Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciassteczko

lubie robic loda

Polecane posty

Gość ciassteczko
wiesz ty chyba naprawde nie rozumiesz co czytasz ,lubie i pytam czy inne też lubią???robić loda swoim facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciassteczko bo chodzi o to ze znaku zapytanie nie postawiłas. Jak widac sprawa interpunkcji jest ważniejsza niz tresc zawarta w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, britnej nie staraj się mądrować -.- to jak sie zrozumie treść w wieelkiej mierze zalezy od interpunkcji - poczytaj trochę wierszy, to się przekonasz. ja rozumiem, ze od przebywania latami na tego typu forach, gdzie od groma analfabetów, miało na rozwój twojego myślenia ogony wpływ, ale skąd u ciebie ta pewność, że pozytywny? g mnie przydałoby ci się wrócić do książek, tych z biblioteki, tam możesz zobaczyć na czym pisanie polega. ja rozumiem, co czytam, a czytam: " Kochane wy tez tak macie uwielbiam robić loda mojemu facetowi , o kazdej porze dnia , bardzo mnie to podnieca , wy tez tak robicie" - "Kochane wy tez tak macie" - "wy tez tak robicie" Ja rozumiem, że można nie mieć polskich znaków ale znaku zapytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. zatrudnij sie może jako korektor tekstów to Ci ulży. Poza tym akurat o rozwoju umysłowym kogokolwiek oprócz siebie to się nie wypowiadaj. Wszyscy zrozumieli o co chodzi w temacie, tylko Ty jedna czepiasz się ze nie zabrzmiało to jak pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie bywam tu za często i się nie przyzwyczaiłam do błędnego pisania - britnej, gdzie te twoje czytanie ze zrozumieniem? w poprzednim poście chyba dałam ci to do wiadomości:) a co? zabolało? "powiedz głupiemu, ze jest głupi to się obrazi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiadomości to Ty mozesz dawać cos małemu dziecku. Mnie nie ruszaja Twoje teksty pod moim adreesem. Skoro jestes taka inteligentna, madra i oczytana to moze nie mieszaj się z plebsem na kafeterii bo zgłupiejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o popatrz, jaka się wrażliwa nagle zrobiłaś... trzeba było sie na początku nie wpieprzać, teraz po prostu masz mój odzew na twoje mądrowanie się i dogryzanie. ja weszłam tu z ciekawości, w końcu "forum erotyczne", nad nikim się nie wynosiłam, dopiero zetknięcie z takim gadaniem i takim myśleniem, jakie tutaj ma miejsce znacznie mnie przygnębiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
@hm puryzm jezykowy to pyuryzm jezykowy (tez mnie wkurza ortografia,interpunkcja i ogolna dysmozgia na tkaich forach),ale chyba ta cala dyskusja to przerost formy nads trescia ;> Jednokrotne zwrocenie uwagi wystarczy. Potem mzona wrocic do tematu. Rozumiem,ze ciebie robienie loda po prostu obrzydza? Ja najpeirw mialam do tego 'obojetny' stosunek,a w maire dojrzewania, rozwijania fantazji seksualnych i czytania opowiadan erotycznych zaczelo mi sie to podobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cię przynudzam, ze aż prawie się popłakałaś, bo wspomniałam coś o twojej głupocie. a o czym ja do tej pory mówiłam o pisaniu czy o robieniu loda? sama pokazujesz, że nie patrzysz na to co kto pisze, tylko tak o sobie walisz swoja pseudozłotą pseudomyśl na forum, bo sama nic do powiedzenia nie masz. papa, trzymaj sie zębami ogóra jakiegoś bogatego i głupiego dziada, żeby ci przypadkiem ciężko nie było i nie nastał dzień w którym musiałabyś zacząć mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aee, ale powiedz, jak zrozumiałaś to, co pisało ciasteczko na początku? jako pytanie? bo ja w ogóle w drugą stronę. W takich przypadkach przydałyby się znaki zapytania, w końcu się pyta. nie wiem, jak mozn a miec o moje uwagi jakies pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne666
przyglądam się tej rozmowie i smieję się sama do siebie przecież to oczywiste ze to było pytanie cymy kobiety lubimy robić loda a nie stwierdzenie i nie trzeba zadnych znaków zapytania. mozna sie przeciez domyslic niektórych rzeczy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
