Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oikujyhfdcvbg

seks z grubym facetem...jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość dhjhsdgrdncbv,
Moj facet wazy tez z 100 kg ma 180 ja waze 48 i 162 cm, i mam z nim najlepsze duoczenie na świecie, w każdej pozycji a najlepiej jak siedze na nim albo on na mnie z tyłu! dopiero z takim czujesz się jak z prawdziwym mężczyzną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiony mąż...
ja mam 170cm i 110kg i rżnę moja az wióry lecą, tylko furka jej z pipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggoddaa
pierdoły jak kogoś sie kocha to trzeba się poświęcić. Po co miec chudzielca który np. bedzie cie bił jak można mieć grubaska który bedzie cie kochał na zabój i bedzie opiekuńczy, stanie w twojej obronie itd. Nie zawsze ważny jest wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co innego jak facet ma gore miesnia a co innego jak gore tluszczu. ale tak ja piszesz ze jest miekki, lepki i spocony to mi sie niedobrze robi na sama mysl ze mialabym z kims takim isc do lozka.. moglby mnie kochac ale juz bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanioły cmentarne
dziwne bo moj wazy 97 kg wzrost 183 chudy nie jest ale gruby tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti20
jakieś niepoważne rzeczy tutaj wypisujecie. czytałam gdzieś mądrą wypowiedz, nie na tym forum, ale o podobnym temacie, że takiego faceta owszem kochać można, ale nie pożądać. od zawsze uwielbiałam szczupłych mężczyzn i takiego też poznałam... a to że się zmienił... niedługo to będzie tylko jego problemem bo nie wiem czy wytrzymam. i dokładnie, wcale nie jest seksi jak facet jest spocony, ten brzuch taki... boże, latające ciasto do ugniatania. koszmar. gdyby ważył 100 ale to były mięśnie to by bylo o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoon36
ja mam 175/73 i 19 cm uffff i nie poce się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffddddddddddddd
podniecaja was dziewczyny grubi faceci? no szokkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoon36
każdy ma swoje podniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretta from Kraków
słuchaj mj facet mam 189cm/ wazy 106kg ja 165cm/ 54kg i nie sprawiaja mi te dysproporcje klopotow w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo!
kiti20 zgadzam sie z Toba absolutnie. Nie pozadam, nie kocham, bo nie pozadam, nie pozadam, bo jest oblesny, nie dba o siebie, piwsko złopie, brzucho rozbuchane...juz mi niedobrze... Czy jest milosc bez seksu? moze i jest ale jaka to milosc... Poczucie bliskosci i nierozerwalnosc bierze sie wlasnie z udanego seksu. Najgorsze, ze to moj mąż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaratePumoLepszeNIżSumo
Jak Was przystojniak posuwa i cyce latają jak worki z wodą to co? Aaa, zapomniałem, tu same super modelki i inne ideały. Tylko jak to się stało, że żaden szczuplutki się Wami nie zainteresował, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten po prostu jest takie "nalany", miekki, mokry, lepki i w ogole, malo ruchliwy. spotykasz sie z facetem ktory kompletnie nie jest w twoim typie, po co to robisz? masz cos nie tak z glowa to idz do psychologa a moze jestes tak szpetna ze tylko taki cie zechcial i bierzesz co popadnie, uwiez nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka35a
ja wam powiem tak nie lubie chudych facetow, nie pociagaja mnie co nieznaczy ze tlusciochy mnie pociagaja , spotykalam sie kiedys z chlopakiem ktory wazyl 110 kg przy wzroscie 182 ,dla mnie nie bylo problemu,facet zadbany ,czysciutki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onakakakaka
Autorko coś bredzisz. Ja waże 77 kg i mam 174 cm wzrostu.natomiast mój partner przy 186 cm wazy jakies 95 kg. I wcale nie jest otyły. Jest notabene cholernie silny i wysportowany. A w łóżku nie ma żadnego rpoblemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie jak u wiekszosci wypowiadajacych sie- moj facet ma 182 cm i wazy niecale 100kg, nigdy nie bylo problemu z seksem, z zadna pozycja, w wrecz przeciwnie, fantastycznie nam w lozku :) I nie jest obrzydliwym spoconym grubasem tylko bardzo atrakcyjnym misiowatym mezczyzna, ktory bardzo mnie pociaga :) Autorka chyba przesadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzcaxxa
onakakaka sama do kruszynek nie należysz, więc trudno zebyś miała nie wiem jakie wymagania enna ty uważasz, że autorka przesadza, a ja na samą myśl o "atrakcyjnym misiowatym" dostaję mdłości. są po prostu kobiety co grubasa nie tkną, a jak ugrzęzną w stałym związku z kimś kto się w trakcie owego związku upasł, to będą się brzydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Zuza, kazdy lubi to co sie mu podoba :) Ja lubie jak facet ma troche cialka, nie lubie chudzielcow i przytulac sie do kosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołdi
Ludzie kochani sam mam 183 waga 118 kg od 10 lat jestem z partnerką mamy dziecko daje w tych sprawach radę a ty jeżeli ci źle z nim to nie trzeba było się poznawać tylko szukać sportowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnopiura
Jeżeli ty jestes filigranowa,a on ma to co piszesz w gabarytach to co za problem wspóżycia.Przecież facet nie leży na ciebie tylko jest oparty na rękach,a tylko tyłek pracuje i penetruje Twoją cipeczkę,ale radzę Ci podłuż sobie odpowiednio poduszeczkę,a najlepiej twardawy jasiek pod tyłek,to zaraz poczujesz go głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taku maku
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariotyg
100 kg przy takim wzroście to nie tragedia,no chyba że facet na pompowany jak balonik.Są pozycje które nawet grubasów nie wykluczają z dobrego seksu.Myślę że jak przejawisz trochę dobrej woli to znajdziesz to co może Ciebie w 100% zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z byd
wiesz oikujyhfdcvbg to na sex umawiaj się ze mną gg18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjzabowiak
Moj ma 102 kg i 182cm wzrostu jestem z nim juz 10 lat i nie zmienilabym na innego,chyba ze mialy jeszcze dluzszego ale to moze bym nie dala rady jak by mi chcial calego wlorzyc,ale to nie ma tematu.W tygodniu to dajemy sobie lekko bo praca,ale w piatek mieczorem juz jestesmy na luzie,az do niedzieli do wieczora bo poniedzialek znow do pracy.Za kazdy razem tak sie przyklada ja by to bylo pierwszy raz ja z nmi wpopracuje i to nam bardzo owocuje bo czasami( a to nie wiem dlaczego) tak czuje sie zjehana ze nie mam sily potem na robienie loda,musze ze trzy godziny jak martwa polezec,zeby znow na cos miec chec,najwieksza roskosz przezywam jak jade na jezdzca i widze meza buzie,to calym tym stosunkiem kieruje ja,znieniam szybkosc podskokow jak i glebokosc wejsc,a gdy uslysze ze zbliza sie do wytrysku to wbijam sobie calego i czekam jak skonczy,a ja jestem cala napelniona jego nasieniem,potem bierzemy kapiel w naszej duzej okraglej wannie i idziemy spac,a w niedziele tez cos sexualnego zawsze wymyslamy i tak do dtisiaj sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwy32749
Czy chodzi o Rafała Andziaka z MZA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moglabym z grubym. Juz nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam chłopaka który warzy 130 kg przy wzroscie 180 i jeszcze nie robiłam z nim tego choc bardzo na nim mi zależy bo jest czuły i kochany ja mam 173cm a waga moja 65 i teraz nie wiem jakie pozycje beda ok dla nas bo mamy zamiar to zrobic pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×