Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość helena_x
Fraxel miałam robiony przez doktora Krajewskiego w Warszawie na ulicy Bukowińskiej. Cena mnie mile zaskoczyła, bo robiłam całą twarz i słyszałam że potrafi kosztować nawet 6 tys.a u mnie to było mniej. Cieszy mnie też że jestem tylko lekko różowa i wszystko przebiega bez powikłań.Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesia na pewno dałaś 300 zł zaa policzki??? Niemożliwe bo ceny kształtują się w okolicach 1 tyś za policzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a blizny Ci zniknęły??? zostały tylko te białe kropeczki??? Może skonsultuj się z lekarzem który robił zabieg i zapytaj czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez fraxel robie w Lodzi w
Estetico i potwierdzam policzki kosztuje 300zl ! Ja co prawda probe mialam platna 100zl, ale te kwote odejmuja przy kolejnym zabiegu wiec teraz za policzki zaplace 200zl ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez fraxel robie w Lodzi w
Dodam ze zabieg robiony jest oryginalnym fraxelem , a nie mozaikowym czy innym typu fraxel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez fraxel robie w Lodzi w
Agnesia czy Ty jestes juz po normalnym zabiegu czy dopiero po probie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
ojj szczerze watpie czy to orginalny fraxel , ceny za same policzki wahaja sie od 800 do 1400 wiec to niemozliwe , pozatym w łodzi niema orginału gadałam kiedys z lekarzem z łodzi i oni maja tylko jakis pochodny od fraxela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez fraxel robie w Lodzi w
To jest oryginalny laser Re:store ! Owszem w Lodzi w dermedzie maja laser typu fraxel - dokladnie laser mosaic, ale w Estetico jest oryginalny na bank .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
wiesz co tylko ta cena zaskakujaco niska , jesli byłaby to prawda to było by super , ja na probe miałam tylko impuls , dlatego sie dziwie szukajac miejsca na zabiegi u mnie obdzwoniłam wszedzie i ceny bylly podobne, a moze robia z mniejsza siła moze dlatego ??tez robisz na blizenki po tradziku ???po ktorym zabiehu jestes i jakie efekty ???ja jestem po drugim na dziurki po tradziku i jest rewelacja zostaly mi jeszcze 4 teraz za tydzien mam trzeci a zamierzam zrobic 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez fraxel robie w Lodzi w
Tam ceny podobno sa tak niskie bo gabinet jest dodatkowy wspomagany przez Unię - robia rowniez depilacje laserowa rowniez w cenach bardzo konkurencyjnych, a tez maja najnowszy laser do depilacji Light Sheer. Ja jestem dopiero po probie laserowej wiec nic nie moge powiedziec, ale sama proba tez jest robiona na calym obszarze gdzie sie ma blizny tylko ze slabsza moca - i taka proba kosztowala mnie 100zl, od kolejnego zabiegu tego juz wlasciwego te kwote odejma, wiec za policzki zaplace teraz 200zl. Na zabieg ide za kilka dni, wiec zobaczymy jaka moc zaproponuje p. doktor, jestem dobrej nadziei, wczesniej robilam laser typu fraxel w dermedzie i tam za same policzki placilam 600zl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadra
fajnie ze napisałas bo 1000 zł a 300 to jest roznica , , daj znac w takim razie jak bedziesz po drugim zabiegu .*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez fraxel robie w Lodzi w
Sama bylam zaskoczona tymi niskimi cenami i tez na poczatku bardzo nieufna, najpierw poszlam obadac ten caly gabinet i naprawde jest ok, czysto, schludnie i mam nadzieje ze profesjonalnie i mam nadzieje ze mi te zabiegi pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 1 zabiegu laserem w Estetico w Łodzi. Zabieg miałam wykonany wczoraj więc na razie jeszcze nie widzę jakichś widocznych efektów. Za zabieg zapłaciłam 300 zł - za policzki. Warunki w gabinecie są na wysokim poziomi, jest czysto, schludnie. Napiszę za kilka dni jak efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesia a jaka moca mialas
