Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka_to_ja

Czy facet musi zawsze szukać wzrokiem innej kobiety, otaczać się nimi?

Polecane posty

Gość taka_to_ja

Czy są chociaż nieliczni, którzy nie oglądają się za innymi kobietami, nie szukają kontaktu z nimi itp? Jak Wy, dziewczyny macie? Chodzi o takie sytuacje w stałym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sie nie oglądasz
za innymi facetami? nie badzmy hipokrytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllka
Kobieto, wyluzuj. Facet ma sobie oczy zaslonic, zeby nie patrzec na inne kobiety? A moze zwolnic sie z pracy, albo szukac takiej, gdzie kobiet nie ma? Pamietaj, kobiety stanowia wieksza czesc populacji, wiec trudno jest uniknac kontaktu z nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaONA
Ja to lubie sobie opatrzec na obcego faceta:)jak przystojny....czemu nie....nawet jak z moim M idę:)on tez się za babkami ogląda...o normalne.;) a póxniej plotkujemy...że ten miał pedalskie spodnie..a tamta odrosty i ku****wskie buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvbghuynbvgfcentbvcexs
wiesz , co? siedz tam gdzie masz! w tym dziwnym zwiazku :))a nie zadawał głupowatych pytań! Nikt debilem nie jest. rozglądam się oczywiście , ale moj to przeszłość że tak powiem ,pomimo że , jesetm z kimś, ale to wpatrywanie sie w innego to na jego korzyść,bo wszędzie widzę jego piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z moim facetem
3,5 roku i szczerze? uznalabym, ze albo jest nienormalny, albo chory, albo cos przede mna ukrywa, skoro nie patrzy na kobiecie piekno!!! w moim zwiazku na szczescie mamy zdrowe relacje, i kiedy widze, ze na jakas kobiete spoglada rowniez patrze wiem jakie mu sie kobiety podobaja On wie na jakich facetow ja zwracam uwage czesto wymieniamy sie spotrzezeniami, a czesto podobaja nam sie te same kobiety:] robic wielkie halo? tym bardziej, ze kazdy czasem chce polechtac swoja proznosc i byc w centrum zainteresowania>? bez sensu, zastanow sie autorko, czy nie masz wiekszych problemow a jesli Twoje facet nie przesadza z tym wszytskim, to znaczy po prostu ze jest prawdziwym, zdrowym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sobie lubię popatrzec
na przystojnych facetów wiec nie widzę w tym nic złego, że facet patrzy sie na kobiety (pod warunkiem, że nie nachalnie).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego to inna moglaby nagim cyckiem walnac w twarz,a i tak by nie zauwazyl...on sam mowi,ze on sie nie zna na tych gierkach i nigdy nie widzi,ze ktos jest nim zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niemożliwe, przecież nie zahamujesz swoich naturalnych instynktów siłą woli. No chyba, że ktoś jest mnichem i praktykuje ;) Ja mam swoją dziewczynę, ale oczywiście oglądam się za innymi na ulicy, tymi ładnymi i skąpo ubranymi. Oczywiście to nie znaczy, że zdradzę swoją kobietę. Tylko ją kocham, a za innymi tylko się oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_to_ja
Otóż to, co robi, to jest nachalne. A co powiedzie na to. Jak nie byliśmy jeszcze razem, on spotkał się kilka razy z kobietą, był u niej w domu, podobała się mu, a teraz zaprosił ją na nk. Mało tego, ona napisała na jego Profilu do moich zdjęć wredne i bezczelne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_to_ja
do tak szczerze, to jak idziecie gdzieś, to jak on się zachowuje? A jeżeli facet ogląda, jaki kobieta am tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa i wlasnie przez
te nk sa najwieksze problemy co to dzisiaj znak naszych czasow? masakra, dziecko dorosnij, a poza tym jesli masz ustawiona funkcje komentarzy to chyba musisz sie spodziewac, ze ludzie nie tylko Ci beda slodzic?? druga sprawa jak sama napisalas, koles spotkal sie z Nia jak jeszcze nie byliscie razem!!!! Ty pewnie bylas zakonnica do spotkania z Nim? zaprosil ja na nk bo jest jego znajoma, tez mam bylych w swoim profilu...to straszne, jestem nachalna???!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa i wlasnie przez
a na co ma patrzec moj facet?? na jej watrobe?? jasne ze patrzy na figure, twarz, na posladki tez...jak laska ma ksztaltne to sama patrze, co w tym dziwnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zachowuje?normalnie...az mnie czasem zadziwia,bo ja sama widze,ze idzie przepiekna kobieta albo laska ubrana jak dziwka..a on nic...zero reakcji,jakby slepy...potem ja mu mowie "o kurde,ale ma krotka sukienke i te buty jak z burdelu"..a on patrzy i pyta "gdzie?"...slepak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-arlena
