Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mashimi

chce byc chuda!!!!!!!!

Polecane posty

Gość molyy
Ha;) Ja mam 158 i wazę 47 kilo bez problemu mniejszczę się w 34 góra nawet 32 a dół 26;) w niespełna 2 miesiace schudłam 8 kg moja matka sie wscieka ale ja mam to w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym sie chwalisz
ze wygladasz jak dziecko, a nie jak kobieta??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biwia
ah ja tez mam taki zamiar - odchudzalam sie juz nie raz i bylam baaaardzo szczupla (niektorzy mowili ze az za) potem mialam opercaje musialam jesc i przytyc , nie moglam chodzic przez rok iec z braku ruchu i waga mi skoczyla ok 9kg. zrzucialam z 6 i powiem ze juz wiecej nie moge. jem bardzo malo choc realnie( serki, twarozki, warxywa gotowane miesko ) chyba 1000kcl nie bedzie, czasami moze 600, 800 -zalezy od dnia, nieraz caly dzien nie zjem bo sie zle czuje. i powiem wam ze waga nie chce juz drgnac a nie chce sie glodzic. Cwicze ok 4 razy w tyg. slodycze to bardzo zadko i narazie nic...czy ktoras z was tak ma? czy wreszcie ta waga ruszy sie? co do chorob napewnie jestem zdrowa bi mialam badania po operacji wiec nic z tych rzeczy . nie powiem marzy mi sie rozm 34 i chcialabym wrocic do dawnej miligranowej sylwetki i mimo ze tyle robie narazie ak stanela na 51 przy 166 tak stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia :(
siemka nazywam sie monika rudnicka i mam 14 lat mam wzrost 167 jednak ważę 74kg to jest straszne niewiem co zrobic niepotrafię się z tym uporac od pół roku i cały czas przybywaja mi gramy pomocy! próbowałam juz dużej ilości diet i ćwiczeń niestety to niepomaga mam niska samoocena i jestem bardzo krytyczna doradzcie cos moze tym razem sie uda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez!! Zaczęłam dietę do 1000 kcal dziennie Tydzień temu i...... schudlam 1,5 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holi K
Ja sama też się odchudzam od kilkunastu tygodni szło mi nieźle, ale w pewnym momencie zrobił się zastój. Dopiero gdy kupiłam sobie taki preparat www.nutrina.pl/26,acai-berry-select.html to waga powoli znowu zmniejszała się. Teraz ważę 50 kilo przy wzroście 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 14 lat prawie 15 i waże 56 kilo ;c a wzrostu 1.65 jestem tłusta chce schudnąć a nie mg cały czas sobie mówie schudne nie będe jesść i następnego dania jem chipsy słodycze nie wiem jak sobię z tym poradzić ktoś pomoże ? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 20 kg w 5 miesięcy dzięki ćwiczeniom i zdrowemu trybowi życia. Wystarczy regularnie jeść i nie podjadać :) Chcesz wiedzieć więcej wejdź na chcebycchudazjulia.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat :) i dołączam się, bo także chcę zejść z wagi o jakieś 10-15 kg wzrost 175, waga 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebyćchuda
ja chce ważyć 46 kg a ważę koło 50 , mam pomysł , żebyśmy nawzajem sobie pomagały np jak ja będę chciała zjeść coś słodkiego wy mi będziecie tego odradzać , zawsze w chwili słabości będziemy pisać pomocy !!! ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ważę 65 kg mam 26 lat i 155 cm wzrostu i czuje się ciężko w swoim ciele .Postanowiłam się przyłączyć do was dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makiro292
Ja przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl z tej stronki zamawiałam i nie mam żadnych skutków ubocznych a przyjmuję już 4 miesiąc co więcej moja znajoma 2 miesiące temu zakończyła kurację z tym suplementem i czuję się rewelacyjne spadło jej aż 40kg w 8 miesięcy ja schudłam 22kg, ale wiesz nie tylko łykanie tabletek bo zmiana nawyków żywieniowych i ćwiczenia ja rower stacjonarny i basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj że waga to nie wszystko, czasem dużo szczuplej wygląda sie jak ma sie mięśnie bo toone właśnie tworzą sylwetkę człowieka i formują te seksowne piekne kształty. Ja kiedyś miałam podobne myślenie, bylemniej, byle szybciej i trafiłam do szpitalabo mój organizm długo na 1000kcal nie pociągnął(dojrzewanie). Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej drogi i wyrobic sensownego stosunku do jedzenia, takiego który by niepowodował że jest miźle. Dzisiaj chodze do psychodietetyka i jestem z tego dumna bo nabieram normalnego stosunku doposiłków i kwestiimojego własnego wyglądu czy kaloryczności dań które spozywam.Polecam poradnię Cel w Gdyni, moim zdaniem to fachowa pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia22

