Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama24mama

Poszukuje rodziców dzieci z wadami serca...

Polecane posty

Gość mama24mama

Proszę...Niech ktoś taki się odezwie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama24mama
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABECZKAAAAAAAAAA
a jaka to wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama24mama
Możnaktoś z was zna takie osoby...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama24mama
złozona wada serca:VSD,PS,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABECZKAAAAAAAAAA
znam z wada, wypadanie płatkow zastawki mitralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda nie naleze do takich rodzicow, ale moja przyjaciolka tak jej synek jest juz rok po operacji i wszystko jest na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama24mama
ja dowiedziałam się w 22 tygodniu ciąży-obecnie jestem w 31... Jak to jest z operacjami wu nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka dowiedziala sie po porodzie... malego reanimowali zaraz po naglej cc, pozniej przewiezli natychmiast do innego szpitala to byla tragedia i szok dla niej, bylam u niej, ciezko bylo jej wyjsc samej ze szpitala, dobrze ze miala oddzielny pokoj... maly mial zakazenie wewnatrzmaciczne, cos z oczkami i 2 wady serca, nie domykalnosc i jakies 2 dziurki -ale na 100% nie jestem w stanie powiedziec co to dokladnie bylo, bo juz nie pamietam :( w wieku 9 miesiecy przeszedl operacje na otwartym sercu w warszawie i wszystko pozniej bylo juz ok ale co tam przezyla-w szpitalu :(matko takie nieszczescia :( teraz maly ma 2 lata i nic nie widac zeby byl chory, ma tylko dluga blizne przez cala klatke piersiowa, ale blednie z czasem mam nadzieje ze u Was nie bedzie tak zle, dobrze ze jestescie przygotowani juz, ona nie bylo, to jej 1 dziecko i taki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama24mama
Pierwsze dziecko straciłam w 3 miesiącu. Cieszę się że o wadzie dowiedziałam się wcześniej niż twoja przyjaciółka...Nie jest mi łatwo i wiem że czeka mnie ciężka i długa droga...ale przynajmniej do porodu mogę się przygotować psychicznie.Moją córcie rodzę w specjalistycznym szpitalu... dziękuje za miłe słowa wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo zyskuje Twoje malenstwo przez to ze wada zostala zdiagnozowana jeszcze przed porodem napewno bedzie to lepszy start i napewno wszystko bedzie dobrze na gazecie jest specjalne forum trzeba sie tylko zapisac http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35361 tutaj jest temat mamy z wadami jak u Twojego malenstwa http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24429&w=46656846&v=2&s=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartuś80
Wiesz co moja kolezanka tez bedzie teraz rodzic i jej dziecko tez ma wade podam ci numer gg moze sie odezwie9239270 Powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena243
Witam moja córka też jest z wadą serca VSD ASD II po pierwszej operacji jeszcze przed nią dwie .Gdzie leczycie dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-moja 3 letnia córeczka ma wrodzona wade serca-zdiagnozowana w 3 m-cu zycia- obwodowe zwęzenie tetnicy płucnej.Jestesmy pod opieka kardiologa.Na poczatku zwęzenie było duze i było prawdopodobieństwo wykonania balonoplatyki,ale wraz z wzostem dziecka,rozwojem itd zwężenie samo sie rozszerza:))Tak wiec nie musimy operowac córeczki.Na poczatku gradient wynosił 65,teraz 24-więc jest duża poprawa. Córeczka gdy zmarznie ma taka marmurkowa skóre na całym ciele-tak maja dzieci z tą wadą,poza tym nic jej nie jest-biega,skacze,nie męczy sie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercowa mama
