Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

daga.p tak jak mowisz taka Twoja natura:) brzuch duzy bo dzidzia uklada sie z porzodu, u mnie tez tak jest i w obydwuch ciazach szybko widac:) tak jak pisalam nie az tak jak u ciebie ale to nie oznacza ze jest cos zle, po za tym Ty piszesz ze waga Ci rosnie, u mnie spadlo 7 kg od poczatku ciazy i jak narazie stoi:) czasami jest kg. wiecej a czasami kg. mniej:) to pewnie zalezy od tego ile zjem itd. Nie przejmuj sie kochana po pierwszej ciazy schudlas teraz tez dasz rade. Ja po pierwszej ciazy nie cschudlam a nawet przytylam:P widocznie u mnie tak hormony dzialaj w czasie karmienia, dopiero w ciazy schudlam,ale tez nie do konca, noo i dobrze bo dzidzia teraz ze mnie sciaga:) Nie ma co sie teraz przejmowac kilogramami, ja jem wtedy kiedy mam ochote ale staram sie jesc zdrowow(zupka chinska kocham ja i jem czesto-wiec nie do konca zdrowow) ale jak sobie na to pozwalam to slodyczy nie jem z reszta nie mam teraz na nie ochoty. Za 2 tygodnie bede w polsce mialam leciec w pazdzierniku ale jakos tak wyszlo ze bede szybciej:) bede wtedy 17 lub 18 tydzien ciazy nie wiem dokladnie bo sa rozbieznosci. Myslici ze poznam plec dzidzi??i czy na USG 3/4 D bedzie dobrze widac malenstwo?? ale sie ciesze ze lece, ale z drugiej strony sie boje bo lece bez synka(tylko na 2 dni) ale nie chce osiercic dziecka, czemu w ciazyz awsze patrze czarno??w pierwszej tez tak mialam(i myslalam ja chce poznac swoje malenstwo itd)ohh ale ja nienormalna jestem:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus -- calkiem mozliwe ze juz poznasz plec, z tym ze to zalezy jak Maluszek sie ulozy ;) a strachem sie nie przejmuj, bedzie dobrze :) ja lece na badania krwi i moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Hej dziewczyny :) Zuzo-Anno, nic tylko gratulowac ruchow!!! Ja niestety dalej nic nie czuje choc na USG taki byl ruchliwy... :( Ale ci zazdroszcze +2 kg!!! Ja +6 !!! Choc jak Agus napisala,tez jeszcze zza cyckow nie wystaje, one na niego z gory patrza :P Agus, tesciowe zawsze jakies dziwne sa, czasem do rany przyloz a czasem to masz racje,z tymi chormonami sie poplakac mozna :) A nasz synus wcale nie duzy ja tylko szacowalam :) Skoro 4cm nozka no to ile tam reszta moze miec... z 11 ? Ale cofnal nam sie tydzien wdlg USG wiec oznacza to chyba ze nie za bardzo od ostatnich 8 cm urosl, a cofnal mi sie az o tydzien i dwa dni!!!Aha a jak juz bedziesz na USG, i do tego 3d jak dzidzius sie ladnie ulozy to zobaczysz:) Ja na 100% z plcia bede wiedziala tez 14 lub 29 mam wtedy dwa USG w tym 4d Daga z tymi kilogramami, patrz wyzej :] Sabiness, przyjemnego klucia,bleh :P Do uslyszonka zbrzuchacone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ponidzialkowy poranek wow daga ale ty masz wileki brzusio....szok!!! moj to malenki jest jak patrze na twoj!! zuza-anna- to mosialo byc piekne :9 jak Cie twoja malusze w nocy obudzil i dal o sobie znac :) az sie lezka kreci.... agus- a powiedz jak sie lata bedac w ciazy??? nie masz mdlosci?? bo ja jak lecialam (nie bylam w ciazy) to myslalam ze zemdleje tak mi slabo bylo.... majoweczka- wierze ze sie wszytsko jakos ulozy- przeciez sie kochacie!! no i gratuluje ruchow maluszka ja w tamtym tygodniu jakbym cos czula ale to raczej nie bylo to... bo w weekend nic nie czulam- ale chetnie jeszcze poczekam na tak piekne doswiadczenie :) mama jakuba!! - starsznie sie ciesze ze ryzyko ZD tak bardzo spadlo- teraz tylko sie cieszyc ciaza i dzidziusiem!!! milego dnia wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Brzuchol jak na blixniaki conajmniej...;) bede-mama- ależ Cię długo nie było! Santicia- dobrze, ze ktoś jeszcze tu tyje bo można w depresje wpaść jak dziewczyny piszą, że chudna labo waga