robiony ten zabieg w Estetico ? Czy jest mocno czerwona i opuchnieta po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg chyba był wykonywany z mocą 20, ale pewności nie mam. Wszystko zależy od głębokości blizn, więc ciężko jest porównywać zabiegi u różnych osób, bo u każdej blizny mogą mieć inną głębokość. Ja mam tych blizn dużo, ale czy są one głęboko to już nie jestem w stanie sama ocenić. Teraz jestem po pierwszym zabiegu,a przede mną jeszcze na pewno 1-2 zabiegi. Prawdę mówiąc zdziwiło mnie że Pani doktor ocenia moje blizny na 3 zabiegi, ale w końcu to ona ocenia mnie profesjonalnie a moje odczucia mogą być mylne. Poza tym wskazuje to też na fakt, iż nie chce naciągać klientów na kolejne zabiegi, które być może nie są już potrzebne. Jest to kolejna zaleta zabiegów w Estetico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wyglądu po zabiegu to dzisiaj, tzn. 2 dni po zabiegu jestem jeszcze zaróżowiona, skóra jest trochę ściągnięta, szorstka, powoli zaczyna się złuszczać, pojawiło się kilka drobnych wyprysków, które mają zniknąć po 2-3 dniach. Opuchlizna występowała u mnie w dniu zabiegu, ale była ona nieznaczna. Najlepiej jednak wziąć kilka dni wolnego i przeczekać ten czas w domu. Co prawda już następnego dnia po zabiegu można wykonać pełny makijaż, ale ja wolałam posiedzieć w domu i nie męczyć skóry niepotrzebnie jakimiś kosmetykami.Po Próbie którą miałam wykonywaną również w czwartek skór goiła się do wtorku. W środę nie było już najmniejszego śladu po zabiegu - skóra była świeża, delikatna, wyglądała bardzo zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v czekała
to co ty miałas za l;aser to był fraxel???ja tez mam co miesiac i u mnie jest rewelacja niemiałam poparzen moze z zbyt duza siła ci robił???ale scieranie tego nie miałam ....to pewnie jakis inny laser miałas wiesz moze warto go zaskarrzyc jesli popsuł ci buzie ???zastanow sie nad tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v czekała
a czym on ci tom scierał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
************** PREZENT NA ŚWIĘTA ZA 200 ZŁOTYCH- SAM WYBIERASZ CO CHCESZ!!!!!!!!!!!!! WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ http://prezentodajnia.pl/?m=rejestracja&pol=473 I SIĘ ZAREJESTROWAĆ. KILKA TYSIĘCY WSPANIAŁYCH NAGRÓD PO 200 ZŁOTYCH CZEKA NA CIEBIE! WIĘC NIE CZEKAJ TYLKO KLIKNIJ I SIĘ ZAREJESTRUJ- TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v czekała
wiesz co ja bym mu niepodarowała , tak to jest jak niedouczeni lekarze biora sie za cos o czym niemaja pojecia ....szczerze ci wspołczuje bo wiem co to znaczy a twarz to nie dup... za przeproszeniem.... mi tez lekarz popsuł cere posz lam za porada kilku pryszczy a wyszłam z okropnymi bliznami i dziurami wiec troche cie rozumien na szczescie jestem juz po trzecim fraxelu i jest rewelacja juz czekaja mnie jeszcze dwa lub gora trzy zabiegi i bedzie super... a skad jestes ??wiesz zycze znalezienia dobrego lekarza ktory ci naprawde pomoze i wezmie sprae w swoje rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vczekała
wiesz co wydaje mi sie ze jak buzia odpocznie od tych laserow to powinna sie poprawic cera , a jesli porobili ci dziurki i nierownosci to moge cie pocieszyc ze da sie to z pewnoiscia poprawic...i najlepszy jest fraxel restore lub wygładzajacy co2 moja kolezanka miała...ja tez ryczałam przez twarz ale teraz sie otrzasnełam gdy jest lepiej...i jestem dobraj mysli ...za ciebie tez trzymam kciuki oby było lepiej zawsze jet jakas metoda wiec nieprzejmuj sie .*)daj znac jak bedziesz po wizycie .*)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vczekała
aha a na poparzenaia dobry jest zel arnikowy ... schodzi zaczerwienienie , i obrzeki fajnie wiec moze sproboj to kosztuje ok 5 czy 6 zł a jest dobry .*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ldz
