Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość sadra
dzieki za info w poniedzialek dzwonie zeby sie umowic na konsultacje i zabieg odrazu ,rowniez mam blizny potradzikowe sredniej głebokosci oraz rozszerzone pory mam nadzieje ze cos da sie z tym zrobiic:)a ogolnie spoko gosciu ???jako lekarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Wiesz co ja tu czytałam dużo negatywnych opinii.ale to sama sie przekonasz, bo ja bardzo go lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Jak sie umówisz to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
No własnie ja rowniz widzialam sporo negatywnych opini i jestem zdziwiona troche bo wydaje sie rowny no ale przekonam sie 19 wrzesnia umowilam sie na wizyte mam nadzieje ze bedzie ok , w poznaniu bo tam mam najblizej :):)a pan urbanowski do 27 jest na urlopie to znaczy wraca 27 z urlopu :):)aha i w zwiazku z tym mam jeszcze jedno pytanko bo niewiem czy mam dzwonic do niego bezposrednio bo chcialam miec od razu zabieg jesli niebedzie zadnych przeciwskazan i niewiem czy bedzie laser na miejscu , czy przywozi laser i trzeba dzwonic zeby przywiozł ???jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
do 27 sierpnia jest na urlopie a 19 jest wrzesnia w poznaniu bo troche zamotalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
zadzwon do Art Clinic w Poznaniu bo on dokladnie tam przyjezdza i powiedz ze pierwwszy raz idziesz i chcesz sie umowic do Urbanowskiego na fraxel i ona Cie zapisze na pewno na jakas sobote bo on tylko w soboty jest :) Ja tak w styczniu tez ide na fraxel znow, no jak uda mi sie wczesniej to w listopadzie moze.... zobaczymy :) On laser zawsze przywozi bo on po to tam przyjezdza tylko na zabiegi rozne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Aaa i podobno wypyski sa przeciwskazaniem ale mi robil i jakos mnei nie wysypalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
dzwoniłam umowilam sie na 19 w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandula
hejka ja mialam tym restore robione.Ja widzialam odrazu roznice,chociaz z czasem bylo coraz lepiej do momentu kiedy sie przyzyczailam i znowu chce zby bylo jeszcze lepiej heh Jak wrocisz koniecznie daj znac jak wrazenia:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
DO MIRANDULA:napewno sie odezwe zostawiam ci moj nr GG :6139056 lub karolina5555@autograf.pl napisz do mnie popiszemy prywatnie pozdrawiam cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
do mirandula: witaj jestem wlasnie po zabiegu u dk urbanowskiego zabieg byl troche bolesny za to po zabiegu strasznie palila mnie twarz ,,,,minelo 5 godz i w tej chwili nieodczuwam pieczenia tez tak mialas???powinno chyba troche piec nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Sandra Wysłałam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda---
hej halo dziewczyny a po jakim czasie od zakonczenia leczeni atradziku aknenorminem mozna zastosowac laser? ja glupia zamiast od razu wyleczyc sie izotretinoina, to bralam tysiace madci i antybiotykow i porobily mi sie blizny straszne, troche aknenormin je zlagodzil ale sa widoczne i mnie szpeca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
po aknenorminie musisz odczekac minimum 5 miesiecy do pierwszego laseru bo wczesniejsze zabiegi fraxelem moga pozostawic po sobie blizny w roznych postaciach...wiec lepiej nieryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena_x
Po trądziku zostały mi szpecące blizny na całej twarzy, najbardziej rzucają się w oczy te na policzkach. Próbowałam już kwasów i innych zabiegów z mało dostrzegalnym skutkiem, kilka miesięcy temu przeczytałam o laserze. Spotkałam się z dermatologiem, który zachęcająco przekonywał mnie o skuteczności nowego zabiegu. Ze zdjęć jego pacjentek w gabinecie blizny niby dały się całkowicie usunąć za pomocą lasera fraxela re:pair. Decyzja zapadła i jutro idę na zabieg!  Obiecałam, że jak spełni swoje słowa, to napiszę pozytywną opinię, więc piszę na razie, że idę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena_x
będzie to zabieg fraxelem re pair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodo789
do helena_x Jak wrażenia po zabiegu? Napisz proszę,ja też się wybieram niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
obecnie jestem po drgim zabiegu fraxelem zabieg drugi był bolesny ale nie tak zeby niedało sie wytrzymac ......narazie mam opuchnieta twarz i bardzo zaczerwieniona czekam az zacznie sie łuszczyc .*)jesli chodzi o wypowiedz poprzedniczek to wydaje mi sie ze nie na kazdej skorze fraxel działa tak samo , jesdenu moze usunac całkowicie a drugiemu tyko troszke , wszystko zalezy od skory danej osoby ale raczej niema tak ze niebedie zadnej poprawy ,, ja spotykalam sie z rozna opinia lekarzy jedna z nich to ze fraxele usuwa całkowicie a druga ze jesli ktos tak mi powie to znaczy ze kłamie , narazie niemoge powiedziec bo to dopiero drugi zabieg ale jestem dobraj mysli .*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