w miejscu stoi. Agus_inv- jak się młode od "dupnej" strony wystawi to będziesz znała płeć. A jak skromniś jest to niestety będzie niespodziewajka...A Ty bardziej przeżyjesz ten wyjazd niż młody. Będzie oka! Pozdrowienia dla wszystkich mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! No ja mam do srody tydzien zaplanowany,,:P tylko nie wiem co dalej...jutro mam badanie i kontrole po szpitalu ale bez USG..ja juz tez chce wiedziec plec maluszka!!Z moim jak przyjedzie i tak sie wyjasni narazie zobaczymy co dalej ...Dzis lece uzupelnic zele na stopach i dloniach..lece cos zjesc bo mam dziure w zoladku normalnie..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewcznki, czytam was od dawna ale dopiero teraz postanowilam dolaczyc;) to moja 3cia ciaza, dotrwalam do 2 trymestru (dzisuaj 13+3 dzien upiiiii) i wierze ze bedzie juz tylko dobrze... poprzednie 2 poronilam w 11 i 6 tc :(... Mamo Jakubka - bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze sie skonczylo - maluszek bedzie zdrowym i slicznym dzieciatkiem 🌻... a cos o mnie?:D - 29latek, nie mieszkam w Polsce ;) pozdrwiam mocno - mam nadzieje ze "wbije" sie w Wasze zgrane towarzystwo i ze mnie przyjmiecie w swe lutowe szeregi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka- ja już (z powodu całkowitego braku pieczywa) wcięłam pół pizzy serowej i 2 świerzutkie bułeczki prosto ze sklepiku + serek. andzia- pisz i rośnij z nami duż, okraglutka... Gdzieś jest tabelka...poszukam to sie wpisz kochana...Jezu zamiast hospitacje układac to tabeli szukam... Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? Litchi..................niemcy..........24.04.09.......0 1. 02. 10..........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? Amirka..............UK..................04.05.09........ 10.02.10...........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? Ola... .......zachodniopomorskie...03.05.09........11.02.10........ .? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? zuza-anna......JG dolny śląsk........09.05.2009.....14.02.2010......? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? filipinka85............Śląskie........09.05.2009......16 .02.2010........? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........? Jeny wklejałam chyba z 5. Mam nadzieję, że ta jest aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia -- nie tylko Ty tyjesz... ja tez weszlam wczoraj na wage i az sie przerazilam... jestem pewna ze ta waga sie popsula bo pokazala ok + 8kg wiecej od poczatkowej wagi ! no ale coz :P andzia111 -- witaj 🖐️ to wspaniale ze udalo Ci sie juz tyle utrzymac Maluszka :) ja juz po badaniach, pani wziela odemnie 2 fiolki krwi. Poczulam sie jakby ze mnie zycie spuscila hehe. jutro po wyniki i za tydzien juz wkoncu USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- widze ze mnie jeszcze pamietasz :) milo mi bardzo!! nom, dlugo mnie nie bylo no ale tak wyszlo...urlop, zmiana stanowiska pracy, koniecznie ukaczenie starego projektu, douczenie do nowych obowiazkow :) hehe teraz tylko siedze i czekam na polecenie od przelozonego... hihi ot taka moja dzis robota :P ja wedlug karty ciazowej 1kg przytylam :) ale jak tak dalej bede jadla to kto wie na ilu kg sie skonczy :) do lutego jeszcze daleeeekooooo Majoweczka- no ale Ty dbasz o siebie :) super!!! ja mam USG dopeiro we wrzesniu przed urodzinkami- wtedy lekarz chce sprawdzic plec ale ja i tak juz czuje iw iem ze chlopiec bedzie andzia- witaj!! gratuluje 14tyg ciazy :) ja jestem w 14+1 nie denerwuj sie a wszytsko bedzie dobrze- zobaczysz!! silny maluszek sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? Litchi..................niemcy..........24.04.09.......0 1. 02. 10..........