Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

A dziś chciałam sobie kupic spodnie ciążowe i kurcze nie ma takich dla mnie:(, jestem za drobna, nawet do rozmiaru 34. mierzyłam kilka, ciekawe bo normalnie chodze w 34 i jest ok. kupiłam w końcu zwykłe jeansy tylko o rozmiar większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty termin
hej kto mi pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty termin
jestem miesiac na zwolnieniu a w sumie w w 16 tyg ciazy i moze wie ktos z was czy w zwiazku z tym trzeba teraz zalatwiac jakies sprawy urzedowe lub cos w zusie bo nie mam pojecia zielonego prosze pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Jakubka -ja mialam linka na takie male rozmiary ciazowych dpodni ale przez neta zakupy jak chcesz to znajde i podam ...bo sama jestem malutka i drobna :P aaa jesli chodzi o stopke to wchodzisz tak jak sie zaczernialas w preferencje kopiujesz najpierw od nas stopke,potem wklejasz w preferencjach w stopke zmieniasz na swoje dane zatwierdzasz i spokoj :D powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty termin
hej dziewczyny jestescie???pomozcie mi czy wy cos zalatwialyscie w urzedach??? na poczatku ciazy czy kompletnie nic bo ja nie wiem czy trzeba gdzies sie udac czy nie... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 9 luty termin-kochana ja ci nie pomoge bo od dluzszego czasu w uk przebywalam teraz jestem chwilowo w kraju i zupelnie nie pamietam jak to w pl wygladalo,gdyz to bylo prawie 6 lat temu :( sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin 9 luty
ok to moze ktos inny wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Majóweczko, spróbuje. A o tego linka bardzo prosze, jeśli faktyzcnie są malutkie to bardzo chętnie bym sobie zamówiła:). 9luty- ja niestety nie mam zielonego pojęcia jak to się robi i co się robi, bo cały czas pracuje i nie brałam jeszce L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin 9 luty- jeżeli masz umowę o pracę to na razie siedzisz sobie na zwolnieniu i z tego co wiem pracodawca załatwia wszystko za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Jakuba. Widze ze Ty wprawiona co do usowania rozstepow?? a czy moglabyc mi napisac czy to usowanie laserowe pomaga czy nie ?? nie wiem czy jest sens kase wydawac:P czy mocno Ci sie rozstepy zmniejszyly??jakik wielkosci,grubosci i glebokosci byly?? ja mam po pierwszej ciazy. i juz praktycznie od samego poczatku pierwszej ciayz zaczely powstawa, tylkoz e wtedy bardzo szybko roslam:(niestety, ale caly czas mysle o usowaniu. Jakbys jeszce mogla napisac ile mniej wiecej kosztuje takie usowanie na ile zabiegow trzeba isc??zeby bylo widac efekt? duzp=o mialas roztepow??i w jakich miescach??jak nie chcesz nie musisz odpowiadac oczywiscie:) mama nadzieje ze sie nie gniewasz. Z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz. Kasiu W mam nadzieje ze bedziesz do nas piasc:):) cos ucichlas wiec prosze napisz chociaz co kolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty termin
tasiulaaa-dzieki bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nasza kasie W.na naszej klasie dzis ma urodzinki zlozylam jej zyczenia iiii powiedzialam ze ma do nas wracac..mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko temu,bo ja jak najbardziej kaske polubilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty termin- przez 33 dni płaci pracodawca jak jestes na zwolnieniu potem ZUS i według mnie to na pracodawcę przechodzi obowiązek powiadomienia ZUSu żeby wypłacali Ci pieniądze. Na zwolnieniu na pewno jest wpisana kategoria, że jesteś w ciąży bodajże B dlatego dostaniesz 100%, ale jak masz jakieś wątpliwości to zgłoś się do swojego pracodawcy, oczywiście jeżeli zamierzasz przedłużyć zwolnienie, na ile je dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko bo my z Kaśka sobie termin porodu przełożyłyśmy:D I będziemy dłużej w ciąży chodzić:D Z tym, że z przerwą :D Kasiu wracaj:D mnie jeszcze