Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciassteczko

lubie robic loda

Polecane posty

Gość hm..
to, że facet robi minetę to nic nadzwyczajnego, oni mają naturalną potrzebę pchać się między nogi. A robienie loda bo fajnie mieć penisa w ustach to wg mnie warte takich panienek, jak ciasteczko itp. ale nie mnie. a właśnie, jak uważacie, co oni myślą gdy im ciąniecie? Co myślą o was? że jesteście super i dajecie im wspaniałą rozkosz? hehe, myślą, że są panami świata a wy ich kurwami - tzn. kimś kto robi im dobrze na kolanach, nad kim oni mają władzę, mogą złapać za łeb i przycisnąć do jaj aż się udławicie. taaaa, wspaniała sprawa, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
nie róbcie z siebie aniołów. wole mieć to "wypaczone" pojęcie o seksie niż wam ssać, wy mężczyźni z wielkimi sercami. Zresztą nie przejmujcie się mną, tutaj jest wiele dziewczyn chętnych do trzymania chuja w ustach, także jdna niechętna żadnej szkody wam nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. a mineta to takie naturalne?? Przeciez facet daje Ci tym wielka przyjemność, ale jak widac sam na nia nie zasługuje. Dla niektórych robienie loda jest tak samo naturalne jak to ze faceci pchaja sie miedzy nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
ok, niech dla niektórych będzie, ale niech ciasteczko nie mówi, ze kazda kobieta lubi to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
nie mówie że każda to lubi robić ja lubie :) a co do jednej ja jestem z moim facetem juz 15 lat on jest moim mężem i tylko jemu i tylko z nim to robie :) i wcale sie nie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
nie, ciasteczko, wcaale tak nie mówiłeś/aś, zobacz swój pierwszy post w tym temacie. " 10:13 ciassteczko Kochane wy tez tak macie uwielbiam robić loda mojemu facetowi , o kazdej porze dnia , bardzo mnie to podnieca , wy tez tak robicie" myślisz, ze z kretynami gadasz? że nikt nie widzi wojego zakłamania? nie mam nic ogólnie do facetów, ale do facetów z kafeterii owszem. wmawiacie, ze jest to coś dobrego, ze podczas robienia loda pokazuje sie swoje oddanie i miłość. a jeśli kobieta nie chce? to nie kocha? jaki tu szacunek do drugiej osoby, jak jeśli nie chce, to uważacie, ze ma wypaczoe pojęcie? nie traktujecie poważnie kobiet, one mają spełniać wasze potrzeby i to jeszcze być z tego powodu spełnionymi, jak po orgaźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
tak? to przeczytaj jeszcze raz, britnej. czy oze nie musisz? uważasz, ze sperma działa na wzrost inteligencji? to się przeliczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
dopierdalam, ale ja nie przeżywam, po rostu wczułam się w dyskusję. nie mam nic ciekawego do roboty i siedzę tutaj i gadam o pierdołach, a że nie zgadzam się z tym, co czytam, to już inna bajka. ogólnie dystans mam, tak samo jak do gejów, jak mnie nie męczy pieprzeniem o tym, ze jest gejem, to nic nie mam do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
hej hm... skoro temat cię nie dotyczy to czemu sie bulwersujesz powtarzam ,ja to lubie robić spytałam inne kobiety czy tez lubią ,pamiętaj sex to nie tylko pozycja misjonarska :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
''a właśnie, jak uważacie, co oni myślą gdy im ciąniecie? Co myślą o was? że jesteście super i dajecie im wspaniałą rozkosz? hehe, myślą, że są panami świata a wy ich k**wami - tzn. kimś kto robi im dobrze na kolanach, nad kim oni mają władzę, mogą złapać za łeb i przycisnąć do jaj aż się udławicie. taaaa, wspaniała sprawa, nie ma co.'' Oj,oj,takie gierki tez lubie :D Chcialabym,zeby mnie moj facet ptoraktowal czasem przedmiotowo, niestety mowi,ze nie umialby,ze za bardzo mnie szanuje ;] ale mzoe sie przemoze kiedys..bo mnie to naprawde podneica! Seks rzadzi sie innymi prawami niz zycie;p Tutaj im bardziej dasz sie poniesc emocjom,tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
ciasteczko, nie spytałeś czy lubią tylko im to oznajmiłeś. britnej, tutaj czepić się możesz czytania a nawet pisania ze zrozumieniem. bulwersuje się, gdyż boję się, że kiedyś może mnie dotyczyć, że spotkam na pierwszy rzut oka spoko faceta, który przy bliższym poznaniu zacznie się zlościć, że nie chcę mu loda robić. rozwaliłabym takiemu z miejsca łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
