Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

Czy homoseksualizm się leczy?

Polecane posty

Gość Sratatatatatatatatata
jestescie jebnieci?! to was powinno sie leczyc! was!bo homoseksualizm nie jest choroba ale nadmierna erekcja u niektorych panow-psow chyba jest...!!! jestescie popierdoleni! czepiacie sie ludzi ktorzy nic wam nie zrobili i niczemu nie szkodza! ale nadymanych kurw sylikonowych lub psow na suki sie nie czepiacie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
Sratatatatatatatatata, z twojego bełkotu nic nie idzie zrozumieć dla mnie wszyscy homo są chorzy, takie jest moje zdanie które mam prawo chyba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a w zyciu bym nie poslala dalabym wsparcie i tyle, niech jest sobie jaki jest zadaje sie z nim ze wzgl na jego wnetrze a nie na orientacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś porównał homoseksualizm do pedofilii- chyba na głowę upadłeś człowieku:O nie widzisz różnicy? to jesteś mało inteligentny. po krótce Ci wyjaśnię żebyś więcej nie plótł takich głupot. pedofilia tak jak nekrofilia, zoofilia i inne tego typy zachowania jest DEWIACJĄ! a homoseksualizm jest ORIENTACJĄ SEKSUALNĄ! jedną z trzech (heteroseksualizm, homoseksualizm i biseksualizm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
i tyle na ten temat: W 1973 roku pod naciskiem lobby homoseksualnego, ścisłe kilkuosobowe kierownictwo Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego skreśliło homoseksualizm z listy chorób, pomimo iż większość zapytanych post factum psychiatrów nie zgodziła się z tą decyzją. Mimo tego, od tego czasu decyzja Stowarzyszenia stanowi "dowód" na to, że homoseksualizm nie jest chorobą. źródło http://www.isnr.uksw.edu.pl/aktual/2007/V/pentagon.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, wszędzie doszukujecie się spisku. teraz będą gadki że skreślili homoseksualizm z listy chorób pod naciskiem. Po prostu doszli wreszcie do oczywistego wniosku, ze nie jest to żadna choroba, tylko orientacja z którą człowiek się rodzi i tyle. nie ma się czym podniecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
grono naukowców (psychologów, seksuologów i psychiatrów) do dzisiaj spiera się czy homoseksualizm jest wyuczoną formą współżycia seksualnego czy nabytą. Co do poprawności politycznej tojest fakt. Dla przykładu podam ci przykład z moich wykładów z psychologii. Kiedyś zapytaliśmy wykładowcę czy homoseksualizm jest dewiacją. On dpowiedział że w zaufaniu powie nam że tak ale nie może o tym głośno mówić ponieważ zależy mu na dalszym wykonywaniu zawodu. taka wypowiedź chyba o czymś świadczy. Poprawność polityczna wpieprza się wszędzie: w ekologię (globalne ocieplenie), w parlament europejski (vide V. Klaus w PE), w kwestie religii (kwestie muzułmanów w Europie), w równouprawnienie kobiet i mężczyzn (UE zabroni mówić politykom "Pan" i "Pani"), w gospodarkę (sposoby wychodzenia z kryzysu).Kiedyś w czasach komuny nie gadało się o Katyniu, ponieważ tego właśnie wymagała poprawność polityczna. Na tym właśnie to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w rodzinie
seksuologa i chętnie z nim gadam na te tematy i on uważa ze homo w żadnym wypadku nie jest chorobą, tudzież dewiacją a po prostu orientacją seksualną-tyle, że w kraju takim jak Polska ( z definicji katolickim) ciężko ludziom to przyjąć i szukają dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebele be
