Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Majoweczko, Super, ze wszystko oki :-) Daga, Agus, Ciesze sie, ze nie tylko ja mam spiaczke... Tak sobie mysle, ze juz powinna mi przejsc, w koncu koncze 15-ty tc, a tu zero poprawy... Dobrze, ze to nie jakis nienormalny objaw ;-) Agus, Sabiness, Santicia, Dzieki za pocieszke w sprawie wozkow. Ale wiesz, Sabiness, ja bede rodzic w UK i tu nie mamy rodziny, takze raczej z wydatkami musimy sie sami zmierzyc... Ciuszki to moze rzeczywiscie poznosza znajomi, wiec z tym nie bede szalec. Santicia, kupie sobie 'M jak Mama' jak bede w Pl - mam jeden numer kupiony w lipcu i uwazam, ze gazetka jest niezla, tak samo jak '9 miesiecy'. Bede w Pl za 3 tyg. to znow na nie zapoluje :-) A tymczasem, Agus i Santicia, dzieki za wskazowki! Gdzies sobie je przekopije, zeby mi nie zginely i jeszcze przeczytam przed wdrazaniem sie w temat wozkow :-) Agua, a jaki Ty wozek kupilas - chodzi mi o firme i typ, ten z ktorego bylas zadowolona... Ja wole wybierac z rzeczy poleconych, a ze e-bay to teraz moj przyjaciel, to napewno tam poszperam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ulubienica
gdzie się podziała Tilli ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ktora juz urodzila kupila i poleca wozki z TAKO, ogladalam i faktycznie wizualnie i funkcjonalnie sa naprawde niezle :) ja lece masowac mojego Pracusia bo zaraz bedzie wracac z pracy :) a Wam zycze milego wieczorka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się tak sobie...mdłości wracają i wogóle to cały czas chce mi sie spać...Przepraszam że się nie odzywałam ale kupiłam autko i śmigam :) 12 sierpnia mam wizytę u gina i muszę z nią pogadać bo wydaje mi się że jest mi niedobrze od witamin.Lecz może to być po prostu zbieg okoliczności bo jak je odstawiłam to było mi lepiej.Poza tym boli mnie głowa i nie chce mi się nawet przed kompem siedzieć...Ale staram się czytać na bieżąco :) Buziole laski i fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa co do wózka to ja miałam Quinny i był super teraz kupujemy Mutsy i on też jest super,ma go dużo naszych znajomych i są zachwyceni.Z resztą jak mój mąż go poprowadził to stwierdził że innego napewno nie wezmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane dwupaki... ja także mam wszystko po synku, tylko zastanawiam sie nad kupnem kołyski bo mały śpi jeszcze w łóżeczku a dwa łozeczka do pokoju mi nie wejdą, no i jak urodzi się dziewczynka(czego bardzo chcemy) to czeka nas wymiana garderoby.... u mnie mdłości trochę przechodzą ufff.... jutro wizyta u gin, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dwupaczkom życzę szczęsliwej ciązy i lekkiego rozwiązania:-) ja miałam termin na 5 luty ale urodziłam 21 stycznia zdrową Córeczkę:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie po weekendowej nieobecnosci! Dziewczynki pracowalam ciezko caly weekend i po pracy nyny:( Dzisiaj bylam w szpitalu, bo mam zapalenie pecherza i dostalam antybiotyki:( Po pierwsze chce przekazac wyrazy wspolczucia dla wszystkich Mamusiek, ktore stracily fasolki... Majoweczka- ciesze sie bardzo, ze wrociliscie cali i zdrowi. Dbaj o siebie i Maluszka:) Kama- ja tez bylam w mothercare i Mamas&Papas zeby zorientowac sie co i jak ale to jakas masakra! Ceny sa z kosmosu. Chyba zostaje nam ebay:) co do wozkow to slyszlam,ze ludzie chwala sobie Quinnie. Podobno wozek ma byc praktyczny- lekki i zwrotne kolka:) Niestety u mnie tez nie ma opcji z dziadkami takze zakupy we wlasnym