Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stłukłam okulary

Okularnicy, jak często kupujecie nowe okulary?

Polecane posty

Gość stłukłam okulary

Ja jestem długodystansowcem :-D Zwykle noszę okulary kilka lat. Przywiązuję się i długo przyzwyczajam. Dla mnie zmaiana okularów to prawie jak operacja plastyczna twarzy ;-) Też tak macie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitta27
zmieniam oprawki co 2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramma
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad - ja zmieniam okulary prawie co roku. Szkla zwykle i tak musze wymieniac bo waga mi sie powieksza a po roku noszenia okulary sa nieco, no coz, znoszone :) Nosze okulary od 2go roku zycia wiec kto wie ile par juz mialam - a najczesciej mam przynajmniej dwie w danym momencie (w razie gdyby cos sie stalo) plus jedne przyciemniane na slonce... Okularowe rozpasanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga tez sie powieksza, ale mialam na mysli wade wzroku, oczywiscie :) Podswiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam co 2 lata okularki. ale wiecej na tle szkla, bo porysowane sa. i dotego co roku sprawdzam wzrok. a ilosc, to tylko jedne mam nowe. te stare sa wtedy na rezerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje okulary gdy widze slady zniszczenia na swoich badz ide do okulisty. niedawno kupowalam w www.kosinski.tarnobrzeg.pl/ i sa piekne, nigdy dotad nie mialam tak dopasowanych oprawek. i jeszcze jedne mi sie podobaly! nie wiem czy nie kupic na zmiane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mniej wiecej raz do roku zeby odswiezyc wyglad:D ostatnio kupowalam w http://www.panhilary.lodz.pl/ - sa wysokiej jakosci dlatego kupie sobie chyba drugie na zmiane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllaa22
Ja dopiero co zaczełam chodzić w okularach!!Jestem z nich mega zadowolona!Kupiłam je na galeriawidzenia com i wszyscy mówią mi że bardzo mi w nich do twarzy także narazie będę śmigać w tych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwa rozne oka imusze i niemoge se kupic za 10zl w kauflandzie a u okulistay biorą 80zl za badanie i 35@0 za byle okulary to jakis zydowski pomioat ,ja potrzebuje minusy do chodzenia i plus do czytania w sumie musze miesiac zasowac w pracy na okulary ten kraj jesat chory:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica980
Ja swoje okulary dobrałam w Centre de la Vision w Krakowie. Zależało mi, żeby były idealnie dobrane, bo wcześniej przez kilka lat męczyłam się z okularami, których noszenie kończyło się bólem głowy. To było męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotna77
Dawno, dawno temu wybrałam jedną parę w Galerii handlowej . Potem okulary uległy uszkodzeniu i musiałam mieć nowe. Za namową znajomej udałam się po nie do Centre de la Vision w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona, no i nie kosztowały majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje nowe jak dotychczasowe mi sie zepsuja lub juz wybitnie mi sie nie podobaja oprawki :) Zawsze chodze do http://www.optyk-debica.pl/ bo tam maja ogromny wybor ciekawych oprawek, a do tego swietnie potrafia doradzic. Bardzo polecam takie rozwiazanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję okulary co kilka lat. Zazwyczaj gdy zmienia mi się wada wzroku. Aktualnie mam 2 pary. Jedne casualowe, a drugie klasyczne z czarną oprawką do pracy. Okulary zamawiam najczęściej w salonie www.oftal-koralewscy.pl. Maja szeroka oferte i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie średnio raz na 2 lata przychodzi zarówno zmiana szkieł, jak i samych oprawek. Lubię zmiany, więc zmiana oprawek w moim przypadku jest jak najbardziej wskazana. Mam nawet swojego ulubionego optyka, do którego regularnie chodzę po nowe okulary - Salon Greta http://optykgreta.pl/ . Zawsze podpowiedzą, doradzą, a i pogadać można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria

Jakbyście szukali dobrego salonu optycznego dla dzieci to łódzkie Okooko www.okooko.com.pl/ dobrze się sprawdzi. Mają bardzo dobry wybór oprawek, świetne podejście do dzieciaków i na miejscu zrobicie też badania (również na nfz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stępień

Stępień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×