Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość stetico oryginalny
skad wiesz ze oryginalny???? sprawdzilam na stronie producenta i nie ma zadnego z lodzi gabinetu ... wic skad masz takie info???jak mozesz przeslij link o ile jest to udestepnione w necie ale chyba taka reklama powinna byc w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
a byl ktos w tym estetico ??? bo ja bym poszla ale chcialabym posluchac opini na ten temat mieszkam w lodzi i jak to jedyny oryginalny laser to warto tam isc... Kieruje wiec pytanie byl ktos w estetico i jest zadowolony, widzi efkty ??? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
Ja robilam w Estetico w Lodzi, o efektach niestety nic nie jestem w stanie powiedziec bo za mna dopiero 1 zabieg. Tam ceny sa naprawde okazyjne i p.doktor wydaje sie byc kompletentna, minusem sa jednak odlegle terminy... teraz jakbys sie np. tam zglosila na zabieg to moze w marcu by Cie na niego dopiero umowili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_ mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteticooooooo
pozostał mi miesiac kuracji aknenorminem i potem zamierzam isc na zabieg wiec zadzwonie o wiele wczesniej i tak bede czekac pol roku bo nie sa zalecane jakiekolwiek eksperymenty na twarzy...Inforumuj nas(mnie)jak efekty...a zamierzasz isc na kolejne zabiegi?ja bym bardzo chciala pozbyc sie tym blizn i miec to cholerstwo z glowy nie oczekuje super gladkiej cery ale przynajmniej nie takich dziur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
Tak za tydzien mam kolejny zabieg, czekalam na niego 1,5m-ca. W Estetico jest tak, ze oni najpierw zrobia Ci probe tym laserem, placi sie mniej - ja np. za oba policzki zaplacilam 100zl, oni Ci potem te kwote przy kolejnym zabiegu odejma jesli sie na niego zdecydujesz. Czyli jest tak ze policzki normalnie kosztuje 300zl, to drugi zabieg ( tzn ten po tej probie ) kosztuje 200zl, a 3 laser juz normalnie wg cennika czyli 300zl. To sa ceny naprawde mega okazyjne, sama nie wiem dlaczego tak tanio, bo laser jest oryginalny na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośoo7
czy stosując zorac, można zrobić zabieg fraxelem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorac
polec sie dermatologa niehc on o tym zadecyduje bo jeszcze tak jak u mnie gdybym sobie zrobila jak biore aknenormin to mi sie zrobia wieksze blizny mialam zakaz wyciskania pryszczy ale jeden mnie tak korcil ze po prostu nie wytrzymalam i teraz przy nosie mam ogromna dziure a gdbym nic nie robila nie bylo by sladu...nie rob nic bez konsultacji z lekarzem, ja nie mam info na temat tego leku i lasera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina241
do v czekała Możesz mi powiedzieć u jakiego lekarza byłaś w Toruniu, bo też zamierzałam zrobić sobie Fraxel u jednej pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katerina241
do katerina241 Moge Ci powiedziec że p dr jest miły i dobry z niego dermatolog ale zawsze wypytaj o skutki uboczne i zastanów sie czy warto robic taki zabieg Zastanawiam sie u którego lekarza chcesz zrobić zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katerina 241
katerina 241 do jakiego lekarza sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
Ja dzis mialam kolejny zabieg fraxelem w estetico, poki co jestem opuchnieta, czerwona, skora jest szorstka jak diabli... Mialam robiona moc 40J po 8 przejazdow - czyli nie jest to najwyzsza z mozliwych, ale mimo naprawde mocnego znieczulenia zabieg mnie troche zmeczyl. Zeby tylko te zabiegi daly zamierzony efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztj
"w estetico maja oryginalny Ja dzis mialam kolejny zabieg fraxelem w estetico, poki co jestem opuchnieta, czerwona, skora jest szorstka jak diabli... Mialam robiona moc 40J po 8 przejazdow - czyli nie jest to najwyzsza z mozliwych, ale mimo naprawde mocnego znieczulenia zabieg mnie troche zmeczyl. Zeby tylko te zabiegi daly zamierzony efekt." PROSZĘ PISZ NAJLEPIEJ CODZNIE JAKI SIE ZMEINIA TWOJA BUZKA I CZY JAK JUZ SIE WSZYTKO ZAGOJI TROCHE (MYSLE ZE TO OKOLO 1 TYGODNIA) CZY JEST JAKAS POPRAWA W BLIZNACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
Postaram się. W sumie teraz mialam robiony zabieg z dwukrotnie wieksza moca niz ostatnio, wiec mysle ze i proces gojenia moze potrwac dluzej ( poprzedni zabieg mialam w rowniez w czwartek i w poniedzialek bylo widoczne tylko lekkie zaczerwienienie i luszczenie, predko sie to wszystko wygoilo ) . Smaruje to wszystko kremem przyspieszajacym gojenie Cicalfate, mam bardzo szorstka skore teraz, taka pumeksowa, ale juz przestala piec i juz czuje tego goraca ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminimini
Fraxel miałam robiony wczoraj (28.01) pierwszy raz. Bolało (jakby ktoś wbijał tysiące rozgrzanych igiełek), ale gorsze rzeczy przeżyłam związane z odnową skóry (choćby TCA). Na buzi obrzęk tuż po zabiegu i dziś po przebudzeniu dalej się utrzymuje. Twarz już nie piecze, nie ma uczucia gorąca. Skóra szorstka jak tarka, zarumieniona (skutki takie, jak już inne osoby na tym forum wspominały). Moja Pani Dr szczegółowo poinformowała mnie o tym co będzie się działo na mojej twarzy, dlatego też jestem spokojna :) Ufam jej, prowadzi mnie już kilka lat i jest coraz lepiej :) Jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za wszystkich, którzy też walczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
Skora zaczela sie juz luszczyc, ale nie jest to takie zlazenie skory platami, a jedynie sypie sie taka drobna, wysuszona na wior skorka. Poliki nadal mocno czerwone i napiete, opuchlizna zeszla calkowicie. Caly dzien dzis lazilam z gruba warstwa alantanu i Cicalfate na twarzy. Moim zdaniem po takim zabiegu przymusowe jest zamkniecie sie w domu na kilka dni, ja nie dalabym rady tak wyjsc, bo jednak podraznienie, czerwonosc i luszczenie sa mocno widoczne, dlatego informacje jakie podawane sa czesto na stronach internetowych, ze juz kilka godzin po zabiegu mozna wrocic do normalnego zycia wg mnie mozna wlozyc miedzy bajki. Chyba, ze fraxel robiony jest z niewielka moca w celach kosmetycznych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś007
a laser CO2 czyli re pair daje lepsze efekty niz re store ??? mial ktos robiony >>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
Skóra juz prawie sie wygoila, z bliska widac, ze jeszcze troche sie łuszczy i jest zaczerwieniona, ale naprawde jest to malo widoczne. Skora jest napieta, nie widac ani jednej blizny. Na kolejny zabieg ide w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
dshbsdkdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
Napiszcie mi prosze z jaka moca mieliscie FRAXEL i ile przejazdow. Ja mialam z moca 70 mJ i 2 przejazdy. Jestem juz po 4 fraxelu. Jestem ciekawa jakie wy mieliscie parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
Ja mialam moc 40J po 8 przejazdow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
magdagu wszystkie zabiegi mialas robione z ta sama moca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsADADEW
czy rozszerzone pory tez znikaja, czy tylko dobry jest efekt przy duzych bliznach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
Tak, miałam 4 zabiegi z moca 70 mJ i tylko 2 przejazdy. A wy jak mieliscie? Bo mi sie wydaje ze dal mi za duza moc a za malo przejazdow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
No to dziwne rzeczywiscie, ze tylko 2 przejazdy, cholera wie dlaczego lekarze robia raz tak raz tak...moze dostosowuja moc lasera i ilosc przejazdow do stanu cery ? Jednak na czysto ludzka logike to powinni robic maksymalna moc przy maksymalnej ilosci przejazdow wtedy to przynosiloby chyba najszybciej efekty. Ja pierwszy zabieg to w ogole mialam z moca 20J i po 4 przejazdy wiec bardzo niewiele, teraz byl drugi zabieg 40J i 8 przejazdow, zobaczymy ile bedzie za trzecim razem. Co ile robisz te fraxele ? Widzisz pozytywny efekt po 4 zabiegach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
Ja mialam zawsze z max i tylko 2 przejazdy. Wydaje mi sie ze lekarz nie potrafi dobrac parametrow bo wszystkim robi tak samo z max moca 70 mJ i tylko 2 przejazdy. Poprawe widze ale mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Ja jestem po 2 zabiegu z Estetico. Pierwszy zbieg miałam robiony 10.12.2009 z mocą 20. Teraz zabieg miałam 29.01.2010 i z mocą 50. Po pierwszym zabiegu widać było różnicę na płytszych dołeczkach, część zniknęła a pozostała się zmniejszyła. Teraz miałam robiony zabieg z większą mocą na głębsze blizny. Na pewno widać różnicę, natomiast na pewno potrzeba jeszcze czasu żeby było widać ostateczny efekt, ale i tak jestem zadowolona.Blizny są płytsze, jest ich mniej. Myślę że w moim przypadku potrzebne będą jeszcze 2 -3 zabiegi. Natomiast co do Estetico to po ostatnim (mocniejszym) zabiegu dzwoniła do mnie Pani z kliniki z pytaniem o samopoczucie. Widać zainteresownie pacjentem, zabieg był wykonywany ok. pół godziny a zatem dość długo trwał, Pani doktor co chwilę pytała o samopoczucie. No i koszt - za policzki tylko 300 zł. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesia a wybierasz sie
na 3 zabieg ? Jesli tak to po jakim czasie od drugiego zabiegu bedziesz miala kolejny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztj
za oba policzki 300 czy ze jeden 300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×