zakresie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cgi.ebay.co.uk/HAUCK-JEEP-INFINITY-PUSHCHAIR-PRAM-BUGGY-CARRYCOT-SET_W0QQitemZ370205270906QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item5631f4237a&_trksid=p3911.c0.m14 ja mam taki wozek dla synka tylko ze ja kupilam kremowy i zamiast torby mam plecak(ktorego nie uzywam bo dla mnie nie praktyczny-kupilam torbe:P) wada wozka to za maly kosz na zakupy i przednie kola sa za male na dziury czy kamienie itd. teraz bede kupowac blizniaczy ale jeszce nie wiem jaki(napewno tak zeby dwujka widziala wszystko przed soba,zeby kola byly pompowane, siedzenia osobnoobnizane i duzy kosz na zakupy,lekki i tez nei wielka kolubryna, nie wiem czy cos takiego znajde ale moze) kama skoro mieszkasz w uk to pewnie wiesz ze ciuszki i zabawki i mnustwo innych rzeczy mozesz kupic na car boot sale(macie cos takiego u was) jedna bluzeczke lub spodenki albo komplet mozesz kupic nawet za 50 p a co niektorzy za 20 p sprzedaja byle by sie wyprzedac. Mozesz kupic wozek ,lozeczko, kolyske, doslownie wszystko co jest potrzebne nawet butelki nieuzywane:) ja sie tam zaopatrywalam z synkiem i teraz takze. majoweczko sliczne zdjecia:) filipinka ja ma kolyske wiklinowa po synku ale kupie kolyske bujana duzo praktyczniejsza a tamta sprzedam:) napisz jak po wizycie jutro:)trzymam kciuki:Pja tez pragne dziewczynki, ile ma Twoj synek??ja jakos po 4 misiacach po narodzinach kupi elozko dla synka, malenstwo wtedy do lozeczka:)zreszta jak edzie wyjdzie w praniu:) cebulka dziekujemy za zyczenia, ja zycze Tobie zdrowia dla calej rodzinki:) i grzecznych coreczek:) milego wieczoru, a dla spiacych milych snow:) aaa ja dzis pierwszy raz !!!!!!!!poczulam pierwsze ruchy mojego malenstwa:):) nie wiem czy to nie zawczesnie, ale jestem tego pewna:):) to moja druga dzidzia i nie zapomne tego uczucia!!! taki gilanie w podbrzuszu. Dzidzia podskoczyla akurat glosniej muzyka leciala w domku:) ale sie wzruszylam dzis o 19.50 w uk poczulam jak moje malenstwo sie rusza:)!!!az do meza krzyknelam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie dziewczynki dopiero Was czytam i powoli nadrabiam zaleglosci:) tak w ogole witam wszytkie nowe Dwupaczki:) a tak poza konkursem- czy ktoras z NAS bedzie miala blizniaczki? Mi tez jeszcze spiaczka nie przeszla a teraz jeszcze antybiotyki. Mam nadzieje, ze nie zaszkodza Malenstwu! Monique10- filmik rewelka:) Agus- mi tez za bardzo jedzenie nie wchodzi. Jest kilka rzeczy, ktore lubie i moge jesc. Nie moge w ogole patrzec na mieso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Agus:) Ja tez juz bym chciala poczuc Malenstwo,ale to jeszcze za wczesnie. 14 tydz dopiero a poza tym pierwsza ciaza! Ja tez mieszkam w UK ale nigdy nie slyszalam o car boot sale. Gdzie to? My tu mamy niedzielny market gdzie mozna kupic to i tamto. W niedziele jak bylam w pracy to moj maz byl tam i znalazl rewelka wozio za 80 funtow. Nie kupil bez mojej obecnosci tylko zdjecia mi zrobil hehe Duze kola pompowane, jedno z przodu- tez duze, kolor brazowy, stelaz lekki i do tego mozna zapiac fotelik albo gondole , a potem przerobic na spacerowke. Do tego wszystkie pierdoly typu torba, pokrowiec, kosz na zakupy. Super! Prawie nie uzywany, bieznik na kolach jak nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirka to chyba ten market:) tam wyprzedaja sie ludzie z nowych lub uzywanych zeczy i wlasnei za takie pieniadze mozna kupic:) wzial moze numer do tej babki od wozka??nei wiem jak u was ale u nas mozna