Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MALALALALA88

depilacja.. jaka najlepsza?

Polecane posty

Gość karinawiosnaa
dla mnie najlepsza jest epilacja laserowa. Po kilku zabiegach problem wrastających włosków zniknął :) Zabieg zrobiłam na nogach... masakra, nie mogłam sobie zupełnie poradzić z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karino, a gdzie to robiłaś? :) Bo mam podobny problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinawiosnaa
w klinice krajewski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. Jak wasze efekty po serii? zabieg robiłam na pachy, bikini i łydkach. Sam zabieg nie był bolesny ale przez cały czas miałam chłodzoną skórę zimnym powietrzem to jest naprawdę super!!! Zabieg robiłam w estetice na sławkowskiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli mieszkacie w okolicach Koszalina to ja poleciłabym jeszcze jeden adres na który warto jest zwrócic uwagę http://top-laser.pl/ Tutaj własnie też mozecie pomyslec o takim zabiegu depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekilkaa
Ja próbowałam najpierw woskiem, ale to rozwiązanie tylko na chwile ( poza tym mega bolesne ). Ostatecznie poszłam do salonu COCO-TIME we Wrocławiu na CRYSTAL LASER. Zabieg na całe nogi trwał około 60 minut i powinno się go robić co 4-6 tygodni. Cała seria to maksymalnie 8 zabiegów. Przede mną jeszcze jeden zabieg a efekty już są mega widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_krk
Cześć, mam do was pytanie odnośnie depilacji. Razem z koleżanką próbujemy stworzyć firme, która zajmowała by się dostarczaniem wysokiej klasy maszynek do golenia jakość porównywalna z Gillette Venus ( 3 ostrza wzbogacone o dwa paski, które nawilżają i łagodzą podrażnienia powstałe podczas golenia) w formie subskrypcji. Bez tak zwanego pink tax-u. Początkowy zestaw maszynka plus 2 ostrza w cenie 29 zl a natępnie co miesiac lub 6-8 tyg dostarczane 4 nowe ostrza najwyższej klasy w cenie 29zł. Wszystko to w ładnym opakowaniu proste do waszego domu. Myślicie, że takie rozwiązanie ma sens? Któraś z was skorzystała z takiej formy subskrypcji? Jeżeli nie co jest czynnikiem, który wstrzymywał by was od zakupu. Bardzo dziękuje za wasze opinie i spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najskuteczniejszą metodą trwale usuwającą owłosienie jest depilacja laserowa laserem diodowym, np. Vectus. Aby zabieg był skuteczny należy wykonać go w serii, tj. ok 6 sesji. Warto wykonac również zabieg "przypominający" raz do roku dla podtrzymania efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie depilacja laserowa to zdecydowanie numer jeden! Skończyłam już serię depilacji na nogi a teraz robię depilację pach. Bardzo polecam. Depilację robię w salonie laser delux w Toruniu. https://www.laserdelux.pl/torun/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartenia
Dziewczyny, a czy któraś z Was robiła w ostatnim czasie Epilfree? Kurcze, w sierpniu jadę na wakacje i zastanawiam się, czy trochę nie za późno obudziłam się na taką trwałą metodę depilacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milq
Nie jest za późno. Możesz spokojnie zrobić zabieg, a potem korzystać z kąpieli słonecznej czy basenu. To nie laser, żeby czekać parę dni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamionka889
Po laserze to nawet pare tygodni chyba, pamietam jak chciałam iść na laser, a to jakoś w czerwcu było i babka mi powiedziała, ze na jesień mam wrócić. A co to to epilfree? Bo juz mam dość maszynek, przyznam szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się w końcu zdecydowałam na depilację laserem Light Sheer Desire w http://www.sibella.pl/oferta/depilacja - wciąż miała problem z powracającymi włskami. Nieważne czy je goliłam czy depilowałam woskiem zawsze miałam mase okropnych włosów.Teraz już kończe depilacje laserową i widzę ze efekt jest piorunujacy. Naprawede warto sie na taka opcje zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartenia
Milq, Dzięki za odpowiedź. Zdecydowałam się, jestem już po kilku zabiegach i już widzę, że włoski odrastają słabsze i jest ich znacznie mniej <3 super sprawa z tym, że można się opalać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to najwygodniejsza i najbardziej skuteczna jest epilacja laserowa, ja jestem umówiona już na konsultację do kliniki Miracki - https://klinikamiracki.pl/zabiegi/epilacja-laserowa/ mam dość biegania z maszynką albo przejmowania się że gdzieś włoski ominęłam a wiem że tam świetnie te zabiegi wykonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milq
@kamionka epilfree nie ogranicza Cię i możesz opalać się i kąpać normalnie. To zabieg, który wykonuje się po depilacji mechanicznej np. wosku czy paście cukrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest depilacja laserowa. Teraz sa takie lasery ze wystarczaja 3 lub 4 zabiegi i problem znika do konca życia. Najnowszy jaki sie pojawil to Diolaze jest bezbolesny i skuteczny. Ja zaczelam w styczniu i wystarczyly 3 razy na bikini. Wlosow juz nie ma! Polecam wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarianka
Bardzo dobrą metodą jest pasta cukrowa, albo wosk a wtedy pochodzić na zabiegi epilfree, później raz na zabieg przypominający i problemu się pozbywamy na bardzo długo. Efekt podobny jak w laserze ale podrażnień, poparzeń i ogólnie przeciwwskazań nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam na ten najnowszy w Polsce laser Diolaze na nogi. Wczesniej robiłam LightSheer na pachy i bikini. Teraz bez porównania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Klarowna10
Nie słyszałam o tym, ale rok temu robiłam sobie epilfree, jakiś czas temu byłam na przypominających i nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bovvska
A co ile trzeba robić takie przypominające zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czytam o tym Diolaze ze podobno wystarczają 3 zabiegi i efekt na stałe. Czy ktos ma jakies doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z depilacji laserowej. Uważam, że tylko taki rodzaj depilacji da trwałe i widoczne efekty. Depilowałam w ten sposób bikini i pachy po 6 zabiegów na każdą partię. Efekt - zero włosków! Polecam salony Laser Delux Łodzi, mają tam laser light sheer https://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paroola
Zdecydowanie laserowa - mniej bolesna, ale przede wszystkim skuteczna. Kilka zabiegów i po włoskach ani śladu. Trochę kosztuje, ale warto zaiwestować i pożegnać się z maszynkami. Sama robiłam w http://salon-estela.pl/, bo zależało mi na salonie, w którym się będę swobodnie czuła. Bo jednak trzeba się trochę odsłonić :) Tam byłam na innym zabiegu i mi się podobało. Depilacja laserowa to wielka wygoda, naprawdę, już się nie stresuje, że zapomnę o depilacji i nagle wyjdzie jakieś nieoczekiwane wyjście na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie krem do depilacji! Włosy nie odrastają po nim tak jak po używaniu maszynki mocniejsze i twardsze. Ja używam krem do depilacji Gładkie Ciało Bielendy z alantoiną z serii Vanity i jestem bardzo zadowolona. Niedrogi i godny polecenia produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony doradzę klinikę Beauty Skin, na stronie https://www.beautyskin.com.pl/ jest ich cała wizytówka, mają swoje punkty w Warszawie i Radomiu. To co ich wyróżnia to na pewno sprzęt, same lasery mają najlepsze z możliwych. U nich miałam robioną swoją pierwszą w życiu depilację tego typu i efekt rewelacja, skóra gładka perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku zrobiłam sobie depilację laserową Epilabem na łydki. Zawsze miałam na nich grube i ciemne włoski, które musiałam codziennie golić. Teraz widzę ogromną różnicę! A zabieg powtarzam tylko raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda

Najlepsza depilacja to laserowa. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu i pozwalają na całkowite pozbycie się owłosienia. Ja chodzę do Estety Day Spa w Piasecznie, Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×