Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rilla___

Pękające naczynka na nogach

Polecane posty

Dorzucę swoje trzy grosze, bo akurat w temacie zabiegów na pękające naczynka mam jakieś tam doświadczenie. Specjalista nie jestem, ale czytałam na ten temat sporo i takimi najlepszymi sposobami na pozbycie się tych nieprzyjemnych pajączków jest na pewno scleroterapia, poza tym lekarze polecają terapie światłem czerwonym. Pani doktor, do której chodzę robi scleroterapię akurat, ale w tym miejscu, w którym przyjmuje są tez inne zabiegi na taka dolegliwość. Z tego co mi ta pani mówiła o pajączkach na nogach, to decyzję, co do tego, jakiego zabiegu użyć podejmuje lekarz, więc i tak i tak trzeba się przejść i zapytać po konsultacji specjalisty. jakby ktoś chciał, to mogę podać namiary na moją lekarkę, tylko z góry zaznaczam, ze w Krakowie przyjmuje. Jakbyście się zdecydowali, to piszcie do mnie na maila lupusik31@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika996
witam. ja tez jestem po skleroterapii. 3 lata temu miałam laser. tylko na część uda . zaznaczam ,że mam małe popękane naczyńka. po Dopplerze oczywiście. Dla mnie to nie było w ogóle efektu. bolało jak diabli i naczynko zostało, albo ślad w postaci poplątanych cieniutkich czerwonych niteczek. na pewno nie było lepiej, całe szczęście, że nie gorzej.ale do gabinetu nie wróciłam. po 3 latach zdecydowałam się na skleroterapie. poszłam z badaniem Dopplerowskim i lekarz najpierw zamknąl mi żyły z refluksem tzn. niedrożne pod kolanami i na łydkach. za 3 tygodnie z powrotem ponakuwał te żyły( podone one powodowały pękanie naczyń w jakim stopniu, bo naczynia mam bardzo kruche- niestety geny) . trochę powstrzykiwał w malutkie,niestety nie we wszystkie, bo nogi jeszcze miałam za świeże. zrobił mi się na udzie tym które miałam robione matting ( rozlało się naczynie) . wróciłam za 3 tygodnie , poprawił znalazł to problematyczne naczynie głębiej i je zamknął. rzeczywiście na moich oczach znikło. został siniak. już 2 miesiące od 1 skleroterapii, chodzę w pończoszkach uciskowych. żylaki jeszcze się nie do końca powchłaniały. za 2 dni wizyta kontrolna. uprzedzam mają się wchłaniać do 6 miesięcy. taki zabieg trzeba robić jesienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś miała zamukane naczynka IPL? Ja mam, co prawda najwięcej na buzi, ale są tym bardziej widoczne i zastanawiam się nad IPL właśnie. Nie wiem tylko jak to dokładnie działa. Mozecie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia 2011 Laseroterapia polega na wprowadzeniu wiązki światła emitowanego z lasera, która przechodzi przez skórę. Wiązka ta w zetknięciu z hemoglobiną prowadzi do obkurczania i zamknięcia naczynia. Laser nie wpływa na pozostałe struktury i tkanki. Zabieg ten trwale zamyka naczynka. Niektóre zmiany wymagają kilku naświetleń, jednak liczba zabiegów laseroterapii zależy od lekarza. Obecnie to jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia „pajączków. Z tego powodu, że laser dociera do głębszych wartsw skóry jest znacznie skuteczniejszy niż kosmetyki. W przypadku cery naczynkowej nalezy jednak pamiętać o odpowiedniej diecie i pielęgnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika996
i jestem po 3 miesiącach po laserze w dawnej kleopatrze, dziś Dermikos. I dla przestrogi nie polecam. Lekarka nie znasię na zamykaniu naczyniek, zrobione mialam żyłka pzry żylce i nic się nie pozamykało, zostało , i jeszcze mam więcej nowych!!!! zdecydowanie odradzam chyba wybiorę się na jesieni spowrotem na skleroterapię , normalną. Aktualnie nogi mnie bolą ,a Dopplera mam ok. więc nie wiem coto. chyba taka moja uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do monika996 Ja jestem po 3 zabiegach mikroskleroterapii, z efektów właśnie nie jestem zadowolona, nogi mnie zaczęły boleć (nigdy wcześniej przed zabiegami nie bolały), a Doppler w porządku. Jak sprawa się rozwinęła u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółta mirabelka
