Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

straciłam wszystko co napisałam masakra a tyle tego bylo no nic wiec w skrocie wspolczuje nie chcialbym byc na jej miejscu wlasnie sie dowiedzilam ze moja kumpela jest w ciazy w 5 tyg i ze ma pusty pecherz płodowy nie ma zarodka w srodku a tak sie starała o dziecko ale ma jeszcze za tydz usg wiec moze jednak bedzie ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny - ale pedzicie:D... Monique - to bardzo smutna historia - kazda strata dziecka dla rodzicow to trauma... w kazdym wieku - Boze, nie wyobrazam sobie tego.. ale odganiamy zle mysli ❤️... monicia - 5 tydzien ciazy to za wczesnie na serduszko... chyba ze 5 od zaplodnienia czyli 7-8 - choc i to czasem za wczesnie na serduszko - moze sie jeszcze okazac ze wszystko jest dobrze - i tego zycze kolezance!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminko :) wiem że masz racje i bardzo się staram myśleć pozytywnie ale moje współczucie do niej jest ogromne... Jednak trzeba znowu spojrzeć na świat kolorowymi barwami :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Uff, Uff jestem , uwaga, mala lekturka dla Was (nadrabiam tez wczorajszy dzien :P ) Hej Monique – widze, ze wizyte mamy tego samego dnia we wrzesniu Hehe, a te badania prenatalne, na czym maja polegac? Wiesz ja tez mam konflikt, chyba, bo Narzeczus ma ARh+ a ja ARh- i nie wiemy co tam dzidzio ma,hmm  Nie smutkaj, widzisz czasem, to troche smutne, czasem lepiej jak dzidzia z wada odchodzi teraz,szybciej,bo, chociaż to boli to nie zdążyliśmy się jeszcze Az tak Nan przyzwyczaic… Postaraj się jej nie opuszczac duchowo, ale tez za bardzo nie bierz tego do siebie, dla dobra dzidzi i Twojego… To trudne, ale Ona kiedys zrozumie to, ze tak po prostu musialo być…Mam nadzieje ze nie zabrzmiałam za zimno, bo lezka mi poleciała, ale trza być twardzym, niestety w każdej sytuacji [ kwiatek ] Dziewczyny,widze ze nasze forum powoli zamienia sie w forum kulinarne,hehe ale fajne przepisy  wykorzystalam ten myk ze schabowym z musztarda,reszte już powielalam od zawsze, ale narzeczus był zadowolony i zjadl dwa  A na pierwsze zrobilam mu zurek,bo lubi  Kama123, majoweczka i witania maja racje, nie czytaj i nie ogladaj takich rzeczy!!! JA ostatnio szukalam czegos na necie, zgooglowalam temat, a tu zdjecie z aborcji z 17 tygodniowym maleństwem – ohyda!!! Jak one mogą… Do ‘’kurde przesada” , daj spokoj i wyluzuj, jesteśmy w takim okresie ledwo 4 miesiac dziewczyny zaczynaja lub piaty (jak ja w sobote) wiec ruchy nie SA odczuwalne, do tego w pierwszej ciazy, a i często sa mylone z czyms innym, a to tez zalezy od dzidzi, ONA tez ma swoje humory, albo skacze albo siedzi i slucha muzyki z naszego wnętrza, Boshe (podoba mi się to slowo)Boshe :P Agus, spokojnie zatem bo nie ma się co martwic, nasze maluchy nie SA jeszcze odpowiednio duze by ciagle je czuc, a często te motylki czy rybke czujemy np. po napojach lub potrawach, i może się pomylilas co do nich, ale nawet tego zazdroszcze Mój gin powiedział ze dop. Za miesiąc poczuje  To czekam, a jeśli jestes przekonana ze to był dzidzius to przeczytaj raz jeszcze co napisałam wyzej, tak miala moja siostra, w- uwaga – 30 tyg!!! Moncia198712 – mnie tez czasem przeraza jak sami rodzice, czy