Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość pomocyyyyyyyyy
dziewczyny czy nadal macie mdłosci i zle sie czujecie to juz 13 tydzien i nadal jest mi zle???? a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomocyyyy-ja juz na szczescie nie mam 17 tydzien ale jeszcze i 2 tyg temu sie zdarzaly...Dziewczyny no to mnie wysadzilo....brzucho juz naprawde widoczne...cozP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc na dzisiejszej wizycie nie miałam USG :( tylko same mierzenie i podstawowe badanie na krzesełku :). Wiem , że z szyjką wszystko w jak najlepszym porządku, brzusio urósł prawidłowo. Dostałam magnez na skurcze łydek a duphaston i luteine mam dalej brać do następnej wizyty po 3 razy dziennie czyli ok 21 tygodnia. Dostałam skierowanie na badania prenatalne - termin 14.09.09. - więc nie będę musiala nic płacić :). Tak dla przypomnienia to mam 25 lat , jest to moja pierwsza upragniona i wyczekiwana 4,5 roku ciąża. Ja i mój mąż oboje mamy problemy z płodnością a jednak bez żadnego wiekszego leczenia jest NASZ CUD !!!! majóweczo bardzo się cieszę także i twoimi wiadomościami , mam nadzieję ze teraz każda z nas napisze bardzo podobnie. Jednak co do płci ja muszę poczekać do dnia 14.09.09 !!! Pozdrawiam i całuje ja i moja perełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie ja wyliczylam sobie dzis witaminy jakie lykam i az szczeka mi opadla a wiec 2 Xzelazo,2xmagnez,2X witamina dla ciezarnych do tego rutinoscorbin na krwawienia z nosa tez 2x i 2 x duphaston( na szczescie tylko tydzien jeszcze) a wiec lykam dziennie 10 kapsulek...Apokalipsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko - ja biore tylko dwie tabletki magnez i feminatal i o tym zapominam mimo iz to tylko raz dziennie jestes dzielna ale czego sie nie robi dla maluszka własnie ulepszyłam swoje suwaczki i dodałam fotki do nich mojeje fasolki mojego synka i moje ze ślubu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyniowata
dziewczyny, mam termin ma marzec 2010 ale na tamtym topiku nie umiem znalezc odpowiedzi. Jak macie sluz w ciazy? miałam poczatkowo taki biały, mleczny, a teraz coraz czesciej mam taki budyniowaty. Zastanawiam sie czy to jest prawidłowy objaw? mam go dosc duzo, taki kolor miedzy zoltym a bialym. jest bezzapachowy, plynny, bez zadnych grudek. Nie mam zadnej infekcji. Zastanawia mnei czy to dobrze, czy zle. nie umiem nigdzie znalezc odpowiedzi, moze wy mi pomozecie? przepraszam, ze taki malo samczny temat poruszylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budyniowata ja ci nie pomoge bo ja raz mam suchu raz jakby woda ze mnie leciala ale ogolnie nie zwracam na to uwagi gadalas moze z ginekologiem on ci najlepiej odpowie pozdrwionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko pozwól że ja tez wyliczę moje tabletki: 3x duphaston, 3x luteina, 3 x nospa, 1x feminatal, 3x magnez = czyli 13 szt. jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastaanawiam.... wszystkie piszecie o swoich wizytach u lekarza i wydaje mi sie ze tak czesto je macie a ja jak bylam 12 sierpnia to teraz kolejna wizyte mam dopiero 23 wrzesnia! zastanawiam sie czy to dobrze ze taka dluga przerwa bedzie ....od ostatniej wizyty nie biore tez juz duphastonu i zostaly mi tylko witaminki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny co oni was waszeruja tak tymi tabletkami? ja jestem po dwoch poronieniach i mam zaznaczone ze kazda kolejna ciaza jest u mnie ciaza wysokiego ryzyka a juz przestalam brac duphaston (bralam 2x dziennie) i zostala mi jedna tableteczka dziennie zestawu witamin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Bede mama - hehe, ja nie planowalam ciazy z partnerem, poza tym mialam na nia nikle szanse, ale jak zaciazylam to cieszylam sie jak dziecko :) A tez jestem mlodziutka - 22 lata :) budyniowata.. ehm, z tym sluzem to moze byc normalne ale jesli bedzie bardziej zoltawy mozesz miec kiej jakiego drozdza, ale latwo sie zwalcza:) zrob badanie moczu, a prawdopodobnie jesli wykaze ph powyzej 6,5 to bedziesz sie czopowac i niestety 0 seksu :( Majoweczko - masz racje z tymi lekami apokalipsa choc ja biore tylko feminatal N i zelazo :P Zuzo-Anno prawidlowo masz te wizyty, mniej wiecej co miesiac powinny byc, u mnie raz bylo juz po 3 tyg az sie zdziwilam,ale ok :) Ide ogladac wasze typy woziuniow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqe przebilas mnie:) ale ja tez mam nospe zapisana a nie biore bo sie za duzo o tym naczytalam wiec tez by bylo 13scie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A biore dlatego tyle ze: Po 1 zelazo ponizej normy,po 2 magnez tez,po 3 hemoglobina niska po 4 duphaston na poronienie zagrazajace...teraz tez mam kontrole z 3 tygodnie dopiero u mnie szyjka krotka trzeba bacznie obserwowac bo moze puscic dlatego wizyty czeste..:( tak ten wozek tyle kosztuje w zyciu bym nie dala bo znam osobe ktora kupila i narzekala strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia > :) zgadza sie! taka mala furka dla maluszka hihi mieszkam w holandii gdzie jest jedna specyficzna miejscowosc (albo mi sie tak tylko wydaje) kiedys byla to wyspa ale holendrzy polaczyli ja z suchym ladem jednak mieszkancy nadal zachowali swoja specyficznosc. Uwielbiaja tam tego typu wozki i kobiety tez ubieraja sie jak dla mnie czesto w specyficzny sposob :) w Polsce jeszcze nie widzialam takich wozkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robione bdania krwi, moczy itd. i wszystkie wyszly mi ksiazkowo! hemoglobina 13,5! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka > staraj sie dopasowac diete w odpowiednie skladniki. ja zawsze zwracalam nato uwage. Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien was podczytuje ale jakos nie mam ochoty pisac;/;/ jakos zly dzien dzisiaj mam:(:( chyba juz sie poloze spac. co do wozkow to juz pisalam kupuje blizniaczy jak bedzie potrzebny, ajak nie to mam po synku jedynke:) 3w1. Napewno znalazlabym cos leprzego ale po co kase wydawac:P bardziej zalezy mi na kupowaniu ciuszkow dla dziewczynki(bo dla chlopca mam, wiec jak chlopiec bedzie to ja nic kupowac nie musze) ja witaminy biore dopasowane do mojego organizmu a folic biore tak zeby brac:) troche tez tych tabletek jest ale juz jestem przyzwyczajona bo biore to na codzien:) ja USG 4D bede miala 3 wrzesnia w polsce. Juz nie moge sie doczekac:P ogladalam wasze propozycje wozkowi sa dwie rzeczy ktore mnie odrzucaja, ze wozek ma maly kosz na zakupy i to ze kolka zporzodu sa mniejsze niz z tylu i dzidzia jka jest mala to podskakuje(ja mam za mayly kosz i te male kolka z rzodu)ale przezylam i i tak uwazam wozek za bardzo dobry bo jest leciutki zgrabny itd. dobra dziewczynki ja spadam spac moze jutro obudze sie z leprzym humorem. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek;) Fajnie macie dziewczynki ze tak czesto podgladacie maluszkow... u nas w szwecji robia standardowo 2 usg, ja juz mialam 2, teraz dopiero 21 wrzesnia i moze potem 3/4D... ale twierdza ze jezeli maluszek ma sie dobrze nie sa konieczne tak czeste badania... mam wizyty u poloznej czesto po 20 tc... Agus_inv - jak chumorek dzisiaj? lepszy?... a z wozkow strasznie mi sie podoba maxi cosi http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=48&products_id=1088& albo x-lander http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=45&products_id=434& ale nie wiem, u nas nie ma x-landera i musialabym go na zywca zobaczyc w PL... ale to jesczze tyle czasu:D:D:D:... Macie bole glowy??? bierzecie juz eksta zelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- u nas zapowiadaja najgoretsze dni lata - brr az sie boje jak ja wytrzymam w tym upale 35°C :( majoweczka- zaraz obejrze fotki :) MOnique- wow 4,5roku no a ja myslalam ze to tylko my mielismy takie problemy a udalo nam sie tez bez zadnych lekow :) no oprucz tabletek ktore biore prawie od roku an niedoczynnosc tarczycy- udalo sie jak powiedzielismy obie KONIEC niech sie dzieje wola Boga :) gratuluje wytrzymalosci!! 