Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

Czy homoseksualizm się leczy?

Polecane posty

Mozna sie wyleczyc. Moj kolega byl homo odkad pamietam. Juz w dziecinstwie wykazywal dziwne zachowania. Potem wszyscy juz wiedzieli, ze jest gejem w szkole sredniej. Jako dorosla osoba, zwiazal sie tez z mezczyzna. Wszyscy w miescie wiedzieli (znajomi, rodzina, w pracy), ze jest gejem i bylo okay. Po trzech latach, wracam do Polski (mieszkam w Niemczech) i widze Arka w towarzystwie kobiety z brzuszkiem. Myslalam, ze to jakas jego znajoma. No ale cicho. On mi \"czesc\" i.... SZOK! Przedstawil mi swoja zone!!! I ze dzidzia w drodze!! Ja takie oczy!!! Potem wpadlam do nich z wizyta, kupilam jego zonie ciuszki dla dzidzi w prezencie. Nie bylo jej w domu (zakupy czy cos), wiec pogadalam z Arkiem. Okazalo sie, ze chodzil na terapie. Jakis kolega mu polecil. I Arek w tej chwili nie odczuwa zadnego pociagu do mezczyzn. Jest normalnie. Powiedzial, tez, ze homoseksualizm mozna wyleczyc, tylko, ze wiekszosc gejow nie chce o tym slyszec, bo tak im wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebezpieczna nigdy nie słyszałam większej bzdury! nawet jeśli ten kolega chodził na jakąś \"terepię\" to pod wpływem praniua mózgu mogli w nim zagłuszyć pewne naturalne instynkty i póki co faktycznie nie czuje pociągu do facetów (lub bardzo chce w to wierzyć), ale to potrwa do czasu. za rok, może dwa jak już \"siła tej cudownej terapii\" osłabnie to znów zaczną go pociągać faceci. czy tak trudno pojąc że nie można wyleczyć czegoś co nie jest chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie to NIE jest choroba
wiec po co sie glupiutko pytasz dziewczynko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
skopiowane z jednej strony: Jakie są prawdopodobne przyczyny homoseksualizmu? Mechanizmy tworzenia się orientacji seksualnej nie są proste i jasne. Pomimo wielu przeprowadzonych badań, nie udało się jednoznacznie ustalić przyczyn powstawania orientacji seksualnej. Prawdopodobnie proces ten jest wynikiem kompilacji co najmniej kilku przyczyn. Należą do nich; uwarunkowania genetyczne, homoseksualne doświadczenia w okresie dojrzewania, wpływ hormonów matki na dziecko w okresie okołoporodowym, wpływ środowiska wychowawczego i rówieśniczego, relacje rodzinne, w szczególności z rodzicami. Skoro jak ktoś napisał, na kształtowanie się homoseksualizmu, mają wpływ czynniki środowiskowe, to można to jak najbardziej leczyć. Wie ktoś na czym polega socjalizacja bądź resocjalizacja? (wiem to trochę z innej dziedziny, ale na podobnych mechanizmach to polega) Trochę jałowa z wami dyskusja. Co poniektórzy nie potrafią przyjąć argumentów i starają się być mądrzejsi niż naukowcy którzy zajmują się tą problematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro125
schizofrenii tez sie nie leczy i Bog z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipnozę...zaraz ktoś stwierdzi, że trzeba gejów szpikować jakimiś lekami albo wykonywać na nich jakieś czary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×