Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Malujecie paznokcie?

Polecane posty

Gość

Ja czasami, dzisiaj wybrałam bezbarwny, taki z odżywką. Poprawia mi to samopoczucie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nóg zawsze, nawet zimą, i na ciemny kolor. a u rąk.. czasami odżywką, czasami te białe paseczki, nawet nie wiem jak to sie nazywa, chyba french.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze to moj nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :P :P :P :P :P :P bo jestem facetem :D :D :D :D :D :D ja tam lubie lakier do paznokci....ale do wąchania :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko jakoś nie mam czasu nigdy czekać aż wyschnie, albo właśnie mam myć głowę, albo naczynia, albo robić coś, co by mi lakier zniszczyło ale z raz na m-c umaluję (raz na m-c wypadło wczoraj - krwistoczerwony kolorek dzisiaj mam, jutro zmyję, bo będę miała do czynienia z rozpuszczalnikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam taki na półeczce, najtrudniej maluje mi się paznokcie u nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkowo! Wybieram stonowane kolory...Bez pomalowanych paznokci czuje się zaniedbana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Macie tipsy? Takie okropne szpony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dom prowadzę nie wyobrażam sobie, jak można normalnie funkcjonowac z takimi pazurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od tego jak się ubieram:p jeśli założę białe spodnie i białą tunikę lub bluzke, to paznokcie maluję na czarno, a jeśli wkładam czarne spodnie i czarną bluzkę to oczywiście na biało. myślicie, że można to popaprać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SŁOWICZKA Macie tipsy? Takie okropne szpony?" Tipsy nigdy w życiu...wolę naturalne...mam takie półdługie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam krótkie paznokcie, nie znoszę pazurów, bo zawsze podrapię się, zachaczę o ubranie:). Dzisiaj włożyłam bawełnianą bluzkę, czarną spódniczkę, dżinsowy żakiet, brązowe klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.laj
O moje dba Ewa z Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluję, ale lakierami hybrydowymi, i to się faktycznie opłaca, bo mam paznokcie na kilka dni bez żadnych poprawek. A klasyczne manicure... Głupota, pamiętam te ciągłe poprawki, to była dla mnie masakra, która jednak już nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malowanie nie jest synonimem dbania zadbane wg mnie są bez skórek, opilowane, krótkie, ze zdrową płytką. wypielęgnowane dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się tam klasyczny manikiur trzyma 5-7 dni bez problemu i wcale nie muszę robić żadnych poprawek, a hybryda, to może się nadaje dla osób, którym paznokcie rosną strasznie wolno, bo ja po tygodniu mam taki odrost, że co z tego, ze na końcach się nie przeciera, skoro i tak wygląda niechlujnie i nadaje się do zmycia. a zmywanie hybrydy, to zawijanie w aceton i później skrobanie płytki, więc nie warto skoro lakier dobrej marki plus top też mi daje efekt na minimum 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie hybryda wytrzymuje nawet po 8 tygodni, bez żadnych poprawek, tak więc niczego dziwnego w tym nie ma. Paznokcie wyglądają ładnie, wspieram je odżywką, nie widać śladów zniszczeń. Ze swojej strony - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcinam, maluję bezbarwnym lakierem, przy opaleniźnie ładnie wyglądają:) hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze maluje, ale teraz jak odkryłam lakier Miracle Gel od Sally Hansen to naprawde jestem bardzo zadowolona i zawsze wiem ze spokojnie nie musze poprawiac lakieru przez 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można podejrzewać, że zawarta w lakierach do paznokci nitroceluloza może być toksyczna. Składnik ten jest również stosowany przy produkcji farb oraz klejów. Umożliwia on przyleganie lakieru do powierzchni płytki paznokcia. Ponadto, to właśnie dzięki nitrocelulozie lakier zastyga w formie jednolitej warstwy. Innym składnikiem podejrzewanym o niekorzystny wpływ na organizm człowieka, często stosowanym w składzie lakierów, jest ftalan dibutylowy. Ogólnie podejrzewa się, że ftalany mogą powodować zakłócenia w obrębie układu hormonalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafrazka
Lubie naturalne długie paznokcie i lubie jak są pomalowane. Najczęściej na czerwono, albo na niebiesko. Czasami na czarno, ale to zależy co do pracy zakładam. Nie zawsze mam czas malować codziennie wiec czesto nakładam hybrydy. Mam zestaw Semilac i chętnie w domu robie sobie nim paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijjka
Zawsze mam pomalowane teraz tylko hybrydy, póki co nie umiem jeszcze robić ich sama niedługo się za to zabiorę i właśnie skorzystam z startera z semilaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×