ich dziadkowie faszeruja maluszki czyms co ich Male żołądeczki nie potrafia jeszcze strawic,ja mysle ze swojemu nie będę podawac słodyczy, ale nie wiem jak mi to wyjdzie, no i chipsow czy hamburgerow…. Ale jak dorosnie, to będzie to już jego wybor… Ciekawe Monia skad te „plamy roznego pochodzenia ‘’ na kanapie,hehe :P Majoweczka, tylko ciii, ja tez jestem pomaranczowa, ale bronie się – nie znam wlasnego hasla… A szkoda  Sabiness, oh! Zazdroszcze Wam tych ruchow… Może mój jakis taki niemrawy jest, hm…RedBulla mu podam:P Zartuje Mala kawke, oczywiście rozpuszczalna :D No mam tez mleko, może być kakao :P PS.tez mam zamszowa kanape:P Agus_inv – to normalne ze masz takie mysli, bo każdy z nas chce zdrowej,slicznej…. Etc dzidzi  A każdy chce by myslec pozytywnie, a jak skoro ta czy tamta - kochana, nie martw się, badania masz super, dzidzia rosnie zdrowiutka,ty okraglutka, jestes zdrowa i mloda kobieta twój facet to pewnie kiej jakis ogier to i jego plemniki były,hm jedwabiste by nie wulgarzyc,:P i ty jeszcze pomysl ze najlepszy z tej brygady przekazal swój kodzik tobie, wiec co może być dzidzi? Chyba to ze będzie superman lub superwoman :D Zobaczysz!!! A serduszko usłyszysz, a jak masz koleżankę ze stetoskopem pozycz, od 15 tyg ponoc już słychać Witania, masz racje cyca brak ,ale jak byśmy z 3cim wyglądały? Jak jakis zmutowany wielblad:P ale za to faceci mieli by frajde :D Andzia111 ‘’ale odganiamy zle mysli’’ hehe, może kiej jakiego zaklinacza, czarownika tu zawezmiemy by nas odczarowal i przyniosl szczesie  A u mnie, hm, stary znowu chrapal, to dzis nie wytrzymalam i sie przenioslam do drugiego pokoju,fajnie tak o 3 krzyczal "wroc,wroc,juz nie bede" jak dziecko :) Hehe,ale sie wyspalam i do 7 pospalam :D Dzis ide szukac sukienki na wesele i butow, i kilka spraw pozalatwiam, w pazdzierniku zaczynam drugi kierunek studiow, obecnie jestem po Anglistyce (licencjackie) i nadal mam apetyt na wiedze:) Oki,pozdrawiam, dzis postaram sie tu posiedziec,ponarzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique, dobrze, że mocno współczujesz, ja jej nie znam a również współczuję ... :( Bylibyśmy okrutni, gdybyśmy obojętni byli wobec takiej tragedii i to znajomych. Napewno jest ból. Niestety takie jest życie.... Trzymaj się, mimo to musimy myśleć pozytywnie... starać się... Moncia, u koleżanki może być jeszcze ok, dopiero 5 tydz, mało co widać. Zależy też od lekarza. Mnie w 5 tyg ciąży wcześniejszy lekarz też nastraszył, że ciąża się nie rozwija i takie tam, tydzień później u innego lekarza zobaczyłam serduszko i prof. stwierdził że wszystko pięknie rośnie... Andzia111 majóweczka jest już chyba ok 17-18 tyg. U kobiet które były już w ciąży i są drobniutkie wcześniej ruchy są wyczuwalne. U pierworódek ok 20 tyg... Ja czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia - :D:D:D...fajnego masz faceta;) moj oj daje na calego ale wystarczy ze go tylko pukne lokciem nawet nie pyta co tylko sie na bok przewraca:D... czasu na nauke i checi zazdroszcze;) - chetnie pouczylabym sie jeszcze ale poki co i sil i checi :P brak...a i czasu bo praca;) Witania - a no sprawdzilam, majoweczka w 16b tygodniu dlatego mnie to zdziwilo - ale jezeli 2 dzieciaczek i drobniutka to rozumiem;) ja mam sadelko