Nie ma co odkładać dbania o swoją figurę na jutro! DZIŁAĆ trzeba teraz! JUŻ! Ja też czekałam w nieskończone. a u mnie przepis na lepsze jutro okazał sie banalnie prosty! TEST DNA w klinice dethloff. Dzięki niemu wiedział, co potzebuje mój organizm! Dostałam od Pani Doktor Beaty rozpisaną dietę + jakie ćwiczenia ( takie w domu ) muszę wykonać i potem poszło z górki! Już 3 msc a już straciłam 12 kg! jeszcze 5 i będzie PERFEKCYJNIE! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... 1000 kalorii... strasznie mało... Ja schudłam jedząc O WIELE więcej i się ruszając. W ogóle nie czułam się jabym była na diecie... Na 1000 kalorii dziennie nie wyobrażam sobie nawet tygodnia! Odchudzanie może być ciężkie więc trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Przyłaczam się do komentarza Bogusi... Dethloff zrobi z was boginie sexu i to w bardzo dobrym wydaniu. u mnie też problem leżał, ze byłam święcie przekonana, że znam swój organizm a tu taka lipa... Okazało się, że mój organizm potrzebuję czegoś innego niż potrzebował i wszystko co zbędne odkładał... zaczełam samą dietę nakazaną przez ludzi z klinki Dethloff i nagle kg poszły w dół a jadłam tyle samo tylko co innego i o równych porach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Foreverslim.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciółki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty.Na prawdę duża w tym zasługa Foreverslim.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

no co mi pozostało powiedzieć w temacie Igenesis i dr dethloff - legenda! Umie rozwiązać każdy problem! Z czym bym do niej nie przyszła to mi zawsze doradzi i zawsze ma rację! Każda osoba, która je zdrowo i się rusza i żle sie czuję w swoim ciele przez zbędne kg powinna pójść do jej kliniki. ZAWSZE ale to zawsze doradzi dobrą poradą, zrobi badania i nie naciąga! Nie ma gadki "a to jeszcze to". Zawsze są konkrety i minimum badań. Robi co trzeba, mówi co proponuję i działa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na diecie 500 kcal

tylko przy mojej wadze to bezpieczne

Też marzę o rozmiarze xs - s

chciałabym ważyć 55 kg ;)

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh

Ja postanowiłam dążyć do chudości, bo podoba mi się to bardzo. Chciałabym być drobna, blada.. Nie należę do najwyższych, bo mierzę zaledwie 160 cm. Swojej wagi nie znam, ale stawiam na 50 kg. Mam nawet dużą pupę, wielu dziewczynom może się to podobać, ale mi nie. Marzy mi się noszenie bardzo małych rozmiarów i robienie dodatkowych dziurek w pasku. Borykałam się kiedyś z niedużą anoreksją (nie byłam turbo wychudzona i nie wyglądałam jak szkielet, bylam po prostu bardzo szczupla), ale mimo to chcę do tego wrócić. Tym razem nie poddam się. We wrześniu idę do innej szkoły, do osób, których w większości nie znam.. Chcę po prostu wyglądać tak, jak sobie wymarzyłam. Mam nadzieję, że podołam wyzwaniu. Jakieś drobne ćwiczenia w domu i 100% wysiłku na wf plus jedzenie w małych ilościach (oczywiście normalne posiłki, drobne śniadanie, normalna porcja obiadu, w miarę możliwości mojej silnej woli postaram się nie jeść niczego do kolacji,  która będzie taka, aby rodzice nie mieli problemu, oczywiście nie mam zamiaru się objadać) przyniosą mi oczekiwane efekty. Moim planem jest zrzucenie kilku kilo do wakacji, ale zamierzam schudnąć też trochę do 1 września. Jest to moja świadoma decyzja i jestem pewna w tym co chcę osiągnąć. Gdyby mój stan zdrowia mnie niepokoił zacznę pomału wzbogacać dietę (to samo planuję w momencie, gdy uznam, że wyglądam tak, jak chcę). Trzymajcie kciuki (jeśli ktoś tu jeszcze zagląda hahah)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×