Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam79

radom-salony slubne

Polecane posty

dziewczyny mam maly problem. w pazdzierniku wychodze za maz. pochodze z zakopanego ale prace i narzeczonego mam w radomiu i tu zaczyna sie moj problem. nie orjetuje sie w ogole gdzie znajduja sie tu (czyli w radomiu) salony sukien slubnych .prace mam taka ze nie mam nawet kiedy pochodzic bo wszystko jest otwarte od 10 do 18 :( nie mam mi kto doradzic wiec pprosilabym o jakies adresy. http://www.suknieagnes.pl/pl.html to jest moj wymarzony model moze ktos wie gdzie takie sa? rozwazalam rowniez zakup sukni w zakopanem ale czy jest ses wiezienia jej z tamtad bo wesele bedzie u pana mlodego . doradzcie cos . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też październikowa
Ja jestem z Warszawy swoją sukienkę zamówiłam w salonie ślubnym Emmi Mariage. Główna ich siedziba to właśnie Radom. Może tam uda Ci się znaleźć coś ładnego. http://www.emmimariage.pl/ Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań tej jedynej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze na slowackiego jest jakis nowy salon? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam Emmi MAriage ja jestem ze Śląska ale w okolicach Radomia miałam slub i wesele i własnie w tym salonie kupowałam suknie ...miła obługa i duży wybór ja brałam slub w pazdzierniku 2008 a widze ze kolekcja 2009 jest jeszcze piękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Salon jest też na ul. Limanowskiego na przeciwko MOPSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Autorko! 30 maja jest otwarcie salonu mody ślubnej KM na ul. Toruńskiej 12, mają być promocje i konkursy z okazji otwarcia to może warto się wybrać, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×