na brzuszku wiec na ruchy pewnie poczekam:D:D:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Majóweczka gdybym wczoraj nie miała pulpecików z warzywami w sosie pomidorowym to dziś już bym robiła pulpeciki z Twojego przepisu,ale odczekam troszke i beda smakołyki z Twojego przepisu. Aha wchodze ostatnio na NK widze Twoje nowe zdjęcie z Lubym więc biore się do komentowania a tu zonk zdjęcie z zeszłych wakacji pięknie wyglądacie 👄 Smutne wieści jak Dziecko jest chore albo odchodzi,ale w wielu przypadkach nie mamy na to wpływu medycyna rozkłada ręce jest bezsilna i my tez,ból zostaje na całe życie.....Także dbajcie o Siebie i Swoje serduszka pod serduszkiem no i dbajmy o Maluszki które są z Nami. Dziewczyny moja Adusia nauczyła się,tzn. babcia Ją nauczyła mówić KASIA :D:D:D:D i jak się pytam kto to jest Kasia to mówi MAMA z taką radością i uśmiechem-miłe to. Gorące buziaki dla Brzuszkowych Maminek i Dzidziulków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia :) fajnie się czyta Twój post :) Człowiek się uśmiecha sam do siebie. A tek rzyki męża "wróć" o 3 na d ranem :D :D Dobre :) Mo też chrapie... Oj wróciłabym na studia... Brakuje mi ludzi, których tam poznałam... Andzia, ja też mam wałeczki na brzuchu, więc ruchów nie czuję, no i to moja pierwsza dzidzia... Doczekamy się i my :D KasiuW. moja siostrzenica też znała imię swojej mamy( Kasia) i dziecko myślało, że to zamiennik słowa "mama". Pytała inne dzieci w piaskownicy: "gdzie jest twoja Kasia"? :D Buziaki dla Adusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Santicia ale sie usmiałam no plamy sa róze soczki danonki pomidor i wszystko co mały je a reszta plam jakos tak sama sie zrobiła ;-) ciesze sie ze kotlety z musztrada smakowały zawsze cos innego co do kolezanki to yez wlasnie czytałam ze na poczatku tak moze byc mam nadzieje ze jej sie uda zawsze jest tak ze te co chca miec dzieci to maja pod gorke dzis bede miala dobry dzien santicia dzieki plama hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zewuszki ja weszlam dzis w 17 tydzien ciazy pytalam poloznej jak bylam 2 dni temu wielorodki o szczuplej budowie moga czuc od 16 tygodnia ruchy a nawet wczesniej :) dzis zaczelam 17 tydzien jupi!!!!!!!!!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia dokladnie 16+1 to wlasnie ze weszlo sie w 17 sty tydzien nawet w karcie ciazy wpisala mi w we wtorek tygodnie 16+5 :) to znaczy tak to sie liczy...i sie nie martw jeszcze 2 tygodnie ipoczujesz malenstwo ja w tej chwili waze 47,700 a przed ciaza wazylam niespelna 47 kg jestem szkielecik dopiero 900 g przytylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole to sie zastanawiam czy dojde do wagi poprzedniej caiazy czy mniej przytyje wtedy w ostatnie 3 miechy dobilam ponad 20 kg wiecej :) coz na kosciach sie nie utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko - to Ty szczupaczek naprawde jestes, wow... 47 kg.... ja 47+jakies 15 :P..:D:D:D... az skad - ja wiem ze u mnie na ruchy za wczesnie, nawet ich nie wypatruje;) - choc bardzo ciekawa jestem jak to bedzie - jutro zaczne 15 tc wiec pewnie jeszcze z 4-5 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu kochana jeszcze mas czas :) naprawde ...moje ruchy tez narazie nie sa mega silne to