Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rilla___

Pękające naczynka na nogach

Polecane posty

Gość gość
Ja z moimi naczynkami walczyłam wiele lat.. bałam sie zabiegów różnego rodzaju wiec tylko cierpiałam w ciszy... Na szczescie kolezanka przekonala mnie ze nie ma nic strasznego w medycynie estetycznej i tak wybralam sie do dr Macieja Kielara w Melitusie w Warszawie :) Spisal sie oczywiscie doskonale i teraz jestem szczesliwa posiadaczka pięknych łydek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barkakakakaka
Na pękające naczynka na nogach polecam zabieg laserem neodymowo jagowym Nd: YAG w klinice Dr Legrand w Krakowie. Miałam wykonywany zabieg jesienią i jestem zachwycona efektem. Naczynka świetnie się wchłonęły i pozamykały, a ja znów mogę latem nosić krótkie szorty i spódniczki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też koleżanka przekonała do zabiegów. zawsze uważałam, że trzeba walczyć naturalnymi sposobami, co robiłam przez wiele lat, ale nawet lekarz mi powiedział, że jeśli chcę mogę spróbować, bo żadną maścią czy kremem nie pozbędę się naczynek. więc wybrałam się na darmową konsultację do Clinici cosmetologici. po zastanowieniu wybrałam laser qwadro star (nie wiem jak to sie piszę :D). Faktycznie efekty znacznie lepsze niż po maściach, bez porównania. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zabiegu to pytajcie, chętnie odpowiem :) Jako, że odziedziczyłam po mamie taką przypadłosć do pękających naczynek to teraz zachęcam mame, żeby też wybrała się na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast drogich zabiegów zacznijcie od Ascolipu czyli liposomalnej witaminy C w dużej dawce. Wit C uszczelnia naczynia krwionośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamina C w dużej ilości istotnie pomaga w wzmocnieniu naczynek jednakże z dużymi dawkami Ascolipu uważałabym ponieważ ma dużą zawartość glicerolu, który niestety ma kilka poważnych przeciwwskazań m.in zaburzenia pracy serca, cukrzyca, zaburzenia koncentracji. Warto szukać suplementów liposomalnych bez glicerolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botanikowa

Wydaje mi się, że najpierw zamiast zabiegów należy spróbować innego sposobu, u mnie np. pomogły kapsułki maxi3vena z ruszczykiem i witC, naczynka zmniejszyły się znacznie i co ważne nogi mi już w pracy nie puchną , nie czuję pod koniec dnia bólu i mrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja chirurg naczyniowa dr Mariola Cieśla-Dul z SCM clinic powiedziałaby, że trzeba zmienić tryb życia. To podstawa. Naczynka nie lubią zbyt siedzącego lub stojącego. Poza tym warto udać się do specjalisty właśnie a nie próbować coś leczyć na własną rękę. Naczynka na nogach to problem żylny nie skórny i tylko estetyczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×