Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fankaanka

wstydze sie roznosic cv po firmach

Polecane posty

Gość fankaanka

wiem , beznadziejna jestem ale tak mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumaczka na zawołanie
tak, były tu już takie, które mówiły że to poniżające W takim razie zostaje ci wysyłanie e-mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to tak .. .. .
kurcze stresujące to i jeszcze łąpie się doła jak w każdej odpowiadają że nikogo nie potrzebują. Ja dopiero parę zaniosłąm. A co mówisz jak idziesz do takiej firmy z cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys chodzilam po
biurach podrozy i mowilam ze chcialabym zostawic swoje cv w razie jesli bylaby taka potrzeba ze potrzebowaliby jakiegos pracownika w przyszlosci itp. to moga sie do mnie zglosic. Ale oczywiscie nikt sie nei zglosil. W miedzy czasie znalazlam prace w biurze i sie tym nie przejmowalam. Teraz przez krysyz znowu jestem bezrobotna. Wyslalam juz sporo cv z ogloszen i jak narazie nikt sie nie odzywa. Dolujace jest to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydaje......
że mało kiedy sięgają po takie przyniesione kiedyś cv. Jak kogoś potrzbują dają cynk znajomym albo po prostu dają ogłoszenie i od razu mają kolejkę chętnych. Ja tylko mam nadzieję że w trakcie tego mojego roznoszenia w końcu trafię na pracodawcę który mi powie \" tak potrzebujemy teraz pracownika\" . Ale pomarzyć to se można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange....
nie trac wiary mi sie kiedys ak zdarzylo i po szuakniu pracy w zyciu 2 krotnie ostatnio 6 miesiecy stwierdzam ze najlepsze jest lazenie po firmach i pytanie o prace mi 4 razy w ten sposb chciano przyjac rzecz jasna rzecz ma sie inacej jesli godzi o jakies wielkie agromeracjie i biurowce to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak robiłam, i kilkakrotnie zdażyło mi się, że po jakimś czasie dzwonili i zapraszali na rozmowę. Warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenikja
jatez sie wstyddze chodzic, czasami wole zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdka
warto zainwestowac w swój wygląd, skromne ale gustowne ubranie, zadbane włosy, zęby i dłonie, delikatny(!) makijaż i szczery uśmiech to połowa sukcesu, wiem że to działa bo pracowałam przez dłuzszy czas w firmie rekrutacyjnej, dobre wrazenie jest wiecej warte niz to, co masz wpisane w cv:) a potem najgorsze: trzeba sie przemóc- pójśc i zanieść to cv, wszyscy maja z tym problem, bo to nie nalezy to najłatwiejszych rzeczy w zyciu, dlatego niektórzy mają fajną pracę a inni nie, bo ci pierwsi pokonali strach!!!! zanosząc cv osobiscie zawsze zwiększasz swoje szanse, no chyba ze trzęsiesz sie jak osika i jąkasz w chwilach stresu, wtedy lepiej chyba wysłac cv mailem i czekac...ale wiadomo co to oznacza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
jak w ogóle wyszukiwać takie firmy do których można złożyć cv... z książki tel. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvbb
Panorama Firm jest także w necie ty fajtłapo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×