raczej takie lekkie szturchniecia :D ale wiesz moj dzidzius jest duzy bardzo...w sumie termin mam na 4 luty ale lekarka przewiduje ze moze sie zdarzyc ze wyjdzie juz na koniec stycznia :P ja moze mala ale moj facet prawie 2 metry i 110 kg wiec wyobraz sobie jaka rozanica hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo babeczki. Agus- ja też ze 2 dni miałam ciszę z ruchami i dopiero wczoraj wieczorem jak się położyłam na boczku to poczułam znowu rybkę - normalnie takie leciutkie przelewania...Też miałam panikę bo w pon dostałam już takiego jednego mocniejszego kopa i później cisza była...Z młodym zaczęłam czuć ruchy w 20tc - w 19 dostałam jednego kopsztura i był spokój przez kilka dni. Prowokowałam go jajecznicą ze szczypiorkiem - tylko po tym szalał na poczatku. Połóż się na plecach, zjedz coś- najlepiej słodycze bo po nich dużo energii jest i wtedy napewno coś się ruszy...Takie myśli są niestety normalne i będziesz je miała cały czas - zresztą sama wiesz, że po porodzie teś się człowiek nieustannie zamartwia. KasiaW- gratulacje dla Adusi! Sanicia- hehehehehe. :D Moncia- może za wcześnie poszła i miała robione USG. Janek był równo 2 tyg spóźniony i na szczęście Gin sie niepultał w 7tc, że już powinno być cos tam tylko kazał przyjść za tydzień. Trzymam za nią kciuki... Mój młody jak widzi colę to wyje jak potępieniec żeby mu dać (to samo jest z orążadą, mineralna, a ostatnio z Karmi). Jak sięgnie do szklany albo do butli to sam się obsłuży - i żyje. Ma 18 miechów a wsówa już wszysko. Jak miał roczek to jadł nawet Shaormę w Sfinksie i nic mu nie było. Teraz też wszystkiego próbuje. Najwięszky odjazd ma na punkcie ogórków kiszonych - jak je widzi to 4 wsówa na raz. Majóweczka - dlatego niekupowałam detektora. Jak młody się ukrył pod pępowiną i jeszcze ustawił od d***ej strony, a serducha nie było u gina słychać przez maszynkę to myślałam, że zejdę ze strachu zanim do aparatu USG doczłapałam. Witania- qrde pierwsze kilka miesięcy przeżyłam jak automat przy jednym, to przy trójce... Jery! Nie wyobrażam sobie... Od wczoraj chodzę i wyzywam, że gruba jestem (8kg+) i że zostane tłuściochem do końca życia.... Moniqe - wpsółczyje Twojej koleżance. Wiesz ja straciłam dzidzię w grudniu 2006r i po tygodniu od zabiegu dowiedziałam sie, że jest w ciąży koleżanka (miała termin na ten sam dzień co ja). Niemogłam na nią patrzeć jak się spotykałysmy i na jej wielki brzuch. Gdy ich widziałam w sklepie jak chodzą szczęśliwi to aż mi się serce krajało. Przeszło dopiero jak sama zaszłam w ciążę i juz miałam dość duży brzuszek. Naprawdę strasznie jej współczuję. Wiesz chyba to jest gorsze - stracić dzidziusia po urodzeniu niż tak na początku ciąży... Kuzynka która też była w ciąży wtedy urodziła synka w 26tc i po 3 dniach zmarł - to ta co ma dziecko z rocznika Janka i teraz termin na luty. Widze po niej, że naprawdę można się pozbierać po czymś takim czego życzę Twojej znajomej. qrde ale smutne wieści... Dziewczynki może którejś się bardzo nudzi bo ja mam sofę do wyprania. Młody jak miał kilka miechów to mleko wylał. A że leżał na kocu to nic niebyło widać - człowiek półprzytomny w nocy - i teraz mam plamsko. Sabiness- no to gratulujemy!!!! Kama- mnie do ryku wystarczy reklama Fundacji Polsat - ta w której pokazują że dzieci chorują. Karola_tomm, Kasia W - ja staram się młodego od maleńkości uczyć spania w łóżeczku. Niestety teraz się budzi w nocy i ryczy aż do nas go nieweźmiemy... normalnie imprezkę rodzinna zrobimy w szpitalu - od razu pępkowe będzie można robić jak wszyscy na miejscu będą. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóewczko, to pokaźny ten Twój facet :) I syn taki będzie :D Daga schudniemy po porodzie! Nie będziemy tłuściochami!!! U mnie jakoś dziwnie ten brzuch rośnie, wogóle taka szeroka w pasie się zrobiłam. Wielu ludzi mówi, że nie widać żebym była w ciąży. Poprostu wyglądam jakbym przytyła, duże cyce, szeroka plus fałd brzuszny.... Nie podoba mi się to wizualnie. Myślałm, że będę miała brzusio okrąglutki, a do tego wąska zostanę... A tu masz... Majóweczko w 3 miechy 20 kg? To jak moja siostra, w pierwszym trymestrze mocno schudła, a od ok 5 miesiąca jak zaczęła tyć, tak ponad 30 kg przybyło. Różnie to bywa. Mam nadzieję że nie przytyję tyle ;/ Choć waga mi zaczyna szybko rosnąć od 14 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy mierzycie sobie czasem temperature? ja sie zastanawiam czy to normalne bo caly czas mam 37,0... 37,1.... albo nawet tak jak teraz 37,3 lub zadko 37,5 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza-anna to progesteron jest odpowiedzialny za podwyższoną temperaturę. W ciąży to normalne, że ma się ok 37,2 stopni. Także nie martw się. Co do wagi, u mnie po pół kilo to chyba w cyce poszło ;) Mąż wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witania - mnie to chyba po kg w piersi, po drugim w uda, a reszta w biust poszła... własnie ciekawe co z Olusia??? może faktycznie wyrostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique przykro mi ze kolezanka synka stracila, nie wiem co to za bol, ale prubuje postawic sie w takiej sytuacji. Nie wiem czy dalabym rade cos ze soba zrobic jakby sie stalo cos mojemu synkowi lub malenstwu w brzuszku:( Witania podziwiam wszytskie kobiety co rodza trojaczki, roboty w domku maja...nawet pewnie siku nie ma czasu isc;P choc pewnie przy dibrej organizacji:):)wszystko jest mozliwe:Porzynjamniej jedno od rugiego tak zazdrosne nie bedzie, beda sie fajnie razem bawic. Dziecko potrafi spac jak drugie placze to przyzwyczajenie:) moncia niech kolezanka pojdzie do innego lekarza, moze sie okaze wszytsko oki:) JA poczulam pierwszy ruch w 15 tyg i jestem tego pewna na 100 % dzidzia byla w dole brzucha,chyba sie ciasno zrobilo i malenstwo odbilo sie wyzej ale takie pukanie, smyranie przez chwilke czulam. jestem spokojna i wierze ze wszytsko oki. Czekam na wiekrze kopniaki:) santicia ja mam stetoskop ale na nim jest napisane ze mozna uslyszec dopiero od 21 tyg ciazy zadna znajoma chyba nie ma. A z tym krzykiem wroc to fajne:P:P moj M zadko chrapie a ja nigdy nie slysze, podobno ja chrapie:P:P Kasia W gratulacje dla corci:) moj synek ostatnio wpadl w faze tanczenia, krecenia sie (lubi jak mu sie kreci w glowie i wtedy sie przewraca) daje buziczki i sie tulii tak slodko:)rano mnie budzi buziakiem i tuleniem az wchodzi na mnie.zaczal pokazywac ze chce na spacer albo buty przynosi:) pokazuje ze nie ma(mleka w cycku)juz go nie karmie. i wola am mamam am. roczniak jets