do helena_x jak wrazenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja jestem po 1 zabiegu laserem Fraxel re-store na blizny potrądzikowe. Zabieg był dość bolesny, ale do zniesienia. Przed zabiegiem miałam nałożony na 30 min. krem znieczulający. Bezpośrednio po zabiegu skóra bardzo piekła i była zaczerwieniona. Po wyjściu na dwór na zimne powietrze poczułam się zdecydowanie lepiej a skóra znowu był bledsza. Taki stan utrzymywał się przez 2-3 godz.Wieczorem czułam się już całkiem dobrze. Dzisiaj, tzn. następnego dnia po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i ściągnięta. Nie odczuwam żadnego bólu, dyskomfortu. Wychodziłam na dwór, ale nie robiłam makijażu. Zgodnie z zaleceniami Pani dr, która wykonywała zabieg, dzisiaj stosowałam tylko krem nawilżający. Jeśli chodzi o efekty to od razu po zabiegu widać było różnicę. Mam głębokie blizny potrądzikowe a już 1 zabieg niektóre spłycił. Oczywiście ten efekt się zmieni, gdyż bezpośrednio po zabiegu wszystkie blizny są wypchane od środka a później znowuj trchę opadają ale już nie tak głęboko jak były przed zabiegiem. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona z zabiegu i już zapisałam się na kolejny. Jeżeli ktoś ma pytania to proszę pisać, postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja jestem po 1 zabiegu laserem Fraxel re-store na blizny potrądzikowe. Zabieg był dość bolesny, ale do zniesienia. Przed zabiegiem miałam nałożony na 30 min. krem znieczulający. Bezpośrednio po zabiegu skóra bardzo piekła i była zaczerwieniona. Po wyjściu na dwór na zimne powietrze poczułam się zdecydowanie lepiej a skóra znowu był bledsza. Taki stan utrzymywał się przez 2-3 godz.Wieczorem czułam się już całkiem dobrze. Dzisiaj, tzn. następnego dnia po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i ściągnięta. Nie odczuwam żadnego bólu, dyskomfortu. Wychodziłam na dwór, ale nie robiłam makijażu. Zgodnie z zaleceniami Pani dr, która wykonywała zabieg, dzisiaj stosowałam tylko krem nawilżający. Jeśli chodzi o efekty to od razu po zabiegu widać było różnicę. Mam głębokie blizny potrądzikowe a już 1 zabieg niektóre spłycił. Oczywiście ten efekt się zmieni, gdyż bezpośrednio po zabiegu wszystkie blizny są wypchane od środka a później znowuj trchę opadają ale już nie tak głęboko jak były przed zabiegiem. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona z zabiegu i już zapisałam się na kolejny. Jeżeli ktoś ma pytania to proszę pisać, postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
CHCIALABYM SIE POZBYC DROBNYCH ZMARSZCZEK POD OCZAMI (MAM 26 LAT). CZY KTOS Z WAS MIAL STOSOWANY FRAXEL BEZPOSREDNIO POD OCZY? JAK TO WYGLADA? CZY UZYWA SIE SPECJALNYCH NAKLADEK,BO PRZECIEZ OCZODOLY TO BARDZO WRAZLIWE MIEJSCA? JAK WYGLADA OKO PO FRAXELU? CZY ZABIEG JEST EFEKTYWNY? CZY ZMARSZCZKI ZNIKNELY? DZIEKUJE ZA WSZELKIE INFORMACJE, MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena_x
Najbardziej obawiałam się bólu w kolejnych dniach, bo do zabiegu zaproponowali mi „głupiego jasia” od anestezjologa (nie mogę narzekać, dało się wyczuć, że doktor i pielęgniarka byli doświadczeni, on to jakaś bardzo znana w środowisku osoba, ordynator w szpitalu kobiecym na Mokotowie). Bezpośrednio po zabiegu byłam czerwona i spuchnięta na twarzy tak, że nie widać było mi oczu, ale widziałam przez szparkę otwartych powiek. Drugi dzień po zabiegu przespałam. Trzeciego i czwartego nadrobiłam zaległości domowe, piątego dnia zaczęły mi rozpuszczać się preparaty, które dostałam po zabiegu. Teraz już jest dużo lepiej, jestem jasnoróżowa. Nawet efekty są już widoczne, choć doktor zapewnia że i tak będzie lepiej. Czoło i nos mam już gładkie, najgłębsza blizna z nosa całkowicie zniknęła, czekam na taki efekt na policzkach. Jutro idę do pracy i boję się reakcji współpracowników, bo jeszcze nikt ze znajomych mnie nie widział, a wyglądam jak laleczka bez zmarszczki choć mam już swoje lata. Nazwisko dermatologa podam jak wszystko się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny prosze
agniesia i helena gdzie robiłyscie i ile was to kosztowało ja chce zrobic tylko na dwoch polikach 4 cm na 4 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
wzitam ja juz sie wypowiadalam na innych forach o tym laserze. ja robilam dwa razy w zeszlym roku. jestem na tyle zadowolona ze szykuje sie na trzeci zabieg pod koniec grudnia. ktos sie pytal czy mozna robic fraxel pod oczy.tak mozna, ja mialam robiona cala twarz(blizny potradzikowe) i przy okazji przejechal mi doslownie pod oczami ze az sie poczatkowo przestraszylam, czy oczom to nie zaszkodzi. ale wszystko ok, no i super sprawa na zmarszczki.szkoda ze to taki drogi interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
Do anulka 15, powiedz mi prosze jak pozniej wygladaly Twoje oczy jak Ci lekarz przejechał pod samymi oczami? Miałaś spuchnięte? Mam namyśli oczodoły. Czy rzeczywiście drobne zmarszczki zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnisia
a ile płaciłas??? ja chciałabym pod oczy tylko i chcciałam sie zorientowac ile to kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do magdagu po zabiegu mialam bylam dosc mocno opuchnieta na calej twarzy. ale pod oczami .....horror.szczegolnie na drugi dzien mialam doslownie dwie szparki,ledwo co widzialm. zeszlo po kilku dniach , no i faktycznie okolice oczu sie poprawily,skora jedrna i mniej zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Jeśli chodzi chodzi o koszt zabiegu to za policzki jest to ok. 300 zł. Zabieg miałam wykonywany w Estetico w Łodzi. A na dodatek wykonują tam jeszcze próbę zupełnie za darmo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×