Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytankkkkoo

czy ginekolog mógł się pomylić w określaniu tygodnia ciąży?

Polecane posty

Gość Gosc

A czy to ważne czy lekarz sie pomylił o tydzień i czy jest to 7 tydzien czy 8 tydzień? Nie ważne to jest, bo równie dobrze możesz urodzic wczesniaka i będziesz wtedy tez męczyć, ze ginekolog sie pomylił i z niczym nie pasuje? A USG oblicza wiek po wielkości dziecka jedne dzieci są mniejsze drugie większe. Męczysz bule o nieważne sprawy... Musisz być w życiu upierdliwa, skoro masz takie problemy. I w tym przypadku pomylić sie może usg, a nie lekarz, bo to usg daje mu prawdopodobne parametry, napewno nie dokładne, bo dziecko różnie sie ułoży. USG myli sie też co do wagi i co tez powiesz, ze lekarz sie pomylił? Lekarz może się pomylić jedynie co do płci itd. Mój nawet powiedział, ze dziecko będzie miało włosy i miało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weź się ogarnij. Nie pisałam nigdzie że gin się pomylił. Tylko że wg USG wychodzi że zaszlas 16.06 co kompletnie nie gra z podaną przez ciebie data okresu 19.06 bo ciąża wychodziłaby dużo młodsza. Musiałaś więc zajść wcześniej a ten okres nie był wcale okresem.

Nie ma jak dla mnie opcji ciąży z 27.05 bo  wtedy byłabyś w 14 tc. A USG tego nie potwierdza. 

Wg USG wszystko się zgadza z zajściem w ciążę 16.06. 

Gdzie ty tu widzisz pomyłkę ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×