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? Amirka..............UK..................04.05.09........ 10.02.10...........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? Ola... .......zachodniopomorskie...03.05.09........11.02.10........ .? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? zuza-anna......JG dolny śląsk........09.05.2009.....14.02.2010......? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? filipinka85............Śląskie........09.05.2009......16 .02.2010........? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? andzia111........skandynawia.......15.05.09.......18.02.09.(chlopiec?) madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........? to sie dopisalam;) dzieki za przywitanie daga, sabines:D.... ja poki co +1,5 kg na plusie ale apetyt mam az strach:D:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness- ten ostatni tydzien przed USG jest taki super :) adrenalinka rosnie :) no ja jeszcze troche musze poczekac- ale tak to juz jest- wtedy ty bedziesz czekac na nastepne USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama - dzikuje, wierze ze 18 lutego pojawi sie na swiecie zdrowy i silny maluszek;) tez czuje ze to chlopiec no i tydzien temu na usg lekarz sie smial ze cos tam chyba fruwa ale nic nie sugeruje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Andzia...ja jutro stane na wage i mam nadzieje ze pochwale sie dodatkowym kilogramem..:< bo jak narazie tylko spadek..wrrry...alez sie najadlam...no widze ze przewaga chlopczykow bedzie..ech kto podratuje nasza wspaniala zenska plec :P by nie wymarla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja miala w 13 t usg i niby tez cos tam wisialo ale pewnosci nie mam...:) w domku mam coreczke wiec przydalo by sie teraz pitolka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lutóweczki :) Wróciłam cała i zdrowa,trochę opalona i wypoczęta :) Waga od początku ciąży +4kg... Sarenko28 bardzo mi przykro :* :( Trzymam za Ciebie kciuki :( Monique10 super filmik :) Filipinko85 mam nadzieję,że będzie coraz lepiej... Witaj zuza-anna, będzie wszystko dobrze tym razem na 100% :) Santica fajnie się złożyło, że tyle dziewczyn w rodzinie w ciąży :) Agus_inv a Ty z siostrą, super :D Majóweczko świetnie, że nie musisz leżeć w szpitalu i jest wszystko ok :) Z chłopakiem się ułoży, w końcu nosisz jego syna! Daga, Agus, Kama123 też mam śpiączkę, dołączam :) Amirka, ja bym się zwolniła... Daga, współczuję polipa :( Najważniejsze, że dzidzia zdrowa :) Wszystkie będziemy grube, w końcu w ciąży jesteśmy. Gdzieś czytałam, że każda tyje w swoim tempie i tak musi być. A brzuszek masz śliczny :) Andzia111 witaj :) Mama Jakubka1 bardzo współczuję, że musiałaś tyle przeżyć. Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i teraz już będzie dobrze :) Pozdrowionka dla wszystkich sabiness, bede-mama,tilli, Kasi W, tasiuli i całej reszty 🌼 Ola musisz wypoczywać i nie przejmować się pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Wróciłam w sobotę i nawet troszkę już poczytałam w sobotę co u Was, ale potem miałam gości, więc jeszcze sporo do nadgonienia, a Wy piszecie ciągle jak szalone. Ja teraz zbieram się żeby wrócić do równowagi po tym urlopie (pralka chodzi non stop). Pogodę mieliśmy fajną, szczególnie przez pierwsze 5 dni, później trochę padało, ale i tak było fajnie. Spadam nadrobić resztę zaległości i odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama - qrde wiem, że ciężko spamiętać wszystkie babeczki...szczególnie, ze niktóre piszą bardzo króciutko albo rzadko...A ja zamiast układać plan nadzoru na nowy rok siedze na kafe...;) Sabiness- ja się też tak łudziłam, ale waga i moja i lekarza niestety nie może się mylić...