juz tak dosyc rozumy:):) ja tez nie tyje znaczyw aga stoi schudlam 7 kilo i waga stoi. ja sie ciesze. brzuszek juz widoczny dosc mocno zdnia na dzien rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystko super! Przestalo bolec. Humor tez dopisuje - odstawilam luteine, wiec jest lepiej z moim nastrojem. A do tego dzisiaj rano zadzwonila do mnie szefowa z informacja, ze dostalam podwyzke! Nieduza, ale zawsze. Przeciez jestem ponad 2 miesiace na zwolnieniu i niewiadomo, kiedy wroce. Jesli chodzi o jedzonko, jestem na etapie ryzu z sosem uncle bens. Jem od 3 dni i nie moge przestac. Pozdrawiam i lece odebrac zaproszenia. Zorientowalam sie wlasnie, ze moj slub juz za miesac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania -- wczesniej czulam takie przesuwanie i bulgotanie. Ruchow dziecka nie da sie przegapic bo nie pomylisz ich z problemami jelitowymi ;) Ja poczulam jakby babelek powietrza mi przeszedl pod skora :) takie posmytranie od srodka. Tego sie nie da opisac - to trzeba poczuc :) poczulam w sumie takie jedno popchniecie i spokoj, czekam juz na kolejne znaki od Malenstwa :) Santicia -- zamiast redbulla proponuje czekolade :) po czekoladzie Maluszki sa bardziej aktywne bo dostarczamy Im energii :) co do faceta to zazroszcze, Moj chrapie po 2 minutach od polozenia sie i nie reaguje na zadne grozby ani prozby :P co do "smutnych wiesci" to dzisiaj sie dowiedzialam ze kolezanka z ulicy ktora miala rodzic w styczniu wlasnie wrocila ze szpiatala... Serduszko przestalo bic i musiala urodzic martwe... Ciezko ciezko, miejmy nadzieje ze Nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mam dzis dzien caly czas cos do roboty jak nie pranie to obiad pozniej zmywanie i te holerne prasowanie czego nienawidze juz sie na tyle wycwanilam ze sobie ciuchy na kupeczki zrobilam i co jakis czas jedna kupke prasuje zostaly mi jeszcze dwie musialam mojemu malemu spodnie skrocic od garnituru bo maja mam mu kupila na 92 cm a on nosi na 86 i byly mu za dlugie a teraz po skroceniu stracily fason kurde blaszka ta kumpela ma na dzis wizyte u lekarza to moze da mi znac co i jak internet mi sie epcy chodzi tak powoli ze mnie krew zalewa teraz siedze na malym laptopie od meza i tez mi sie nie podoba bo jest tak maly ekran ze szok nic nie widze majoweczko 47 kg mowisz ...kiedy to bylo ja przed ciaza 67 (przed pierwsza 62 tych 5 kilo nie dalam rady zrzucic w ciazy 15 kg przytylam ) ja na razie ntylko kilo mi doszlo i to zalezy ile zjem w ciagu dnia i wogole wieczorem czasem nawet 70 kg na wadze a rano znow 68 te liczby mnie przerazaja ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaci to my wazymy tak samo teraz:P ja przed ciaza 75(schudlam 7 kilo)przed pierwsza ciaza 58-60 podkoniec ciazy jakies 76 kilo9monstrum) pozniej schudlamdo 70 i przy karmieniu przytylam:O:O tragedia do 80 kilo(boshe jak ja sie czulam) tragedia. teraz waze 68 i czuje sie super(jak na ciaze) nie chce za duzo przytyc. Jak uda mi sie tak do 75 to przy porodzie zejdzie ok. 7 kg i zostanie mi ok 5 k-7 kilo do zgubienia(jak wazylam 58 bylam za chuda. teraz mam szersze biodra i myle ze ok 60-62 bedzie ok:) ogolnie mam ciezkie kosci i nigdy nie wygladalam na swoja wage:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×