Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewcze.123

Boję się wizyt u dentysty.

Polecane posty

Gość dziewcze.123

Jutro idę do dentysty, a mam bardzo poważną dantofobię :( Jak się nie denerwować i opanować sytuacje? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znieczulenie, mowisz ze jestes 'bardzo bojąca sie'' 10 minut, niech dokladnie cie znieczuli dobra muzyka ' i myslenie o wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota_kompletny
nie idź:) ja sobie dwie piątki dolne załatwiłem tramalem i nieleczeniem pół roku i już nie mam problemu bo mi je wyrwano:) 5 minut i po strachu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze.123
Muszę iść. Mam jeden ząb do wyrwania z ropniem i ruszają mi się ząbki :/ A więc podejrzenie paradontozy... :( Ropień może działaś negatywnie na inne części ciała a nie chce mieć kłopotów z sercem lub nerkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota_kompletny
żartowałem:) po prostu musisz iść i tyle.użyj wszelkich mozliwych umilaczy czasu przed a juz u dentysty powiedz że musisz mieć końską dawkę znieczulenia bo inaczej nie otwieram paszczy:) tzn buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota_kompletny
hmm.terapeuta tu nic nie da:) napisz list dzis.opisz w nim wszystko czego się boisz i schowaj:) a jutro bedziesz sie po wizycie u dentysty z tego smiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota_kompletny
spoko:) dent jest niczym przyjemnym ale jak olejesz to bedziesz mieć kibel w paszczy i reszta ciała też zacznie sie sypać.:) po prostu trzeba/musisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasaaaaa
ja mam 20lat też bałam się chodzić do dentysty strasznie popsuły mi sie dolne 4 zeby az i w pod jednym wychodzila ropa strasznie bolało ale jadłam keton ale sobie powiedziałam że muszę iść sama nie wiem jak to zrobiłam ale poszłam ten co miał rope mam martwego ale aktualnie go lecze nie bolało nic a bez znieczulenia poszłam bo dentystka powiedziała ze nie powinno nic boleć i tak było :) jestem najszczęśliwsza na świecie bo wyleczyłam wszystkie zęby i teraz lecze tego ropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasaaaaa
mowie Ci dziewczyna idź do tego dentysty bo zęby są bardzo ważne zreszta jak sie ma zepsute to ma się bardzo niemiły oddech pozatym nie można się śmiać na całego bo wstyd swych zębów aaa i jeszcze jedno dzień przed dentystą tez napisałam taki temat na kafe :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasaaaaa
a miałaś wtedy znieczulenie przy kanałowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie panikować ;) Przecież Cię nie zabije! XD Ludzie wchodzą tam i wychodzą ;p Ja miałam wyrwane 4 czwórki, bo musiałam żeby mieć aparat ortodontyczny. Do tego miałam czyszczone zęby z kamienia... no, ale pomyśl o tym, że już za 30 minut wybiegniesz (oby nie z krzykiem xD) z gabinetu i będziesz miała po sprawie ;) Zrelaksuj się i nie myśl o tym co on tam robi, bo robi co może żeby było dobrze ;) A najlepiej skup się na jakimś innym fragmencie ciała, np. na ręce ;p Może to dziwnie brzmi, ale mi zawsze pomaga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to.znowu.jaaa
Dziękuje wam za wszystkie rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×