😭😭 ania, witania- no super, że już jestescie babeczki. :D JA CHCE SYNKA!!! jutro pójdę chyba do wampirka niech mi badania zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dyiewczyny sami chlopcy sie porodza chyba:) skoro tak to moze chociaz mi sie uda dziewczynka:):D:D tak bardzo chce corcie(cynek juz jest-sliczny i kochany, ale ja chce dziewczynke,kiteczki,sukieneczki:P:P) no to fajnie:)dzis dostalam zwolnienie na kolejny miesiac w UK:)co jest strasznie ciezko wydebic, ale ta babka mnie lubi byla w ciazy w tym samym czasie co ja z synkiem i wie o co hcodzi dla tego zwolnienie daje. Powiedziala See you next month if you need:) za 2 tyg w polsce bede i mam nadzieje ze lekarz mi powie ja tu nic nie widze, albo an 100 % dziewczynka. Wole zeby nic nie widzial niz zeby widzial siusiora:P wtedy wiekrza szansa ze dziewczynka. Synek ujawnil sie 12 tyg a teraz nie wiem:( zobaczymy:P:P teraz bede dzwonic i umawiac sie na wizyte:P:Pmam nadzieje ze ten fachowiec ma dla mnie miejsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki po weekendzie? :-) Andzia, Witaj, moja rowiesniczko :-) Majoweczko, Napewno Ci sie ulozy z Twoim M :-) Odleglosc nie sluzy zwiazkowi, ale jak sie zobaczycie, to napewno sie wszystko naprawi :-) Ja kiedys bylam rozdzielona z moim na pol roku, tylko mailowalismy do siebie, a jak znow moglismy byc razem, to chociaz na poczatku bylo troche dziwnie i trzeba bylo na nowo sie do siebie przyzwyczaic, to po pewnym czasie znow bylo super i tak jest do dzis :-) Takze uszka do gory i badz dobrej mysli! MamaJakubka, Cudownie :-) Bardzo sie ciesze, ze badanie tak dobrze wyszlo! Napewno juz bedzie dobrze!!! Ja sie podpinam pod pytanie Agus - tez mnie ciekawi, od ktorego tygodnia jest spore prawdopodobienstwo, zeby poznac plec? Bede miala 'usg genetyczne 4d' na poczatku 19tc i bardzo jestem ciekawa, czy jest na to szansa… Od poczatku ciazy myslalam, ze bedzie dziewuszka, ale ostatnio chyba stracilam instynkt i nie wiem zupelnie, co myslec… Jak tak czytam, ze niektore juz wiedzialy w 12 tc, to chyba szanse mam? ;-) Poza tym nic nowego u mnie. Sennosc mnie wykancza… Niewazne ile spie - zawsze moge wiecej! Z niepokojacych objawow, to wydaje mi sie, ze mam malutkie przebarwienia na policzkach! :-( Moja mama ma takie, dosc wyrazne, i w sumie nigdy jej nie pytalam, skad je ma. Teraz sie zastanawiam, czy to nie od ciazy, skoro i mnie sie takie pojawiaja… :-( Nie wiem nawet jak temu zaradzic, a boje sie, ze potem nie zejda. Stosuje krem z filtrem na co dzien, ale to chyba za malo… Jak macie jakies doswiadczenia w tym temacie, to dajcie znac. Dodam tylko, ze to chyba nie od slonca, bo takiego tu brak… Raczej mam nadmiar deszczu i wilgoci. Wczytuje sie ostatnio, jak sie trzeba przygotowac na przyjscie dziecka, w sensie - co kupic. Sporo tego… Temat ciuszkow mam najlepiej rozpracowany, bo co chwile u jakiejs mojej znajomej sie rodzi malenstwo, wiec kupuje i wysylam takie male ubraneczka :-) Niektore sa takie kochane, ze z checia bym tez juz kupila dla mojej fasolki, no ale boje sie zapeszac ;-) Musze wytrzymac co najmniej do listopada! A jak chodze po centrum handlowym, to teraz najbardziej moja uwage przyciagaja wozki - koduje, ktore mi sie podobaja itp., hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Agus_inv - jejku zycze Ci córeczki z calego serdusia, jak na mnie to plec mi obojetna, bo pierwiosnkiem jestem, byleby nadal zdrowiutkie roslo :) Moj cieszy sie na chlopaka, ale te kiteczki, sukieneczki wywoluja wieeelki usmiech na mojej twarzy i z reguly dziewuszki sa takie mile,urocze,wdzieczne :) A chlopcy - rozrabiaki :P Witam Pania "Andzie111" :) 18 lutego na pewno wydasz na swiat cudowne malenstwo :* Sabiness - Bogu dzieki :) Myslalam ze tyje samotnie:P Hehe :) A tak poza tym przerzucilam sie na Sprite'a :P Taki chlodny jest pyszniutki, mniam :P Mamusie! dziewczynki na pewno sie urodza, w koncu chyba 100% pewnosci nie mamy,hm?? Mnie do tej pewnosci,jak juz mowilam braknie miesiaca:) Majoweczko, niom gratuluje kolejnego tygodnia, ja w sobote zaczynam 5ty miesiac :) Bedzie rowno 18 tygodni :) Powiedzcie mi kochane, bo slyszalam ze wad dziecko moze sie nabawic caly czas(przez caly czas trwania ciazy), co na to wplywa? Jakies zachowania? Dieta? I jakie wady moze nabyc? Bo czy wady wrodzone nie sa automatycznie przekazane w czasie poczecia? Mozna je jeszcze "nabyc" po ? Qrcze bo tak sie martwie - nie pale i nie pije, przed ciaza no... szalalam jak to studentka i kwasu foliowego nie bralam... Eh.. łodpowiedzcie:) Czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Kama123 ja tam uslyszalam ze na 100% to po 20 tyg, ale jak ci sie w 19 ladnie ustawi i do tego na 4d to na bank lekarz siusiaka z pipunia nie pomyli :) Stad mi lekarz ustawil na 23 tydz z moim 4D :) Ide na allegro, na woziunie polookac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania, AniaForever - dziewczynki dopiero po wakacjach..ach fajnie macie... Agus_inv - a cos ci dolega czy tak chcesz poroskoszowac sie ciaza na zwolnieniu?+:D... i corci zycze:) witaj kama123;).. z tym podgladaniem plci to roznie - ja ide na usg 1 18 tyg i lekarz mowi ze juz wtedy na 100% bedzie wiadomo a ponoc wodzial cos tam fruwajacego miedzy nozkami w 12 tc - ale tym sie nie sugeruje ... moze jeszcze z ptaszka zrobic sie cos tam innego:D... a przebarwiania ponoc pojawiaja sie w ciazy - ale moze lepiej lekarza zapytac? moze masz uczulenie na jakis skladnik? Santica - wow juz niedlugo 18 tydz..alez masz fajnie, brzusio juz pewnie spory? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nina80 i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Ps: od pn -pt wlaczcie o 17:30 Zone reality - polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja mam nast USG na poczatku 18tc i gin mowil ze bedzie juz widac plec no ale oczywiscie w zaleznosci od zdidzuisia jak sie ustawi bo na ostatnim to nam slicznie dwie stopki pokazal :) :) przepiekny widok, nawet fotke mamy a co do wozkow to powiem wam tylko jedno, patrzec mozna duzo ale nie ma to jak sammu sprawdzic, pomacac, poprowadzic my z mezem bylismy juz w sklepie tak zeby sie zorientowac i wyobrazcie sobie ze ponad godzine ogladalismy same wozki- bo niby ladny i wogule ale zawsze jakies "ale" sie znalazlo az na koncu zostal tylko jeden :) ktory najbardziej nam odpowiadal wizualnie no i funkcjonalnie bo maz lustrowal pod kazdym katem :) polecam taki wypad do sklepu dzieciecego, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie:) Dawno mnie nie bylo, ale czytalam zawsze .Od dzis jestem na urlopie. Strasznie sie ciesze.zdalam sobie sprawe, ze wszytskie z 16 tygodni z mojej ciazy przegapilam. Tyle rzeczy bylo wazniejszych, praca praca.. Mam wyrzuty sumienia :(Dopiero jak mam wolne, to mam czas zastanowic sie nad swoja ciaza. Zaczelam tydzien 16sty, czuje sie dobrze tylko mecza mnie okropne dusznosci. Ciekawe czy i Wy macie z tym problem? Nie mam czym oddychac,moze dlatego ze brzuszek mi jeszcze nie urosl i dzidzius rozpycha sie kosztem pluc i innych narzadow? Zazdroszcze Wam pierwszych ruchow, mysle ze musi to byc cudowne uczucie :):) MI takze marzy sie chlopiec . W piatek mam kolejna wizyte i USG, ale nie wiem czy bedzie cos widac. Do tego moja pani doktor nie ma najnowoczesniejszego aparatu do usg, wiec nawet sie nie nastawiam na poznanie plci. Troszke martwi mnie moj stan, tzn ze nie rosnie mi brzuch, piersi takze , no i nie czuje dziecka. Ale moze przesadzam, podobno przyszle mamusie miewaja napady zmartwien :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×