Witam , właśnie przeczytałam cały wątek dot. laseru Fraxel i jestem pozytywnie nastawiona. Choć troszkę nieufna. Mam blizny potrądzikowe niestety:( Męcze się z trądzikiem już od kilkunastu lat, kiedyś były to pojedyncze pryszcze, ale od 2 lat trądzik się nasilił do takiego stopnia, że zacząl występować na całej twarzy jego skutkiem są blizny, głębokie dołki i jak narazie przebarwienia. Jestem zdołowana wyglądem swojej twarzy, ponieważ dbałam o leczenie i stosowałam ogromną ilość leków, które raz pomagały a raz nie....Teraz stosuje aknenormin 20 mg już od lipca(koniec czerwca) są efekty, ale podobno nie aż tak zadawalające jak myślała Pani Dr. mam nadzieje, że do końca kuracji ustanie trądzik całkowicie. Wtedy mam zamiar zająć się bliznami (oczywiście po 6 miesiącach od zakończenia przyjmowania akncenormin-u). Czytam wasze posty i jestem zainteresowana pójściem na zabieg laserowy. Jestem z Łódzi i widzę pozytywne opinie o wykonywanych tutaj zabiegach. Byłabym wdzięczna za umieszczanie nowinek dot. zabiegów w Łodzi. I wierze, że wszytkie uporamy się z bliznami :):):) Pozdrawiam wszystkich uczestników forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jama
Witam! Robiałm Fraxel wczoraj ( a miesiąc temu Pixel). Zabieg Fraxelem był dla mnie o wiele boleśniejszy (pomimo znieczulenia jakimś kremem), ale po zabiegu poza lekkim opuchnięciem i zaróżowieniem czułam się super- żadnego pieczenia czy bólu. Dziś skóra zrobiła się twardsza i wyskoczyły mi malutkie krostki na brodzie (ale myślę, że szybko znikną). Ogólnie wyglądam w miarę dobrze i czuje się ok. Po Pixelu skóra goiła mi się długo (ponad 3 tygodnie),ale pewnie dlatego,że uczulił mnie krem i lekarz mi go musiał zmienić. O efektach Fraxela nie mogę jeszcze nic napisać, bo jest za wcześnie. Co do Pixela-skóra sie rozjaśniła,przebarwienia prawie zniknęły a blizny potrądzikowe lekko spłyciły. Lekarz twierdzi,że potrzebuję trzech zabiegów. Zobaczymy. Zresztą skóra każdego reaguje inaczej,więc samemu trzeba się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMa
Witam! Robiałm Fraxel wczoraj ( a miesiąc temu Pixel). Zabieg Fraxelem był dla mnie o wiele boleśniejszy (pomimo znieczulenia jakimś kremem), ale po zabiegu poza lekkim opuchnięciem i zaróżowieniem czułam się super- żadnego pieczenia czy bólu. Dziś skóra zrobiła się twardsza i wyskoczyły mi malutkie krostki na brodzie (ale myślę, że szybko znikną). Ogólnie wyglądam w miarę dobrze i czuje się ok. Po Pixelu skóra goiła mi się długo (ponad 3 tygodnie),ale pewnie dlatego,że uczulił mnie krem i lekarz mi go musiał zmienić. O efektach Fraxela nie mogę jeszcze nic napisać, bo jest za wcześnie. Co do Pixela-skóra sie rozjaśniła,przebarwienia prawie zniknęły a blizny potrądzikowe lekko spłyciły. Lekarz twierdzi,że potrzebuję trzech zabiegów. Zobaczymy. Zresztą skóra każdego reaguje inaczej,więc samemu trzeba się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktos was buja
jest tu na kafeterii cały wieki topik o laserach i ten laser to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robiony laser fraxel re store 6 dni temu. opuchlizna i skóra łuszcząca juz zeszły. utrzymuje sie natomiast silny rumień w miejscu gdzie wcześniej miałam czerwone plamy (czy tez blizny potradzikowe), wyglada to jak taka czerwona plama na twarzy. czy to zejdzie ??? czy jest to niestety poparzenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze po laserze
smaruje skore kremem Cicalfate - u mnie bardzo przyspiesza gojenie, nie zostaja potem zadne zaczerwienienia, skora zluszcza sie w doslownie blyskawicznie. Robie zabiegi w czwartki a w poniedzialek jest juz po wszystkim. Nie moge poki co powiedziec nic o efektach bo jest na to za wczesnie, a ja mam spore wymagania i oczekiwania, wiec z tym wole sie wstrzymac ;) . I nie wiem jacy lekarze robili Wam te lasery, ze az macie poparzenia :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×