wiesz chyba jak kobieta sie oddaje facetowi cała a on jej , to jest piękne i nie myśli że jest panem i wladcom poprostu jest sie ze sobą(myśle o stałym związku jak mój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
hm,,,dlaczego robisz ze mnie faceta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkobosko
no to i ja sie wypowiem :) uwielbiam ssac pałe mojego Misia! mniam mniam! mogła bym godzinami! ale on mnie wk... bo zawsze jest to samo( Kochanie nie musisz itd.) ja podobnie jak kolezanka wyzej marze by traktował mnie wtedy przedmiotowo a nie tak subtelnie i delikatnie! wogóle ja lubie jak mówi mi co mam robic a on ciagle tylko tak zeby mi było dobrze a mnie zamniast to cieszyc to wk... maksymalnie! a jeszcze wiekszy hard to to ze ja wcale nie potrzebuje wymytego, wrecz przeciwnie :( chyba jzu ze mną cos nie tak... ale oczywiscie zawsze przed tym słysze jedno- poczekaj to sie podmyje... kur...!!! mysle sobie- siadaj tu, sciagaj gacie i sie zamknij! a dodam że mówie cały czas o moim meżusiu, którego kocham nad zycie i który był, jest i bedzie moim jedynym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
bo baba nie wmawiałaby innym babom, że lubią robić loda, nie miałaby nic na celu, a facet ma - pokazać, ze to suuper sprawa. niech ci będzie piękne i ssij ile wlezie, ale nie wmawiaj innym, że też tak lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nietrudno wpasc na to ze miało to byc pytanie. Zreszta co za różnica. Lubisz to robisz nie lubisz to nie robisz. Poza tym zadna z kobiet nie czuje się jak Jego kurwa gdy robi facetowi loda, no ale Ty dochodzisz do innego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
żadna kobieta? a jednostki takie jak ja? czy tylko te które lubią ciągnąć druta zasługują na miano kobiet? britnej, gówno mnie obchodzi czy miało to być pytanie. NIE BYŁO więc nie pierdol, bo i tak nie wybrniesz, za głupia na to jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. chodzi o kobiety które to robia, Ty nie robisz więc po co tyle krzyku. No chyba ze sie kiedys zmuszałas to inna sprawa. Kobieta która robi to z własnej inicjatywy nigdy nie pomysli ze jest kurwa swojego faceta i On Jej tak nigdy nie potraktuje. Rzecz jasna mowa o stałym swiązku, staym partnerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
wiesz hm .. mam wrażenie że ty masz jakiś uraz :) szanuje kobiety które tego nie robią bo nie chcą i nie lubia ,ja lubie a ty chyba masz jakies złe wspomnienia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
@matkobosko A mowilas to mu? Mzoe czas porozmawiac ;) Ja od poczatku nie ukrywalam,ze lubie mocneijsze traktowanie ;p Podrzucilam mu troche opowiadan bdsm - wiazanie mu sie nie podoba (buuu!),'dziwka' i 'suka' nie moglby mnie nazywac,ale stwierdzil,ze mzoe niektore rzeczy by mu podpasowaly. Oby, bo jak ostatnio zaczal byc bardziej stanowczy,to bylam taka mokra,ze..uff. Mam nadzieje ze cos w nim siedzi i to obudze ;] Wyprobuj tez jak to jest,gdy on cie 'rucha w usta' :D Kladziesz sie bokiem na lozku,on tez bokiem i jazda.. Albo i w innej pozycji. Ja wtedy mam okazje dokladnie poczuc, jak to 'wyglada' w mojej cipce,bo rucha tak samo ;> Ale bardzo podneicajace jest, jak czasem wepchnie tak,ze az mnie podniebienie zaboli. Lubie tez klapsy w dupe,obmacywanie i traktowanie jak obiektu seksualnego ;) Bo pewnosc,ze mnie kocha,mam jzu na codzien - w lozku chce czystego pozadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
masz racje ja w łóżku też chce pożądania i takiego oddania i to mam może dlatego że mój facet jest moją prawdziwą i jedyną miłościom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
to miała byc oaza spokoju oczywiście, ale mnie nie uspokoiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
ty bla bla bla a tobie sie byki nie zdarzają, uważaj z tą miłością do słowników bo prawdziwą ,ludzką przegapisz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
a podszywacze niech spadają z naszego wątku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także, jak już powiedziałam, ciasteczko - nie wmawiaj nikomu, ze coś lubi, że każdemu pasuje to co tobie, bo tak nie jest. i nie kłam później, ze tego nie robiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
kochana nikomu nic nie wmawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ciągle ta sama śpiewka. twoj pierwszy wpis w tym temacie o tym świadczy, nie wiem czego się wypierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×