Zazdrosc to choroba! Pamietaj o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_to_ja
tak szczerze, czyli jednak tacy są, jak piszesz i nie musi to być nie normalny facet. Właściwie temat ten założyłam w formie, jakiejś sondy, a nie z przyczyny problemów. Chciałam wiedzieć, czy są faceci, którzy nie chowają głowy, jak widzą kobietę, ale nie patrzą nachalnie takim wzrokiem pożeracza, jak widzą ładną, czy zgrabną kobitkę. A jednak są. Niektórzy myślą, że oni są nienormalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_to_ja
"faceci muszą być wzrokowcami bo inaczej by im się nie chciało" A kobiety mają zawsze chcieć. Dziwne. To facet nie należy to piękności. A my, kobiety zawsze mamy Was chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-arlena
Rzecz jasna sa tacy nachalni, ale to sa facei samotni, ktorzy nie maja kobiety. Facet, ktory ma uregulowane zycie seksualne nigdy nie zachowuje sie az tak idiotycznie. Wiec zastanow sie, czy wy czasami nie macie problemow w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświadczam
taaa wzrokowcami :)) chyba prędzej kobiety .Co niby widza pewnie każdą do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaaaaaaaa1234
jaaaa;.....jestem w szoku jak laski bronia facetow, szczerze tez rozumiem ze facet czasem sie obejrzy za jakas ale nie wiedzialam ze dziewczyny takim chorem beda ich bronic.......;/ zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolenie typu: faceci są wzrokowcami, to to samo pierdolenie co : faceci mają poligamię zapisaną w genach. może i są i może i mają. sęk jednak w tym żeby umiec nad tym zwierzęciem w sobie zapanować. niestety, niewielu facetów to potrafi. i myla się twierdząc że to normalne. takie tłumaczenie w prostej linii moze również tłumaczyć sikanie na chodnik. sikanie też normalne przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa,ale to rzadkosci raczje...u mojego nie tylko chodzi o niezauwaznia ladnych kobiet,ale tez niewyczuwanie chemii z ich strony.on musi miec wszystko konkretnie pokazane,powiedziane.nawet zeby zaczac cos z sexem musi miec konkretny sygnal.mamy swoj system,wtedy wie,ze wyrazam zgode na dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko naucz sie czytac
ok?? chcesz sobie cos na sile udowodnic? czy ktos tu pisal o nachalnych?? moj facet patrzy ja patrze, ale nie ejstesmy nachlani mi sie wydaje, ze albo ty jestesdzieciak i widzisz w tym wzroku nachalnosc albo masz mega kompleksy i zazdrosc Cie zzera albo twoj facet to naprawde swinia i tyle... nienormalni sa, Ci co nie patrza, albo pozeraja wzrokiem a czy ktora napisala tu o takich? kazda pisala tylko, ze patrz i jest to zdrowy odruch naucz sie czytac, a kompleksy lecz gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko naucz sie czytac
oj tak poligamia..bo facet powie, ladna laska przeszla bo facet powie, ladna aktorka gra w tym filmie ja stwierdzam czasami to samo, i co to znaczy? jestem lesbijka? ktora zdradzi swojego faceta? bo moze tez mam zapisana w genach poligamie?? szczerze faceci ktorzy twierdza, ze nie widza swiata poza swoja kobieta sciemniaja, a naiwniaczki biedne wierza wierza klapki naoczy i jazda uregulowana sytuacja w lozku, heh dziecko drogie zdziwilabys sie.. obydwoje jestesmy tak seksualnymi osobami, ze nie mamy problemu ani sami ze soba, ani z tym aby podziwiac piekno innych bo chyba widziszcie roznice pomiedzy podziwianiem, obserwowaniem (to normalny ludzki odruch), a zdrada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_to_ja
No, nareszcie trochę zrozumienia i pewnego rodzaju mądrości. M-arlena, otóż mylisz się, nie mamy też problemów w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_to_ja
tak szczerze, przez chwilę Ci pozazdrościłam. dziecko naucz sie czytac, "ja stwierdzam czasami to samo, i co to znaczy?" To znaczy brak wartości, konkretnych, tylko pierdoły w głowie. Poza tym, czytaj posty. Pisałam, że raczej chcę się dowiedzieć, jak to jest z facetami, a nie w celu problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee...dla mnie to w sumie nie prolbme jak sobie popatrzy,ja tez czasem zerkam...ale milo mi,ze jednak moje imie wymawia w szczegolny sposob.juz mi to niejedna osoba mowila-jak mowi o mnie,to zupelnie inny ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko naucz sie czytac
czyli jednak sie dalej nie nauczylas? przeczytaj uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×