Homoseksualizm JEST dewiacją seksualną. Nie zmieni tego żadna polityczna poprawność narzucana (często dość brutalnie) przez gejów i lesbijki, czy może raczej środowiska "w ich imieniu występujące". Będzie nią dopóki homoseksualiści nie wymyślą sposobu na rozmnażanie bezpłciowe człowieka, bo aby rodzaj ludzki istniał potrzeba stosunku osobników obu płci. Oczywiście lesbijka może wprowadzić nasienie od geja do swoich dróg rodnych bez pomocy jego prącia, ale czy wtedy będzie ona nadal lesbijką, czy tylko marną jej imitacją nastawioną jedynie na reprodukcję. Nie mówię natomiast, że homoseksualizm trzeba leczyć. Skoro przedstawiciele tej dewiacji twierdzą, że nie jest to choroba to niech żyją sobie dalej, ale niech zrozumieją, że im bardziej wpieprzają się w życie reszty społeczeństwa tym bardziej ta reszta społeczeństwa ich nienawidzi. Każdy (prawdziwy/a) gej czy lesbijka jest skazany/a na nieprzekazanie swoich genów dalej. Tym optymistycznym akcentem kończę swoja homofobiczną (co zapewne stwierdzi część rozhukanego polityczną poprawnością społeczeństwa) wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homoseksualizm NIE JEST dewiacją, jest orientacją seksualną. masz tak ciasny umysł, że nie umiesz pojąć że oprócz osób heteroseksualnych żyją na tym świecie także homo i biseksualiści? i nie jest to choroba, tylko ORIRNTACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pójdę na kompromis
homoseksualizm jest orientacją, ale za to dewiacyjną :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mnie ten kompromis nie satysfakcjonuje bo jest tylko w części prawdą. faktycznie jest to orientacja ale nie dewiacyjna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
soczku bananowy, a ja zadam Ci trochę przewrotne pytanie. Jaki jest Twój stosunek w sprawie adaptowania dzieci przez homoseksualistów. Jesteś za czy przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc szczerze mam mieszane uczucia. nie dlatego, ze bałabym się że takie dziecko było by w przyszłości homo bo wiem, ze to nie ma wpływu ( gdyby tak było to skąd brali by sie Ci geje? chyba ze związków hetero, prawda?), ale w kraju takim jak Polska (bardzo nietolerancyjnym tak naprawdę)taki dzieciak miałby ciężko-szczególnie w szkole. jeszcze dużo wody musi upłynąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
blevle sam masz dewiacje chyba :/ ja jestem na TAK adopcji, kurcze bycie homo nie wyklucza instynktu rodzicielskiego! i po prostu trudniej z wiadomych wzgledow zakombinowac potomstwo i nie ma tu nic do rzeczy modelowanie (nasladowanie) przez dzieci rodzicow, gdyby to warunkowalo homoseksualizm to nie byloby w ogole taki osob, bo rodzina tatus+mamusia produkowalaby zawsze dzieci hetero takie dziecko byloby bardziej tolerancyjne i tyle, nic by sie jego psychice zlego nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
widzisz ja zadałąm takie same pytanie moim znajomym którzy uważają sie za tolerancyjnych wobec gejów , odpowiadali mi że nie, gdy ciągłam ich za język to opowiadali że boją się że wyrosną na potencjalnych gejów. Tak właśnie wygląda przeciętna tolerancja Kowalskiego "tak, ale.. Jeśli chodzi o wpływ na wychowanie, to nic do końca nie wiadomo na pewno. Faktem jest że na seksualność ma też wpływ pierwsze doświadczenia seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ma wpływ pierwszy kontak seksualny, ale nawet gdyby tak było to co ma do tego prawo do adopcji dla gejów? dlaczego zakładasz, ze zrobiliny dziecku krzywdę? ale wydaje mi się że ten pierwszy kontakt seksualny nie ma znaczenie. wiele osób przeszło przez molestowanie, gwałty i bóg wie jakie jeszcze traumy a mimo to wielu układa sobie życie, ma dzieci itd. bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie są dwa rodzaje homoseksualizmu - wrodzony - którego nie można w żaden sposób wyleczyc :O :O :O - lub nabyty: np. gdy chłopiec został w dzieciństwie zgwałcony, ale to raczej nie możliwe żeby był gejem raczej może zostac albo gwałcicielem albo pedofilem :O :O chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