kupic ciszuki zabawkai,wozki,kolyski,lozeczka,wszytsko do kuchni, nawet skrzypce,doslownie wszytsko,tylko to nie sklep i nie zawsze jest to co potzrebujesz. My np.czekalismy ze 4 tyg na fotelik do roweru dla synka i kupilismy ful wypas z reguowanym tylem jak dzidzia zasnei itd za 15 funtow a w sklepie 80 minimum ja sobie ostatnio ciazowki kupilam:) za 20 fonto 3 pary spodni i 4 bluzki:) a wsklepie za jedne spodnie 30 funtow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirka my mamy termin na ten sam dzien:) wiec tez pewnie niedlugo poczujesz motylka:) w pierwszej ciazy troszke pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Ci powiem, ze nie bylam tam, bo ja przewaznie pracuje w niedziele, a jak juz mam wolna to chce dluzej pospac, a na ten market trzeba isc rano, zeby kupic cos fajnego. Z tego co wiem to wszystko tam jest. Raz maz przyniosl nowy odkurzacz w pudelku zafoliowany za 10 funtow. Nie mam nr do babki od wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe chcialabym:) niestety musze isc do pracy:/ bylam na L4 to zaplacili mi 60 pounds za tydz. W ogole tak jak pisalam wczesniej to mam tragiczna prace i rozwazam nad zwolnieniem. Nawet nie bede pisac,bo sie tylko wqrze! na sama mysl, ze mam tam isc robi mi sie niedobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no pieknie od rana krew nosa i oslabienie mnie juz chyba nie minie...:( zaraz mam 16sty tydzien...pewnie po duphastonie objawy wrocily:(...Laski jaki ten lek jest drogi :( wczoraj sie przerazilam...raczej nie bylo by mnie stac na dluzsza kuracje..ale dfluzej jak do 20 tygodnia sie nie bierze..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś mój synek ma 16 miesięcy i spi w łózeczku ale turystycznym, jeszcze sie troche budzi w nocy nie wiem jak bedzie jak sie dzidzia urodzi ale mam nadzieje ze młody bedzie spał całą noc. jak fajnie że czujesz już ruchy, ja w pierwszej ciązy poczułam w 16 tyg, teraz zobaczymy... miłego dnia dla wszystkim mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupow w uk to kupujemy w TK Max-ie ,tam tez sa dobrej jakosci akcesoria dla dzieci i tanie oraz w primarku ciuszki nie raz...A duzo do wyprawki mozna kupic na targowisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mother care to kupuje tam ciuszki ciazowe ale zauwazylam ze o wiele fajnijsze maja w new looku...a z cenami mhhy jak jestem w uk to szczerze powiem nie patrze na nie zbytnio bo twierdze ze po to tam jestesmy zeby bylo lepiej,natomiast w Polsce wiadomo trzeba oszczedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Majóweczko-super, że juz jestes!!!... Ale brzusio miałas maleńki. :P... Dzidziu już fajniutki. A ja wczoraj panijke przeżyłam - poszłam do wc, a tam na wkładce czerwono...Zaraz dzowniłam do Gina - na szczęście wrócił już po urlopie więc kazał przyjechać. Okazało się, że to z polipa sie wylewa więc te palmienia całotygodniowe to od tego (wcześniej były brązowe więc jak zobaczyłam krew...). Ponieważ na czwartek miałam termin wizyty to odwalilismy ją za jednym zamachem. Dzidzia zdrowa. Ma kość nosową, karczek 2mm więc jest super. Młode cały czas nam na nosie grało i łapkami ruszało. Aż się spytałam czy ma nóżki bo tylko rączki wystawiało....hehehehehe...chłop myślałam, że zejdzie ze smiechu- ale stwierdziłam ,że przynajmniej niebędę panikować bo niewidziałam nóżek...Niestety lekarz ma uszkodzoną drukarkę więc zdjęcie następnym razem będzie...Dzidzia ma wymiary odpowiednie do 12tc i 0 dni więc "spóźnia" się 10 dni. Janek miał tyły 2tygodniowe więc teraz i tak szybko idzie...hehehehe... Zwiekszył mi dawkę Luteiny do 3 dziennie...Ach normalnie jak się na gnidke napatrzyłam... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Hej mamuski:) Uff, Daga nie strasz bo juz sie zaczynalam martwic,ale cale szczescie dzdzia zdrowa a urosnie szybko, tak jak majoweczce:) Witam Amirke po weekendzie:) Ps. strona z wozkiem mi sie nie otwiera:\ Agus, ja jestem w 16 tyg i 6 dniu ale poki cio nie czuje jeszcze ruchow:( A szkoda bo Chcialabym poczuc to cudenko:P A ja dzisiaj po badaniach, bleh:glukoza,Mg,Mocz,Morf,K,Na, IgG IgM oraz Ca... Az trzy fiolki ze mnie pobrali... Zastanawiam sie jeszcze nad testem na HIV, ta kampania jest dosc glosna, a tak do konca nie jestesmy w stanie wszystkiego przewidziec, choc wiem ze jest ok, profilaktycznie sie zbadam:) Dla swietego spokoju:) Hihi, za 3 dni USG, Boze jak ja za Nim/Nia tesknie, co najlepsze chyba dowiem sie w koncu o plci, czyz nie czas najwyzszy :D ?! Pozdrawiam i do pozniej laseczki:) Aha... dajcie namiary na NK, z checia bym zobaczyla was na zywo:) Dla Was podaje swoje dane : Aleksandra Mleczek Kostrzyn nad Odra:) BYlabym wdzieczna :) Pozdrawiam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze dzieki za rady wozkowe i linki - musze to wszystko powoli przetrawic, to moze wtedy zobacze czym sie roznia rozne typy ;-) Mnie nie przeszkadzalby uzywany, ale moj M sie strasznie zbuntowal, jak o tym uslyszal! Dziwne. Przeciez dzieciak bedzie tam tylko spal, slinil sie i sikal, wiec po co wywalac kupe kasy na nowy... No ale on twierdzi, ze to nasz dzieciak bedzie to robil, a nie ze wozek bedzie naznaczony przez jakies obce dziecko. No nie wiem, jak kupuje uzywane ciuchy na e-bayu to sie nie buntuje ;-) Agus, chyba wybiore sie na car boot - w sumie jest 10min ode mnie... Sprawdze, co tam mozna dostac. Ten kolo mnie nie jest duzy, no ale sprobuje. A sliczne i niedrogie ciuszki na dzieki wyczailam w Asdzie, TKmaxxie i Matalanie :-) Zwlaszcza te disneyowskie - normalnie rozplywam sie, jak je widze ;-) Santicia, ja nie mam konta na n-k... Dzis zaczynam 16.tc. Wow, az jestem tym faktem zaskoczona ;-) Brzucha wciaz nie widac, wiec nie wiem, gdzie ta moja fasolka sie podziewa... - moze sie przylepila do plecow ;-) Ruchow nie czuje, ale skoro standardowo pojawiaja sie miedzy 18 a 22 tc, to czekam cierpliwie. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ....A wiec bylam w second handzie i dostalam czarne ciazowki z wysokim pasem materialowym mam nadzieje ze "kiedys" zaloze bo jak mierzylam brakuje mi pare kilo :P kupilam tez pare dluzszych bluzek po 2-3 zlote ...ogolnie mam tych ciuchow...dla maluszka nie kupuje narazie nic po pierwsze bo mam po siostrze po drugie bo jak pojade we wrzesniu do naszego tatusia to pewnie wykupimy pol miasta w angli :) a pieniazki na koncie zostawilam jeszcze czekam na zwrot podatku...co do wozka chce 3 funkcyjny z chicco..jakos tak mi sie spodobal bo leciutki...lece na klopsy i mizerie:D pozdrawiam moje dwupaczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Majóweczka duphaston bardzo drogi ale wiesz dla Dziecka nie ma ceny ja bym dała 10 razy tyle ale niestety nie było mi to dane..... fajnie,że zakupki się udały. Santika zaraz do Ciebie zerkne,ja jestem Kasia Graczyk Kalisz :P jak macie ochote to zapraszam Was do siebie :D Daga kurcze bez takicj numerów prosze,ciesze się że z Dzidziulkiem wsio OK no i tak ma być ❤️ Duże buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×