nikt nie śmiał wyrzucić:) Ja też straciłam dziecko, ale to nie zmienia faktu, że jestem lutówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne,że się nie gniewam no co Ty:). koszt jest w zależności od powierzhni z której się usówa liczony w cenymetrach. ja całyczas miałm blade i malutkie, ale rozsiane na całym brzuszku tzn na około pępka. nie pamiętam ile wyszło cm, za jeden zabieg płaciłam 1200zł. pani dermatolog pow,że robi się góra 5 zabiegów. po3 miała by znaczna poprawa. po4 zrezygnowałam, bo nie widziałam efektów:(. tylko staciłam kase. robiłam to w gabinecie w centrum krakowa, bardzo polecanym, ponoc mieli miec najlepszy laser w Polsce. wprawdzie mój mąż mówił,że troche mniej widac, ale ja nie widze różnicy, jeśli już to minimalna:(. Napewno nie znikły. Wszystkie zrobiły mi się w ostatnim miesiącu ciąży, kubusia przenosiłam o miesiąc. Leżałam na patologii i patrzyłam jak pęka mi brzuszek. Ciągle mam nadzieje że ulepszą sprzęt i kiedyś się ich pozbęde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez Kasie polubilam:) Kasiu nie mam Naszej Klasy wiec tutaj zloze Tobie zyczonka:) Droga Kasiu wszytskiego najleprzego z okazji urodzin:), zycze Ci duzo zdrowka przedde wszystki, udanych staran o rodzenstwo dla Adusi:):) Duzo milosci i radosci. Duzo spokoju i czego sobie tylko kochana zyczysz:):) buziaki dla Ciebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiulaa, oczywiście,że Ty i Kasia będziecie mie niebawem swoje fasoleczki, a my Wam będziemy kibicowac! Będzie dobrze, trzymam kciuki za nas wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę się wtrącić w sprawie rozstępów- sama ich jeszcze nie mam, ale znam osobę która robi zabiegów usuwania rozstępów laserowo i kiedyś mi pwoeidziala, że to tak jak z rozstępami żeby je mieć trzeba mieć predyspozycję i tak nie wszystkim kobietom da się usunąć- niektórym się poprawia, u niektórych znika, ale na niektóre wcale nie działa. Warto udawać się z takimi przypadkami do dobrego lekarza, a nie do kosmetyczki, może chirurg plastyczny? Chociaż na konsultacje, co robić i czy coś się da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiula jestes lutowka:D:D niech mi ktos sprubuje Cie wyzucic:P to mu zeby policze:P:P hehe mama Jakuba dziekuje za odpowiedz. ja tez dostalam w ostatnim miesiacu i niestety mam na brzuchu piersiach udach ramionach boczkach:O:O o zgrozo:(:( ja sie modle zeby to dalo sie jakos usunac bo juz nigdy nie ubire stroju dwuczesciowego. Najbardziej przeszkadzaja mi te na brzuchu. te na ramionch praktycznie nie widoczne na piersiach to zakryje ale brzuch??ja chce jeszce na jakas plaze pojechac keidys!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty termin
narazie mam zwolnienie do 3 wrzesnia bo 3 ide do lekarza a potem bedzie nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wtedy już na pewno zaczniesz dostawać pieniądze z ZUSu jak pójdziesz zanieść pracodawcy zwolnienie to się po prostu zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Tasiula zaplailas mi jeszce swiatelko w tunelu. :) moze faktycznie plastyka:P tylko ja nie jestem paris hilton i nie wiem czy mi na to kasy starczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agus, znam to doskonale, ja napoczatku jeszcze miałam taki okropny brzuszek pomarszcony :(. z biegiem czasu zrobił się ładniejszy i chodze w dwuczęściowym, ale z bliska widac:(. Ale co się nad tym brzuchem naryczałam to moje. może faktycznie to zależy od predyspozycji jak pisze Tasiulaa i Tobie pomoże. mnie też koleżanka, kosmetyczka radziła operacje plastyczną,że to najlepsze, ale to nawet nie wiem gdzie i jak sie załatwia, po porodzie bierzemy się ostro za siebie:) i bedziemy myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, Slepota ze mnie rzeczywiście są 32 w kilku fasonach. kurcze musze to przemyslec troche boje sie by tez nie były za wielkie ale tak mnie kuszą że chyba sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×