Witam,może ja nie do końca na temat,bo synek jest zdrowy,ale za to ja jestem po operacji serca. Dokładnie takiej jak opisałaś-ubytek międzykomorowy z przeciekiem. Dodatkowo niedomykalność zastawkowa i wypadanie płatka mitralnego oraz zwężenie tętnicy płucnej. Miałam operację w wieku 11 lat w CZMP w Łodzi. Operował mnie dr Jacek Mol z dr Andrzejem Sysą. Operacja zaczęła się o 12,a skończyła o 15. Po 24 h byłam już na normalnej sali na kardiochirurgii,a po 8 dniach byłam w domu. Była to operacja na otwartym sercu, z zatrzymaniem krążenia i podłączeniem do sztucznego płuco-serca. Wada typu koci mruk. Teraz operuje się od razu po urodzeniu lub w pierwszych miesiącach życia. Dziecko nawet nie będzie tego pamiętało, jedyna pamiątka-blizna na mostku po cięciu i dwie małe kropki po drenach. Do jakiego kardiologa chodzisz? Bo dobrze by było gdybyś już się zapisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercowa mama
Ojej,ale stary temat. Nie zauważyłam wcześniej :) Magdalena, mamunia-chcecie pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena czemut Twoje dziecko musi miec jeszcze dwie operacje. Moj synek mial VSD i ASDII i to duze ubytki mial przeszedl operacje jak mial 3 miesiące i wiecej nie musi miec wszystko ze jednym razem zrobili. teraz juz ma 2,5 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama24mama
sercowa mama jeśli tutaj zaglądasz to napisz proszę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chrześnica też ma wadę serca i czytam właśnie trochę o tym, ma 2,5 miesiąca teraz, wykryto na szczęście w 20 tyg ciąży więc można było ją uratować choć już po wykryciu wady to mama tylko praktycznie połowa czasu to szpital, po urodzeniu brała prostin i przeszła zabieg bąbelkowania, teraz po miesiącu w domu, spowrotem trafiła do centrum zdrowia dziecka w w-wie, jutro znowu zabieg bąbelkowania bo żyła się zwęża;( Zastanawiam się czy tak będzie wyglądało jej dzieciństwo...jest taka kochana i grzeczna a musi tyle wycierpieć.. Jestem ciekawa jak twoje maleństwo, pisałaś już 2 lata temu ;-) Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_MMM
Jestem z Wami całym ❤️ Trzymam kciuki za wszystkie maleństwa jak i dorosłych z chorym serduszkiem ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamarie19
Wow to już 10 miesięcy od mojego wpisu. Mała rośnie jak na drożdżach i nawet nie wygląda na dziecko z wadą serca. Zwykle maluchy są mniejsze z tego co się orientuję a ona w wieku 12,5 m-ca wazy ponad 10 kg. Pielęgniarki i lekaże w centrum zdrowia nie poznali jej kiedy trafiła tam ostatnim razem. Narazie nic się nie dzieje. Mała rozwija się w znakomitym tempie tak jak zdrowi rówieśnicy i oby tak dalej. Szkoda, że poprzednie forumowiczki zapomniały o temacie..;/ Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie maleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wada serca ASD II moja córka będę miała operację (6 miesiecy ) czy może ktoś udzielić jakiś informacji o tym Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie bedzie operowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam dziecko z wadą serca HLHS ma 8 lat teraz borykamy sie z wątrobą bo wysiada przy tej wadzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Moja Córeczka teraz ma 8 miesiecy . Ma wadę serca ASD II,ubytek (7-8 mm) niestety ostatnio się pogorszyło i musi być przeprowadzona operacja . Moje pytanie do osób które dzieci już przebyły taka operację jak wygląda sama operacja i czy po operacji już jest wszystko w porządku Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia P kuj pom

Witam. Jestem obecnie w 29tyg i, mala ma stwierdzonego fallota. Jesli chce Pani.pogadac moj.nr 667326960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz synek przebył skomplikowaną operację serca. Długo nie mógł powrócić do zdrowia. Dopiero intensywna rehabilitacja w instytucie „Dlaczego my” postawiła go na nogi. Dziś czuje się doskonale i może swobodnie bawić się z innymi dziećmi. Namiary na instytut znajdziecie tutaj  http://www.instytutrecognition.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie niedawno się dowiedziałam będąc w 5msc ciąży że mój synek ma ciężka wadę serca czyli jednokomkrowe bez żyły płucnej od tamtej pory nie mogę sobie poradzić z tym że jestem bezradna w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×