nie zakładam że gej zgwałciłby dziecko :O kontakt seksualny podałam jako przykład. Myślisz że na seksualność nie mają wpływu czynniki zewnętrzne.? Owszem wiele osób molestowanych zakłada normalne rodziny. ale Wielu młodych chłopaków którzy mieli pierwszy kontakt z tą samą płcią idzie właśnie w tym kierunku .Na naszą seksualność mają duży wpływ czynniki zewnętrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że homoseksualiści powinni mieć prawo do adopcji dieci z domów dziecka. Pytają \" czy chciałabyś miec dzieckiem dwóch tatusiów?\" Tak naprawdę nikt znas nie wie, czego potrzebują dzieci z domu dziecka. One chcą miłości, nieważne czy od dwóch kobiet czy mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
Jestem przeciwniczką adopcji dzieci przez homoseksualistów. Napiszę raz jeszcze: nie ma dowodów na to że homoseksualizm jest wrodzony! Ci co takie dowody ogłaszali zaraz się z nich wycofywali (np. Hamer, LeVay).Przynajmniej mają odwagę się do tego przyznać. Na zachodzie coraz częściej się źle patrzy gdy dzieci mówią mama i tata a nie rodzice, ponieważ dyskryminuje to te dzieci które mają 2 mamusie i 2 tatusiów. Do czego to doszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszło do równouprawnienia rodziców bez względu na płeć :classic_cool: wiesz, moim zdanie czynniki zewnętrzne owszem mogą pozostawić jakąś rysę na psychice, ale nigdy nie będą silniejsze od naturalnych skłonności.więc jeśli facet jest hetero to nawet gwałt którego padł ofiarą w dzieciństwie nie zmieni tego faktu-to siedzi w jego psychice i prędzej czy później i tak zacznie się interesować kobietami, one będą go pociągać. z naturą nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciwnikiem adoptowania dzieci przez homoseksualistów :O ale z drugiej strony czym się np. różnią dwie lesbijki daj my na to od dziewczyny która została samoną mamą i wychowuje dziecko z pomocą swojej mamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak. Jestem przeciwniczką adopcji dzieci przez homoseksualistów. Napiszę raz jeszcze: nie ma dowodów na to że homoseksualizm jest wrodzony! Ci co takie dowody ogłaszali zaraz się z nich wycofywali (np. Hamer, LeVay).Przynajmniej mają odwagę się do tego przyznać. Na zachodzie coraz częściej się źle patrzy gdy dzieci mówią mama i tata a nie rodzice, ponieważ dyskryminuje to te dzieci które mają 2 mamusie i 2 tatusiów. Do czego to doszło Są dwa rodzaje homoseksualizmu wrodzony i nabyty(ten chyba się leczy) równie dobrze z heteroseksualisty można zrobic homoseksualiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.
soczku bananowy, ja dziękuję za takie równouprawnienie, dzięki któremu dochodzi powoli do dyskryminacji normalnego modelu rodziny, przyznasz chyba że w wyniku wszechogarniającej tolerancji można napotkać na różne idiotyzmy a propo środowiskowych uwarunkowań homoseksualizmu, trafiłam na ciekawe artykuły http://wyborcza.pl/1,76842,5415436,Homoseksualizm___geny_czy_srodowisko_.html http://www.innastrona.pl/bq_przyczyny.phtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Części rowerowe z powodzeniem można leczyć a nawet trzeba bo to jest zaraźliwe np w krajach arabskich gdzie w koranie napisano „Kiedy mężczyzna dosiada innego mężczyznę, tron Boga trzęsie się” a kary za pedałowanie są wysokie to takie zjawisko tam nie występuje natomiast w krajach jak holandia czy szwecja gdzie zainteresowania okołoodbytnicze dwóch mężczyzn są wręcz promowane to cześciej dochodzi do pedałowania. A ci co piszą, że nie przeszkadza im adopcja przez pary zboków to chyba ich już całkiem popie*****. W encyklopedii psychologii jest napisane, że 1/3pedofilów jest pedałami czyli zakładając, że tych drugich jest ok 2% w społeczeństwie to takie dziecko trafiając do rodziny adopcyjnej zboków jest 33razy bardziej narażone na molestowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie nienawisc
ino sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
rzygac mi sie chce jak widze na ulicy obmacujace sie i lizace pary hetero! w czym sa lepsi od homo? tym ze ich wszedzie widac?, hetero oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×