nowy miesiac i rachunek...bo sie nie wyplace najgorsze ze nie mam kontaktu z M :(((((((( ja sie zabije :( do nastepnego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, wczoraj wieczorem napisalam taaaaaaaaaaakiego dlugiego posta - uwzglednilam wszystkie wypowiedzi, i nawet odnioslam sie do ataku pomaranczy, ale polaczenie mi sie zerwalo i post zniknal :)) nie mial sily juz pisac drugi raz... dziewczynki, przepraszam Was bardzo, ale ja dzisiaj jak na szpilkach - o 19.30 mam USG i tak Was podczytuje caly dzien, ale z tego zdenerwowania nic nie pisze. Blagam trzmajcie za nas kciuki! moja sis tez miala dzis usg -z dzidzia wszystko w porzadeczku :D sorry, ze ten post taki egoistyczny, ale cala w nerwach jestem... cieszę się, z dobrych nowin mamus, ktore dzisiaj mialy usg! :) o matko, jeszcze pol godzinki do wyjscia!!! wrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirka
Witam drogie Panie! Chcialabym sie sie przylaczyc do Was na luty 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×