schodzicie z tematu :)) może załóżcie forum językowe?:)) lubie robic loda mojemu facetowi , wy też ? czy dyskutujecie w łóżku o interpunkcji ,(stękać z wykrzyknikiem czy pytająco haha)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne666
i jeszcze jedno ja tez uwielbiam robić loda swojemu facetowi i bardzo mnie to podnieca.zawsze słysze ze mnie kocha i bardzo szanuje a penis to przecież również częśc ciała taka jak palec więc po się tak bulwersować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne666
drogie ciasteczko masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
agne666 też masz racje to jest tylko część ciała ukochanej osoby ,pieszczoty są wręcz zalecane mój misiek też mi lubi polizać i jakoś sie nie krępuje ,całkowita akceptacja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ze mózg jest najseksowniejszą częścią ciała? nic dziwnego, ze chwalicie się ustami, hahahaaaaaaaaaaaa;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikanda
Tu nie chodzi o czerpanie przyjemności z samej czynnosci, ale kiedy widzę jak to działa na mojego faceta.. kiedy czuje dreszcze na jego ciele i grymas na twarzy.... it makes me hoottt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikanda
i totalnie nie rozumiem kobiet które twierdzą, że to jest poniżające. Czyli.. boicie się ciała swojego faceta? Wstydzicie? Przeciez jesli się kocha, to każdy skrawek ciała.. To tak jakbym uważała pocałunek i to, ze moja ślina miesza się z jego śliną uważała za cos poznizajacego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela.mela
Nie zbaczajmy z tematu. Niektórzy zapominają, że kobieta powinna być damą w salonie, a dziwką w łóźku. Może same mają odwrotnie? \"Tu nie chodzi o czerpanie przyjemności z samej czynnosci, ale kiedy widzę jak to działa na mojego faceta...\" i tym między innymi przejawia się MIŁOŚĆ. Jak ktoś nie rozumie, to współczuję. A wracając do tematu, to ja też. Najgorętsze sytuacje są jak jestem rozpalona a z jekichś powodów nie możemy się kochać. Wtedy przystępuję do akcji bez względu na wszystko. Uwierzycie, że zrobiłam to w restauracji w małej salce w pownicy? \"Sprzątałam\" języczkiem pozostałości w pośpiechu, bo było słychać kroki na schodach :-))) Uch, ale wtedy byłam podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość? miłość??? no weeź, teraz wyskoczyłaś. miłość to nie to, co mi mówisz, ze nią jest, tylko to, za co ja ją uważam. i nie współczuj mi, możliwe, ze kiedyś, gdy przejedziesz się na swojej \"miłości\" jeszcze będziesz mi zazdroscić. A tym czasem - ssijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy komu :) ty możesz possać tylko kciuka - chyba że i to uważasz za niemoralne i w ogóle fe :P zostań dziwką swojego kciuka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikanda
Ok, nie będę współczuc, ale jakoś tak samoistnie szkoda mi ludzi, którzy zamiast czerpac z życia miłosci i przyjemności chowają się pod stertami kompleksów i boją się zaufac.. Wydaje mi się że złe doświadczenia mogą zaważyc na przyszlosc. Dlatego dziękuję swojemu pierwszemu ( i obecnemu ) facetowi, za to że w taki a nie inny sposób pokazał mi ctz miłośc, pożadanie, fascynacja, zaufanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikanda
ela.mela.takie akcje sąąąą naj. :) i to w jaki sposob zbliżają. ehhh.. te wspólne wspomnienia .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa liliowa, ja w odróżnieniu od ciebie nie musze zostać niczyją dziwką. Ty już nie masz wyjścia;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
lubie to robic i wierz mi bardzo nas to zbliża ,lodzik kochany :)) i uwierz żadna co to robi nie jest dziwką:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fioletowa powiedziała, ze jesteście dziwkami, mnie się nie czepiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia- mela
ja też loda lubie ,mniam mniam robie każdemu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszeknovynettka
A ja uwbiam ten moment, kiedy biore go do buzi i słysze ten jęk, wtedy wiem, że mu dobrze mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia- mela
a swoja drogą co jest nie tak że wam to nie smakuje , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×