Mam ten sam problem- stosowałam różne specyfiki i niestety nic nie pomogło. Rozważam teraz zabieg zamykania naczynek http://www.instytutluisa.pl/uslugi/zabiegi-na-twarz/ tutaj. Może to rozwiąże mój problem? I moje nogi będą nareszcie wyglądały normalnie a nie jak teraz- całe w pajączkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi456
Ja polecam galvenox soft. To żel, który ma w składzie i wyciąga z kasztanowca i aloes i pantenol o dobesylan wapnia. Naprawdę pomaga i świetnie odżywia skórę. Pajączki same znikają od nie go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollymolly
lusi456 potwierdzam. Od wieków zmagałam się z popękanymi naczynkami i zawsze mnie krępowało kiedy musiałam odsłonić nogi. Próbowała wielu środków ale dopiero galvenox zrobił co należy. Dobesylan wapnia w żelu jest jednak świetny do tego pantenol i wyciąg z kasztanowca sprawiają, że po każdym smarowaniu czuć jak skóra nóg odżywia się i regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pękające naczynka to zło. Naprawdę. Jestem pod stałą opieką chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/), bo jestem w podwyzszonej grupie ryzka, ale jest to bardzo uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam straszny problem z naczynkami, najwięcej było na nogach - w okolicy kostek. Jestem w trakcie leczenia laserowego w WellDermie - jest coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oleuropeina bardzo dobrze wpływa na nasze żyły. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego układu sercowo-naczyniowego oraz poprawia prawidłowy przepływ krwi przez naczynia. Oleuropeina przyczynia się do ochrony lipidów we krwi przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Uszkodzone lipidy mogą powodować kumulację płytek krwi i zatykanie naczyń krwionośnych. Składnik ten jest zawarty w niektórych kompleksach witaminowych, np w Harmonelli. Po kilku miesiącach jej stosowania poznikały mi pajączki na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem może być tu laser. Ja miałam zamykane naczynka w gabinecie Bellisana. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem lasera rozszerzonego naczynka. Promień lasera gwałtownie podgrzewa krew w naczynku powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. U mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vevyl
Słyszałam o zabiegach na pękające naczynka, ale wiecie co? Ja w pierwszej kolejności spróbowałam kremu Varive, który okazał się strzałem w 10. Wiadomo, że na efekty nie są natychmiastowe po pierwszym użyciu, ale u mnie pojawiły się bardzo szybko, po około dwóch tygodniach zauważyłam, że żyły są mniej widoczne, obrzęki na nogach też pojawiają się rzadziej i mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem to nie wiem czy coś da... Mama miała zawsze takie pajączki ale z czasem wyglądało to coraz gorzej. Pomogło dopiero laserowe zamykanie naczynek. W klinice miracki w Warszawie takie zabiegi wykonują. Na stronce maja cennik itd wiec mozecie sobie zerknąć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra888
Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z naczynkami na twarzy, na nogach lub z przebariweniami albo trądzikiem to warto zastanowić się nad zabiegami wykonanymi za pomocą urządzenia Ellipse. Takie zabiegi wykonują w Vici Clinic w Krakowie i na ich stronie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurowska
Ja byłam w zeszłym tygodniu w Vici Clinic w Krakowie na zamykaniu naczynek na nogach. Używają tam lasera Ellipse i muszę powiedzieć, że to naprawdę działa - obecnie jestem po pierwszym zabiegu i już po 3 dniach praktycznie wszystko było zagojone, a naczynka zniknęły.. :) Także z mojej strony bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków ... trochę daleko. Czy jest ktoś w stanie mi coś polecić w Trójmieście? Zastanawiam się nad laserowym zamykaniu naczynek :) Słyszałam, że laser w tym wypadku jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferida1414 Ja ci polecam klinikę we wrzeszczu w Gdansku :) Tam jest taka Pani Julia, która doradzi i wszystko wyjasni. rzeczywiscie lasery sa super, jak ktos ma kruche naczynia to jeszcze gorzej, bo trzeba co jakis czas powtarzac. Ja sie balam bolu to mialam robiony zabieg glowica hotcold, ona tak chłodzi przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×