13 to szczesliwa liczba :) a dla dzidziusia jestesmy w stanie zrobic wszystko, prawda nawet lykac tyle tabletek majoweczka- szok tyle tabletek- ja nie biore nic dosownie, gin miw ze wszytskie wyniki ma w normie i mowi ze nie musze nic dodatkowego brac ale i tak zastanawiam sie nad jakimis witaminkami dla ciezarnych budyniowata- ja mialam taki budyn w 13tc ale to bylo zwiazane z infekcja niestety- tabl. i cziopki przez tydzien bleee zuza-anna- ja mam wizyty co 4tyg. i tu w DE tez niby tylko 3USG ale gin co wizyte mi robi :) i cieszy sie razem z nami:) ja tez mam dokladnie dzis 15,4tyg :) santica- taie niespodzianki sa chyba lepsze choc zapewne szokujace niz takie dlugie starania :) liczenie dni, mierzenie, bieganie po lekarzach, USG jak pecherzyki rosna i ciagle w glowie tylko ejdna mysl--czy tym razem sie uda?? agus-inv- jak dzis humorek?? lepiej?? wiesz, dla mnie wasze wypowiedzi na temat wozkow sa wazne bo po sklepie to wiadomo, zrobi sie rundke ale to nie to samo co "na miescie" a wy juz doswiadczone mamuski :) ten co mi sie podoba ma co prawda maly koszyk no ale coz, te z duzym koszykiem nam nie odpowiadaly- nie mozna miec wszytskigo ;) andzia- ja tez chce USG 3/4D ale jeszzce musze poszukac gdzie moge to zrobic i kiedy bierzecie jeszcze kwas foliowy??? bo mis ie skonczyl i juz nie biore ale za to planuje kupic wit. dla ciezarnych- jak to jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Ale jesteście szybkie z tymi wózkami!I jak dużo leków bierzecie!!!SZOK! Ja czuję się świetnie.Wizytę u gin mam na początku września czyli regularnie co miesiąc.Na poprzedniej wizycie moja szyjka miała 1 cm....ale gin mówi żeby sie na zapas nie martwic bo jest zamknięta więc będziemy obserwować :) Wciąż sobie jeżdżę :) Nawet na weekend ruszyłam na mazury :) Mam tylko mdłości rano...jakoś tak wróciły i zanim coś zjem to odwiedzam wc...ale jest ok:) Wasze dzidzule zdrowe a to najważniejsze!Brzuszek już mi wywaliło sporo..jak znajdę chwilkę to wstawię.A wracając do wózków to my kupujemy taki http://www.90n.pl/sklep/product/p/706/mutsy,urban,rider,next.html#ale kupujemy w sklepie a nie przez internet. Ok śmigam na plażę z juniorem :) DUUUUUUŻE BUZIAKI DLA WAS MAMUŚKI!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerzucilam sie bardziej w dol tabelki ale daty porodu nie zmienilam :P Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? Litchi..................niemcy..........24.04.09.......0 1. 02. 10..........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? Amirka..............UK..................04.05.09........ 10.02.10...........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? Ola... .......zachodniopomorskie...03.05.09........11.02.10........ ? moncia198712........śląskie..........04.05.09........11.02.1 0..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) bede-mama24......Niemcy..........09.05.09........14.02 .10..chłopiec ? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? zuza-anna......JG dolny śląsk........09.05.2009.....14.02.2010......? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? filipinka85............Śląskie........09.05.2009......16 .02.2010........? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? andzia111......skandynawia..........15.05.09......18.02 .09..chlopiec? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×