Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dssdsDGFHH

Co Zrobic Gdy on Krzyczy ...

Polecane posty

Gość dssdsDGFHH

ostatnio miało miejsce pewne zdarzene . moj chłopak był na solarium i spiekł sobie plecy ... zartowalismy sobie i w penym momencie na zarty go klepnełam w plecy... wyleciało mi zupełnie z głowy ze on sie opalił i moze go to piec .. zaczełam go przepraszac a on wydarł sie na mnie w niebogłosy ze ,, ze ma ku*** w dupe te przeprosiny i ze jestem nienormalna itp . .. on sie obraził i odwiozł mnie do domu bez słowa ... bardzo mi się zrobiło przykro ze tak powiedział :( ... napisałam mu esa ze przepraszam za to klepniecie ale to miało byc w formie zartu a on mi nic nie odpisał a wiem ze napewno odczytal esa.... co mam w tej sytułacji zrobic doradzcie mi cos prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pójść do niego na kolanach, ze spuszczona głową i czteropakiem Żywca w łapie. 2. Wyrazić skruchę, przeprosić, złożyć pokłon i kajać się błagając o wybaczenie. 3. Zrobić laske z połykiem jako dowód na to, że twoje intencje są szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
nie o takie rady was prosiłam ... nikogo niema tu normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffffffff
Zostawić faceta, któy chodzi na solarium... I obraża się o byle gie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
nie chodzi mi o solarium .... dajmy na to ze opalił się na słoncu to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
ja bym się ne obraziła moze na chwilke ale zaraz by mi przesżlo i nie wydarla bym sie bo nie umiem tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl nawet o nim, jest nienormalny, fakt, to bolało, znam ten ból, ale to nie jest powód żeby Cię obrażać kochana, powinien zachować do Ciebie szacunek w każdej sytuacji, teraz cię zmiesza z błotem za klepnięcie w obolałe plecy, a za jakiś czas stłucze cię za to że nie umyłaś naczyń :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfffff a co jest złego w tym że facet chodzi na solarium??? Powinnaś spokojnie z nim porozmawiać. Wyjaśić ze rzeczywiście źle zrobiłaś, ale nie było to specjalnie. Powiedz że chciałabyś aby jednak nie zwracał się tak do Ciebie, bo Ty go szanujesz i oczekujesz tego samego od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
czasami tez mam takie wrazenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
przeprosiłam go a on nawet nie raczył mi odpisac bo było wczoraj do dzis się nie odezwal pomimo moich przeprosin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffffffff
Po prostu mi się to nie podoba. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegial, chloptas, przegial NIE dla facetow, ktorzy tak sie odnosza do kobiet [i nie tylko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem sms przepraszajacy byl bledem - juz raz przeprosilas, teraz jego kolej na przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
ehhh nie wiem co mam robic to nie pierwszy raz gdy on się tak bardzo unosi o byle cos nie wiem jak mam do niego przemowic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawiaj z nim wcale, kiedy tak sie zachowuje, i nie odzywaj, dopoki nie zrozumie, ze to on zrobil zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfffffffff rozumiem, ale często nawet nie można poznać że facet opala się w solarium, nie mówię o spalonym kurczaku a opalonym facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze facet ktory
1. chodzi do solarium w dodatku tak,zeby sie spiec ( idiota bez wyobrazni, myslacy tylko o tym, jak w tej chwili wygląda) 2. wrzeszczy o byle co(furiat) 3. zero odpowrnosci na ból ( histeryk) 4. uzywa wulgarnych słow(cham) 5. obraza sie o byle co ( babski charakter) 6.nie ma poczucia humoru i dystansu do siebie ( tepy ponurak) 7. wszystkie te cechy pokazuje ci jednoczesnie ( ma cie w nosie) naprawde nie wart jest myslenia o nim powaznie. Ciesz sie,ze sie nie odzywa i poszukaj lepszego!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarium to akurat tu nie jest zadnym problemem, ja bym nie chciala, zeby moj facet sie opalal, ale kwestia gustu, nie ma sensu tego drazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazic sie, nie odzywac sie do niego i czekac na przeprosiny, a najlepiej gruntownie przemyslec sens tego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
pomińmy fakkt solarium bo jest akurat najmniej wazny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no świetnie
Super masz chłopaka, pozazdrościć:-o Uciekaj jak najadalej, bo z doświadczenia wiem, że lepiej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys podtopilam faceta, i nawet na mnie nie burknal. Ciekawe, co chlopak autorki powiedzialby, gdyby przyszla do domu i powiedziala 'kochanie, rozwalilam nasze auto'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
wydaje mi sie znajac jego charakter ze było by bardzo zle .... ( ze mną ) oprocz tego ze jest bardzo nerwowy ma tez inne dobre cechy nie jest to tak ze on cały czas sie drze ale jak cos zrobie nie tak albo jemu przez przypadek to wtedy się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre cechy moze i ma, ale co z tego, kiedy brakuje mu podstaw szacunku do Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsDGFHH
szanuje mnie ale własnie chodzi o to ze jak cos zrobie zle albo jemu cos co sie nie podoba to wtedy ... nie chce odejsc ... moze dało by się to naprawic uswiadomic mu w jakis spodob ze zle robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×