Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oikujyhfdcvbg

seks z grubym facetem...jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 160 i 59 kg, mój ma 185 i 93 i.nie jest gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet ma 186cm wzrostu waży 137kg jest czyściutki zadbany i pachnący zawsze, ja drobniutka 156cm i 52 kg i jest super w łózku, nie ma żadnego problemu z sexem w żadnej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela1132
Mój narzeczony też jest gruby przy wzroście 178 waży 110 kg a ja mam 165 i waze 65 kg i powiem Ci że mimo jego wagi mamy cudowny seks z żadnym innym facetem lepszego nie miałam. Może nie jest szalenie przystojny jak Brad Pitt ale jak dla mnie nie musi być piękny bo pokochałam to takim jakim jest i nigdy nie byłam szczesliwasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wszystko gra

... przesądza jestem z facetem który ma 198 cm i waży 140 kg wszystko mu poszło w brzuch i nawet jego koledzy się śmieją że jest w 9 miesiącu ciąży brzuch ma wielki a ja mam 160  i ważę 55 więc do niego jestem malutka a nie przeszkadzasz nam to w kochaniu się próbowaliśmy każdej pozycji od tyłu na jeźdźca z boku na stojąco itp i zawsze jest nam dobrze. I wchodzi cały i potrafi zrobić maximum u mnie więc dziewczyna chyba zdeka przesądza a jeśli chodzi o pocenie to mój też się poci ale nie aż tak z tym to musi iść do lekarza albo do apteki jeśli naprawdę jest tak aż do przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Nie ma nic bardziej obleśnego niż sex z otyłym facetem. Grubasy okropnie się pocą i szybko męczą a do tego mają małe wacki i cierpią na impotencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×