Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Helo :) Ale upał, nie da się wytrzymać. Jechałam samochodem i nie mogłam się nadziwić jak ludzie w autobusach wytrzymują w taki gorąc. ani mi się śni, żeby jeszcze wystawiać się do słońca i opalać w taką duchotę ;) Na szczęście nad morzem moja skóra oliwkowego odcienia nabrała... Majóweczko mnie też często drętwieją ręce, nie wiem dlaczego... Co robisz na obiad? AniaForever fajnie, że wszystko gra :) Kama123 wypoczywaj i oby humor wrócił jak najszybciej :) Santicia dobre te bobasy :D :D :D Bede-mama , wysoka jesteś jak modelka :) Ja też nie mam zachcianek, jem monotonne potrawy, jak zjem coś innego np kebaba zgaga męczy mnie 2 dni, dlatego nie ekperymentuje. Podjadam kanapki, serki, zupy z gotowanym mięskiem i tyje ;) Daga to nie masz się czym matrwić, bo nawet jak dużo przytyjesz, to szybko zrzucisz :) Daga, wagę mam podobną teraz a mierzę 174cm... Ja nie chudnę tak szybko, nie ma szans... A ja farbowałam włosy z 1,5 miesiąca temu tzn balejaż robiłam i niebawem znów się wybiorę. KasiuW. ooo dawno nie jadłam leczo, chętnie wpadnę ;) Buziaki Agus wstrętna teściowa wrrrrrr.... Oj pomarańczki niesympatyczne, jedyna rada olewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hay Witaniu :P A zapraszam na rosolek warzywny i udka kurczaka w sosiku smietanowym z marchewka :) SMACZNEGO !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze cie bardzo :) sporo jest...ale mi dzidzia szaleje po tym rosolku :) czuje bardzo wyraznie urwis maly faktycznie silne to dzieciatko nic rylko sie cieszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpatrzylam na innym topiku ze kazda z dziewczyn ma taka stopke jak ja teraz nie narzucam ale mysle ze to fajny pomysl jesli byscie ja skopiowaly i mialy bysmy kazda wlasna od razu wiadomo termin tydzien itd :) co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na zakupach i przy okazji zaopatrzylam sie we Falvit mama :) stosuje ktoras? bardzo fajny tekst jest na opakowaniu - ODMIENNY STAN-ODMIENNE TRAKTOWANIE i tekst typu USTEPUJMY PRZYSZLYM MAMOM :) mnie jeszcze nikt nie ustapil :P dziewczyny na te dretwienie najlepeij brac magnez, ja mam wit B6+MG i pomagaja :) oczy nie "skacza" i skurcze miesni sa rzadsze :) lece na herbatke i lody na ogrodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka pomysl fajny :) jestem za :D ale zrobie stopke dopiero po wizycie we wtorek jak sie dowiem czy bedzie siusiak czy pipunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpisalam chlopiec chyba :) bo i tak czy napewno dowiem sie dopiero po 20stym tygodniu ...ale mysle ze super by bylo widziec czytajac kto ,kiedy i gdzie hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusia skopiuj odemnie z posta i wejdz u siebie w preferencje wklei ja w stopke (preferencje masz tam gdzie sie zaczernialas ) powpisuj swoje dane tydzien ciazy itd powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tą stopką. Zrobiłam swoją a zaraz się okaże jak mi poszło;) Właśnie wróciłam z placu zabaw i wściekłam się okropnie, bo przez cały czas jak tam byłam jakaś czteroletnia gwiazda zgłaszała mi pretensje, że moja córka robi to co ona a ją to denerwuje (chodziło m.in o to że Majka chwilę po niej podrapała się po nosku, albo spojrzała w stronę gdzie tamta patrzyła) Nawet za bardzo nie miałam jak zwrócić uwagi swojemu dziecku, bo przecież nie zabronię jej drapać się po nosie. Sarkastycznie stwierdziłam tylko że małe dzieci bywają szalenie irytujące, co ku mojemu zdziwieniu "dorosłą" czterolatkę" usatysfakcjonowało do momentu, jak postanowiła pożyczyć sobie od Majki łopatkę (wyrywając jej ją z rączek) Ja jak zwykle w takich sytuacjach syknęłam tylko "Majka nie puszczaj" co na chwilę zbiło z tropu małą mądralińską, ale za chwilę doszła do siebie i mnie zaczęła pouczać że trzeba się dzielić i moja córeczka jest niegrzeczna. Oczywiście nie powstrzymałam się od stwierdzenia że wyrywanie innym dzieciom zabawek też nie jest najgrzeczniejsze. Najciekawsze w tej sytuacji było dla mnie to, że mama dziewczynki siedziała na ławce z 5 m od piaskownicy i nawet słowem nie zareagowała na rozporządzenia wydawane przez swoją pociechę. Kurde, weźcie mi powiedzcie czy to ja jakaś nienormalna jestem i nadwrażliwa, bo już zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo się ja dzisiaj troche popracowałam (podsyłają mi czasem projekty do domku) i ugotowałam zupę pieczarkową. Jutro jadę na działkę do znajomych, może też złapię trochę słonka. AniuForever, dziwne że mamuska nie zareagowala, niezla madrala jej wyrosnie. Mnie na razie nic nie dretwieje, ale zaczynam miec problemy z oddychaniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaForever widzisz, mała pyskuje do starszych, a matka nie reaguje, będzie z nią coraz gorzej. Jaka przemądrzała! Irytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko super pomysł, bo jednak uciekają pewne informacje, a co tydzień pytać a wktórym jesteś tyg, a ile ty masz lat itd, trochę głupio. Brawo dla Majóweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania -- ale sie usmialam :D:D klotnie z takimi madrymi dzieciakami sa strasznie trudne do wytrzymania :) co do stopki, a nie da sie ominac punktu WAGA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty po co
Kasia W.dobre rady dajesz jak w ciąży nie jesteś juz a tu sie platasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem prawie w 5 miesiacu i "utylam" tylko kilo i wcale sie nie ciesze tym ..:(((((((((((( ale wiem ze "dobije" na koniec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a wpisujecie tydzien ciązy czy tydzien plodu? Ostatnio mnie sie znajoma pani polozna pytala ktory tydzien, to ja jej ze 16, a ona mi wpisuje ze jestem w 14 :P no to ona na mnie ze mieszam bo powinnam powiedziec ze 18tc a reszte ona se odejmie. I badz tu teraz madry do do wagi majowko to ze wstydem wpisze prawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko tez tego troche nie rozumie, nie wiem, moze mialysmy inaczej owu ... Zreszta to sa dane wedlug ostatniego USG ktore mialam w 9tc. Wedlug moich obliczen termin mi wyszedl na 12 luty, ale cóż, lekarze zawsze wiedza lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wiele z Was ma problem ze krwawieniami z nosa.. mi sama nie leci, tylko jak wydmuchuje nos, ale zato strasznie krwawia mi dziasla. Ostatnio tylko przy myciu zebow, teraz nawet jak jem twarde jablko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×