Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

Czy homoseksualizm się leczy?

Polecane posty

Słyszałam o ośrodkach zajjmujących się leczeniem homoseksualnizmu. Przecież to nie jest choroba. Każdy ma prawo kochać. Co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym etapie rozwoju medycyny
nie, bo gdyby dała wyleczyc, to nie byloby homo - w koncu ich zycie nie jest lekkie. Mozna ew leczyc jesli jest to homoseksualizm nie wrodzony a nabyty na skutek np przebywanie wsrod osob jednej plci ( klasztor, wiezienie), lub urazu, takze psycicznego w kontakcie z plcia przeciwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to katolowe ośrodki w których leczą sie homokatole. potem opowiadają bzdury ze sie wyleczyli czytaj. zachowują wstrzemięźliwośc. co obiektywnie oczywiście nie zmienia faktu ze nadal są homo.no ale głaby w to wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
generalnie _NIE MOZNA WYLECZYC ale jesli to przypadek z cyklu- chlopiec w dziecinstwie byl molestowany przez faceta i sie uwarunkowal na ten rodzaj doznan albo nie wiem mial wredna wladcza matke lub w inny sposob zrazil sie do kobiet, to psychoterapia powinna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest homoseksualizm nabyty? myślisz, ze gejem albo lesbijka można się stać? bzdura. z tym się człowiek rodzi. orientacja seksualna kształtuje się w wieku prenatalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie generalnie to zaburzenie 2 wartwy seksualnosci- orientacji seksualnej, czyli na etapie genetycznym cos sie dzieje i nie mozna tego zmienic jednaw wyzej podalam przyklady warunkowania po prostu, to po prostu mechanizm psychologiczny, nie przeskoczysz tego, ale to zdarza sie rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaję mi się. Takie przeżycia mogą na jakiś czas "skrzywić" człowieka, ale jeśli nie jest to jego naturą to i tak będzie sobą.bo mimo, ze np. chłopczyk był molestowany przez faceta to i tak w przyszłości zaczną go pociągać kobiety bo taka jest jego natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam dwóchomoseksualistów nad rzeką jak wyrabiali różne dziwne rzeczy. Nad wodą była masa ludzi, pewnie ich to raziło. Mnie też. Mogliby takie rzeczy wyrabiac nie w publicznych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym etapie rozwoju medycyny
przez nabyty rozumiem sytuacje nietypowa, gdy ktos ma kontakty z ta sama plcia ,bo nie ma przeciwnej bo np potrzebuje akceptacji, milosci - wlasnie więzieniach, w obozach zdarzaly sie, rzadko wprawdzie, takie przypadki. Czesem tez niektorzy chca sprobowac. Ale taki klasyczny homoseksualizm to nie choroba i nie jest do przezwyciezenia - moze kiedys bedzie , wlasnie w wieku prenatalnym, tak jak i inne zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruskaja to, ze takich rzeczy się nie robi w miejscach publicznych to powinni wiedzieć wszyscy kulturalni ludzie bez względu na orientację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę żeby pociągali go chłopcy jeśli jest hetero to i tak poczuje pociąg do kobiet. natury nie da się oszukać to jest coś niezależnego od nas. nie mamy wpływu na to kto nas pociąga sexualnie. heteryków pociągają tylko osoby płci przeciwnej a homosów płci tej samej i tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poczytajcie o warunkowaniu i okazywanie intymnosci w miejscach publicznych jest zle, niezaleznie od plci i orientacji- kurde takie rzeczy robi sie w samotnosci w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
skoro homoseksualizm nie można uznać za chorobę to pedofilia też powinna być uznawana za chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
miało być że pedofilia też NIE powinna być uznawana za chorobę,sorki za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
artefakcie diabła, a dlaczego nie? w końcu psycholodzy uważają że preferencje seksualne nie są chorobą a pedofila w końcu jest preferencją seksualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
co nie zmienia faktu że jest również preferencją :D 30 lat temu takie samo stanowisko naukowcy mieli do homoseksualizmu, ciekawe co będzie za kolejna 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska ty sie powinnas
leczyc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×